איחוד האמירויות הערביות פלאי עולם – מסלול ג'יפים מיוחד בנהיגה עצמית לשומרי מסורת
מספר ימים: 8
שומרי מסורת
ההרשמה בעיצומה
המזרח התיכון
איחוד האמירויות היא פדרציה של 7 נסיכויות בחצי האי ערב שאוחדו למדינה אחת בשנת 1971. הגדולות והמפורסמות שבהן היא דובאי ואבו דאבי. כיום נהנות שבע האמירויות משפע ועושר בלתי ניתפס. מרבצי הנפט שהתגלו בשנות השישים הפכו את האמירויות לאחת מהמדינות העשירות בעולם. באיחוד האמירויות השכילו לנצל את הכספים האדירים שהתקבלו מניצול משאבי הטבע על מנת להפריח את השממה ארוכת השנים, לקדם את המדינה ולהפוך אותה למיוחדת ויוצאת דופן. כל העושר והשגשוג צמחו תוך פחות מחמישים שנה. מחולות המדבר הערבי הטרשיות והמפרצים הקסומים והמבודדים של המפרץ הפרסי. אז תושביהן המנומנמים של הנסיכויות התפרנסו בדוחק בעיקר מצאן, מקנה, חקלאות בסיסית, דיג ושליית פנינים. כיום האמירויות הם שם נרדף לפאר, השקעות, חדשנות, שאפתנות אליהם נושא העולם עיניים משתאות. האדריכלות המפוארת, האיים המלאכותיים, מרכזי האמנות והמסחר, כל אלה מגלמים מודרניות וקדמה פורצת דרך לצד תרבות ומסורת ארוכת ימים. טיול המשלב ג'יפים בנהיגה עצמית באיחוד האמירויות הוא מיוחד, מגוון ויוצא דופן. מצד אחד נוף אורבני עתידני יוצא דופן בו נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. לצד נהיגה עצמית אל המקומות הרחוקים והפראיים באיחוד האמירויות. פסגות הרי גרניט גבוהות, דיונות מדבריות נידחות, נווה דקלים, כפריים החיים בבתי אבן ומעבדים את אדמתם כמו לפני מאות בשנים, נמלי דייג, חופים מרהיבים ועוד. שם נעמוד ונכיר את הגאוגרפיה המדברית העתיקה המיוחדת והקיום האנושי שבה. חווית חיים אדירה אפילו להרפתקנים שבינינו.
היתרון של דרכים TRAVEL
תצפית מגדל בורג' ח'ליפה
נסיכות ראס אל ח'ימה
מסגד שייח זייד
מוזיאון הלובר
מוזיאון הכפר
 

מסלול הטיול

יום 1: יום ד' - תל אביב – דובאי – אי הדקל ג'ומיירה – מתחם המרינה המואר

נצא בטיסה מתל אביב לדובאי (כשלוש וחצי שעות). עם הנחיתה מעבר ביקורת דרכונים, איסוף מזוודות ומפגש עם אנשי הקשר ונצא לסיור ראשוני במטרופולין המרהיב והתוסס של דובאי. נתחיל בגני ארמון הנשיאות מוחמד בן ראשיד אל מכתום, ראש ממשלת איחוד האמירויות ושליט דובאי. נמשיך לאי התמרים המלאכותי "דקל ג'ומיירה". נצא בנסיעה ברכבת המונורייל המהווה נקודת תצפית מעולה לראות את האי המלאכותי "ג'ומיירה" ללא ספק פאר היצירה "הפלא השמיני של העולם". נלמד על הפרויקט האדיר והמיוחד, נשלב תצפיות נוף עוצרות נשימה לרבות תצפית על מלון אטלנטיס המפורסם הנמצא בקצה הצפון מערבי של האי. נבקר במרכז המבקרים של המלון הכולל מרכז קניות, בתי קפה ואקווריום ענק שקירותיו נושקים לקהל המבקרים המשחזר את שרידי העיר האבודה אטלנטיס שבתוכו שוחים כרישים, צבי ים, חתולי ים ועוד עשרות סוגי דגים טרופיים. נמשיך בתצפית מרהיבה על מלון בורג' אל ערב המפואר (גם הוא סמל אייקוני של העיר) ועל קו מגדלי החוף המרהיב של דובאי. את היום נסיים בסיור אורות מרהיב במתחם המרינה המוארת כשגלגל הענק Eye of Dubai ברקע. לינה דובאי.

