אודות דרכים - טיולים מאורגנים

דרכים" הינה חברה ישראלית המתמחה בטיולים מאורגנים, מסעות ופרויקטים ברחבי העולם.
דרכים היא חברה ייחודית בזכות הגישה הדינאמית וההתחדשות המתמדת – ביעדים, במסלולים ובבחירת האתרים – לצד ותק וניסיון של שנים שמאפשר לנו להציע את הטיולים החווייתיים ביותר. בזכות הקשרים שרקמנו במרוצת הזמן, אנחנו גאים ושמחים להציע לכם טיולים משובחים במחירים הוגנים והתמורה – הטובה ביותר, באחריות!
כל אנשי הביצוע והמנהלה שלנו מגיעים מהשטח ומתחום ההדרכה, אנשים שעבורם טיולים מאורגנים הם טבע שני והעולם הוא מקום מרגש ומרתק, מלא בנקודות נסתרות שאפשר עוד לגלות. המדריכים שלנו הם מהטובים בארץ, כולם אנשי ארגון בעלי ניסיון רב וידע אישי, ומעל לכל – אוהבי אדם שניחנו ביכולות הדרכה יוצאות דופן.

למה כדאי לכם לבחור בחברת "דרכים" לארגון הטיול הבא שלכם?

  • אנחנו חברת טיולי השטח וההרפתקאות הגדולה בישראל. לחברת "דרכים" ניסיון רב שנים בטיולים מאורגנים בכלל ובבניית מסלולים מיוחדים ולא שגרתיים.
  • "דרכים" היא חברה דינאמית, צעירה וגמישה, אנחנו נתאים את עצמנו לצרכים ולרעיונות שלכם.
  • צוות המשרד המארגן את הטיול הנו מקצועי ומיומן, כל אנשי הביצוע והמנהלה שלנו מגיעים מהשטח ומתחום ההדרכה.
  • המדריכים שלנו הם מהטובים ביותר בארץ, כולם מנוסים ובקיאים בטיול, כולם אנשי ארגון, המצטיינים גם בידע אישי וביכולת הדרכה מרשימה.
  • מחירי הטיולים שלנו הוגנים ונותנים את התמורה הטובה ביותר. באחריות!
  • אנחנו ב"דרכים" נעשה הכול כדי שהטיול שלכם יהיה הטיול החוויתי ביותר ותזכרו אותו עוד הרבה זמן.
  • נעשה לכם הרבה טוב בלב...
     

טיולים מאורגנים גיאוגרפיים

ארגון טיולים גיאוגרפיים איכותיים, תוך שימת דגש על בחירת היעדים, הכרתם המעמיקה והעברת החוויה למטיילים בצורה מושלמת ובלתי שגרתית בשטח עצמו. הטיולים שלנו כוללים: ביקורים מעמיקים ומעניינים, מפגשים מרתקים עם אנשי המקום, טעימות מהאוכל המקומי ומקומות לינה מיוחדים ובלתי שיגרתים. הדרכה בטיול מוקפדת ואיכותית. הטיולים המאורגנים הגיאוגרפיים של "דרכים" בנויים על רמת שירותים טובה, אין בהם סיורי בחירה והם מתאימים מאד למטיילים המחפשים לקבל ערך מוסף ונוסף בטיולם.

טיולי ג'יפים

"דרכים" היא אחת החברות המובילות והמנוסות בארגון וביצוע טיולי ג'יפים 4X4 ברחבי העולם. ל"דרכים" מגוון גדול ומרתק של יעדי טיול ג'יפים ברחבי העולם. אצלנו ב"דרכים" הג'יפ הוא אמצעי להגיע אל המקומות המיוחדים, החבויים, הבלתי שגרתיים, אשר נסתרים מעיניי המטייל הרגיל. צוות מקצועי של מדריכים נפלאים מלווה את קבוצות המטיילים, ביעדים הרחוקים ממסלולי הטיול הקלאסיים ואשר יביאו אתכם אל מיטב היעדים והמקומות – דרך החצר האחורית של כל מדינה ומדינה; חשוב לציין כי ההשתתפות בטיולי הג'יפים, מתאימה למטיילים אשר אינם מנוסים בסוג כזה של פעילות או בנהיגת שטח מקצועית.

טיולים מאורגנים למשפחות

טיולי המשפחות של "דרכים" חווייתיים ומרתקים. אנחנו בונים את הטיולים תוך שימת דגש על צרכי הילדים וההורים וזאת במטרה לבנות טיול מנצח, שישלב בין הנאת הילדים וההורים. האפשרויות הינן רבות ומגוונות החל מטיולי ג'יפים שונים, טיולי ואנים/מיניבוס, טיולי הליכה קלים, ספארי חיות באפריקה, הרפתקאות שלג ועוד; טיולי המשפחות משלבים הרפתקאות קסומות, הדרכה סוחפת, ביקורים, סיורים והיכרויות, הליכות קצרות, אטרקציות ופעילויות חוויה להורים ולילדים.

טיולים מאורגנים לאוהבי הליכות

טיולי ההליכה של "דרכים" מיועדים לשני מגזרים. למיטיבי הלכת שיכולים ומעוניינים לצאת לטרק אמיתי הכולל לינות בשטח תוך התמודדות עם רמת קושי בינונית ומעלה - להם נציע טרקים החל ממרומי הקווקאז, דרך הפסגות הגבוהות של אתיופיה וכלה במיטב הטרקים של המזרח הרחוק. וגם לאלה שמעוניינים בטיולים גיאוגרפיים בדגש הליכות קלות שמיועדות לכל מי שחפץ לראות אל "מעבר לפינה" בכל טיול.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת ולמגזר הדתי

טיולים למגזר הדתי ולשומרי המסורת של "דרכים" מותאמים לדרישות המיוחדות של הציבור. הטיולים מתוכננים ומבוצעים תוך שימת דגש על הצרכים המיוחדים של המטיילים: אוכל כשר וטעים, תכני הדרכה מעמיקים, הנקודה היהודית, בחירת מדריכים מתאימים ומנוסים, שמירת השבת ועוד – והכול תוך כדי העברת חווית הטיול למטיילים בצורה המושלמת והטובה ביותר.

טיולי תמריץ לחברות

לחברת "דרכים" מגוון רעיונות בלתי שיגרתים לטיולי וחוויה ותמריץ לעובדים, לאנשי שווק, או לאנשי המכירות. אנחנו פועלים במרץ לקדם ולפתח את היעדים והתכנים, שמנו דגש על טיולי הרפתקה או טיולי Outdoor, שללא ספק נותנים ערך מוסף ולא שגרתי לטיול, מגבשים את הצוות המצטרף ומחזקים את הזיקה אל חברת האם. כל טיולי ההרפתקה שלנו לא מצריכות ניסיון קודם. דרושה רק אהבת טבע, פתיחות ורוח הרפתקנות.

טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי

ב"דרכים" מחלקה מיוחדת המתמחה בארגון וביצוע טיולים לנוסע העצמאי ולקבוצות קטנות ביעדים שונים ברחבי העולם. הניסיון והידע הרב שרכשנו במאות מדינות ויעדים בעולם – עומדים לרשותכם! אנו נבנה עבורכם מסלול שיתאים בדיוק לצרכיכם, כולל הזמנת טיסות, מלונות, פעילויות, אטרקציות, הדרכה מקומית, תדרוך מפורט, מפות, התאמת התקציב הפרטי שלכם ועוד. יצאתם – שכחתם.... יש מי שדואג לכם.