יום 2: יום ה' - אבו דאבי – מוזיאון הכפר – מסגד שייח זאיד – מוזיאון הלובר – האי יאס

בבוקר נצא בנסיעה לסיור באבו דאבי, בירת איחוד האמירויות. העיר העשירה ביותר בעולם, הבירה המדינית והפוליטית של איחוד האמירויות, שם מתקבלות ההחלטות... שם גם בושלה עסקת השלום עם ישראל. אבו דאבי היא עיר המתאפיינת בשילוב יוקרתי בין מלונות פאר, חופי ים וארכיטקטורה חדשנית, והיא נחשבת לעיר תרבותית, עם מסגדים מרהיבים, מבני תרבות ומוזיאונים מרתקים. פירוש השם אבו דאבי הוא: "אבי האיילה". התחנה הראשונה שלנו בביקור תהיה מוזיאון מורשת הכפר המשחזר את חיי היומיום של הבדואים. נסייר בין סדנאות האומנים, בתי המלאכה המסורתיים וחנויות המזכרות ונתרשם מסירות הדייג והמסחר האופייניות. נצא לביקור במסגד הגדול של שייח זאיד. אחד המסגדים הגדולים בעולם וללא ספק היקר מכולם. הרעיון שמאחורי הקמת המסגד הוא מבנה שיאחד בין המגוון התרבותי של העולם המוסלמי, עם זיקה היסטורית ומודרנית של אדריכלות ואומנות. המסגד המרהיב מסוגל להכיל יותר מ- 30,000 מתפללים. הוא עטוי שיש יוקרתי הכולל קישוטים וגילופים אסלאמיים מורכבים. חצר המסגד מעוטרת בגן מרהיב ביופיו. נמשיך בסיורנו לעבר מרכז העיר אבו דאבי, נבקר גם במצודת אל חוסן היא בית אבותיו של אל נהיאן הסמל והלב של אבו דאבי. נמשיך לסיור פנוראמי בעיר נחלוף על פני מסגדים לבנים בוהקים, שדרות מרכזיות וגורדי שחקים גבוהים, עד שובר הגלים שלחוף המפרץ הערבי לתצפית נהדרת על קו הרקיע המרהיב של העיר. לאחר נצא לרובע התרבות שבו בנוי מוזיאון הלובר של אבו דאבי. המוזיאון שנבנה בהשקעה כספית אדירה נתן לאבו דאבי את החותמת כעיר תרבות. הלובר של אבו דאבי הוא מוזיאון המוקדש לאמנות וציוויליזציה, מוצגות בו יצירות מפיקאסו ועד אומנות מצרית עתיקה. למוזאון מבנה יוצא דופן כאשר מכל עבר רואים את כיפת הדום המכסה את המבנה ומחדירה קרני אור מלטפות דרך החרכים של הכיפה המעוצבת. בהמשך נצא לראות את ארמון הנשיאות (האומה) “קסר אל וואטן". מקום משכנו של שייח’ חליפה בן זאיד, נשיא האיחוד. כאן גם נמצא יורש העצר, מוחמד בן זאיד, שליט בפועל של הממלכה והאיש החזק בה. נצפה במופע אור קולי המציג את העבר, ההווה וחזון העתיד של האמירויות. נגיע לאזור העסקים המסחרי למגדלי אתיחאד ג’ומיירה קומפלקס אדיר של גורדי שחקים הממוקם מול ארמון אמירייטס. משם נצא למלון "ארמון האמירויות" Emirates Palace מלון פאר אחד המפוארים בעולם, המומחים מעריכים כי שעלות בנייתו היא היקרה בעולם... מלון מעגן סירות ומנחת מסוקים. את הביקור באבו דאבי נסיים באי יאס Yas Island מקום צבעוני להפליא עם מרינה, מרכזי קניות, עולם פרארי ועוד. לינה דובאי.

יום 3: יום שישי - דובאי העתיקה – הקריק

היום נצא לדובאי העתיקה, אזור הקריק (נהר דובאי) ומפרץ המרכזי, המקום שמימנו התפתחה וגדלה העיר מנמל דייגים קטן בלב החוף המדברי השומם והחולי על שפת המפרץ הפרסי, לפאר היצירה ואחת הערים התוססות, המרהיבות והייחודיות בעולם. את הסיור שלנו נתחיל ברובע העתיק דיירה. אזור השוק המרכזי ומרכז הקניות המקומי העממי. ניכנס בין הסמטאות הצרות בין דוכני הרוכלים "שוק אלעטארין" (התבלינים) הריחני, שוק הזהב הנוצץ, שוק המשי והבדים הצבעוני, שוק אל שבקה בו תוכלו למצוא הכל מכל... השיטוט בשוק כאילו לקוח מהאגדות... המראות, הצבעים, הריחות והמגוון מרהיב וי וצא דופן. בהמשך נעלה על מוניות המים המקומיות, הנקראות "אבראס", ונצא בהפלגה על נהר דובאי (קריק), אל צידה השני של העיר. במהלך השייט נהנה מהנוף המרהיב, התוסס והססגוני של העיר אל הסמטאות של שכונת אל בסטקיה, ושוק "אל כביר" (הגדול). שם נלמד ונכיר לעומק את ההיסטוריה, התרבות המקומית שלאורך השנים נתמכת בעבודה זרה, נוכל לפגוש כאן דמויות מכל העולם, הודים, פקיסטניים, אפגנים ועוד סוחרים ממדינות שונות. לקראת שבת נחזור למלון, הכנות לשבת, תפילות וסעודת ליל שבת. לינה בדובאי.

יום 4: יום שבת - דובאי – הדאון טאון – בורג' חליפה

תפילות שבת, אחרי סעודת השבת נצא לסיור רגלי באזור המלון (תחום שבת). בצאת השבת נצא לביקור נבקר בקניון דובאי, אחד מהקניונים הגדולים ביותר בעולם, נראה את האקווריום הגדול ובו מגוון של בעלי חיים ימיים כולל עשרות כרישים וחולייתנים. נעלה לתצפית לילה על העיר ממגדל בורג' ח'ליפה. המגדל המרהיב הוא המגדל הגבוה בעולם! מתנשא לגובה של 828 מטרים, 163 קומות! ועלות הקמתו מוערכת באחד וחצי מיליארד דולר! הבניין עוצב על ידי האדריכל אדריאן סמית ונבנה על ידי חברת סמסונג הקוראנית בשנת 2009. המגדל שבנוי בהשראת מגדל בבל בנוי מסדרת אליפסות בצורת קונוס הפורץ לשמיים ונראה מכל אזור בעיר. את התצפית נעשה מהקומה ה-124/125 של הבניין. לאחר נצא לראות את מופע המזרקות המנגנות המרהיב והמרגש. לינה דובאי .

יום 5: יום א' - ראס אל ח'ימה - רכס החג'אר – גבול עומן – כפרי הרועים – דיונות החול האדומות (ג'יפים נהיגה עצמית)

בבוקר נקבל את הג'יפים ונצא לדרך... נסיעה צפונה לנסיכות ראס אל ח'ימה על גבול עומן. נסיעה קצרה בדרכי המדבר המהירות המובילות צפונה לנסיכות ראס אל ח'ימה וניכנס לשטח. נטפס אל מרומי רכס החג'אר בוואדי הרועים. הדרך עושה דרכה בתוך קניון מצוקי מרהיב ביופיו, חוצה חוות חקלאיות מקומיות שם נראה את המקומיים בעבודות היום יום. נמשיך לטפס בדרך עפר מפותלת המטפסת בתלילות למרומי ההרים. הנוף מסביב מרהיב ביופיו, עוצר נשימה, נעצור לתצפיות ונהנה מהיופי הבלתי נגמר. במהלך הדרך נצא למסלולי הליכה בכפרים הקטנים, בין בתי האבן והשדות החקלאיים, לחוות את המקום והאנשים החיים בו. הכפריים חיים בבתי אבן, מגדלים צאן ומקנה ומקיימים חקלאות בעל לקיימות. ארוחת צהריים קלה נאכל בכפר ונרד אל הדיונות האדומות של ראס אל ח'ימה ושרג'ה הנמצאות למרגלות רכס החג'אר. נסיעה מרגשת במרחבי החולות האדומים האין סופיים, ננווט בלב המדבר רחב הידיים, נעצור לתצפיות מרהיבות עוצרות נשימה. נטפס על אחת הדיונות הגבוהות ונראה את השקיעה המרהיבה והמרתקת, נשתה תה מדברי מתוק ונהנה מקסם המדבר. את הלילה נעשה במלון מקסים על שפת מפרץ עומאן בואך הים הערבי בסמוך לעיר פוג'ירה עיר ציורית הממוקמת על שפת המפרץ. סיום מושלם ליום מרהיב ומרגש. לינה אזור פוג'ירה.

יום 6: יום ב' - נסיכות פוג'ירה - המובלעת העומנית, כפרי ההרים וקניוני רכס החג'אר (ג'יפים נהיגה עצמית)

המשכימים יוכלו לראות את זריחת המדבר על רקע הים הכחול הבוהק. נצא ליום נוסף מרגש במרחבים האין סופיים של נסיכות פוג'ירה. בבוקר נצא אל המרחב הכפרי הנמצא במרומי ההרים. במידת האפשר (מותנה באישורים) ניכנס לוואדי הבוסתנים הנמצא בתוך המובלעת העומנית של פוג'ירה. נסתובב בין הבוסתנים והשדות הירוקים התלויים על רקע הרי הגרניט המצוקים. נשלב מסלולי הליכה קצרים בנאות מדבר עם מעיינות מים זכים. נסייר בסמטאות הכפרים נפגוש את המקומיים ונלמד על אורחות חייהם ומנהגיהם. דרך העפר מטפסת בתוך עמק מוריק ירוק, נאת מדבר מלאה בפלגי מים זכים המשמשים את המקומיים להשקיית השדות ופרדסי ההדרים. בחלקו השני של היום נמשיך במסענו בחלק הגבוה של רכס החג'אר המרכזי. נעצור לסיור בכפר מגדלי הירקות, בפאתי הכפר נראה את המקומיים מעבדים את השדות החקלאיים בשיטות עתיקות יומין, נצא לסיור רגלי בשבילים המאובקים של הכפר, הסמטאות, הרוכלים בחנויות, הילדים המקומיים שיקבלו את פנינו בצחוק ובשמחה. נמשיך בנסיעה בתוך הוואדי המחורץ, המרהיב ביופיו. הדרך עושה דרכה בין כפרים חקלאיים התלויים במרומי ההרים. מטפסת וחותה מעברי הרים עם נוף עוצר נשימה. בסוף היום נחזור למלון המקסים שלנו על שפת מפרת עומן. לינה אזור פוג'ירה.

יום 7: יום ג' - "דרך האמיר" העתיקה – הדיונות הגבוהות של סלע המאובנים (ג'יפים) - דובאי

נתחיל את היום בביקור בשני אתרים מרתקים הנמצאים על קו החוף. מסגד אל בידיה, המסגד המרשים העתיק ביותר באיחוד האמירויות. ובמצודת אל ראבי המתנשאת בגאון מעל מפרץ חורפקאן, מימנו תצפית מרהיבה לכל עבר. בהמשך ניפרד ממפרץ עומאן והחוף המזרחי של פוג'ירה וניכנס בתוואי דרך האמיר העתיקה החוצה את רכס ההרים שהובילה שיירות מהמפרץ הערבי (הפרסי) למפרץ עומאן. לאורך הדרך מייצדים עתיקים וכפרים ציוריים שהזמן עמד בהם מלכת. בחלקה השני מתחתרת בתוך קניון מצוקי עמוק מרהיב ביופיו חוצה את קו פרשת המים כשממעל מתנשאים צוקי הגרניט הגבוהים. בחלקו השני של היום, לאחר פיקניק צהריים בתוך הקניון נחזור לדרך הראשית ולכביש המהיר העושה דרכו לכוון חולות המדבר והדיונות של נסיכות שרג'ה. ניכנס לשטח ונצא להרפתקה בדיונות המדבר של סלע המאובנים. נסיעה במרחבי החולות הצלולים האין סופיים, ננווט בלב המדבר רחב הידיים, נעצור לתצפיות מרהיבות עוצרות נשימה, נשתה תה מדברי מתוק ונהנה מקסם המדבר. לקראת שקיעה נטפס על הדיונה הגבוה של סלע פוסיל ונראה את שקיעת המדבר המרהיבה והמרתקת. לקראת ערב מרוגשים ומלאי חוויות נחזור לדובאי נחזיר את הג'יפים, ארוחת ערב טעימה ובהתאם לשעת ההגעה נצא לסיור לילה לראות את דובאי במופע האורות הססגוני שלה. לינה בדובאי.

יום 8: יום ד' - דובאי – גן הפרחים – תערוכת אקספו דובאי Dubai Expo – מזרקות הפויינט

בבוקר נצא לביקור בגן הפרחים או הגן הקסום Miracle Gardens של דובאי, גן פרחים שנמצא ברובע דובאי-לאנד. הגן הושק ביום האהבה בשנת 2013 ומשתרע על פני 72,000 מ”ר, מה שהופך אותו לגן הפרחים הגדול בעולם הכולל מעל 50 מיליון פרחים וכ-250 מיליון צמחים (הגן פתוח בעונת החורף בלבד). לאחר נצא לביקור באתר המרשים של "מסגרת דובאי". "המסגרת" היא התוספת החדשה לאדריכלות המופלאה שהעיר מתהדרת ומתפארת בה. מסגרת דובאי מורכבת משני מגדלים אנכיים בגובה 150 מטרים המחוברים על ידי גשר באורך של 100 מטרים והיא ללא ספק גולת הכותרת של קו הרקיע של העיר דובאי. הגשר מקשר בין 2 מיצגים מרתקים המספרים את סיפרה של העיר, בכניסה מייצג המספר את ראשיתה של העיר דובאי ככפר דייגים קטן על גדתו החולית של נהר דובאי וביציאה את חזון דובאי כעיר העתיד. בהמשך נצא לביקור בתערוכת האקספו Dubai Expo, אחד האירועים הגדולים בעולם. בתערוכה הגרנדיוזית משתתפות כ- 190 מדינות מרחבי העולם ומציגות טכנולוגיות חדשניות ופיתוחים שונים. מטרת התערוכה לעודד יצירתיות וחדשנות בעולם, כמו גם ליצור מפגשים וחיבורים עסקיים בין מדינות שונות וכך לפתח את הטכנולוגיה בעולם. בלילה נצא לסיור אחרון להיפרד מדובאי התוססת במופע מזרקות מרהיב ומרגש בפויינט על רקע מלון אטלנטיס המואר בשלל צבעים. סיום מושלם ליום מרגש ולטיול יוצא דופן. לינה בדובאי.

יום 9: יום ה' - דובאי – גן הפרחים - תל אביב

בוקר אחרון באמירויות... בהתאם לשעת ההמראה עוד נספיק טעימה אחרונה מהעיר ונצא לשדה התעופה לטיסה חזרה מדובאי לתל אביב.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול יותר מאוחר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF לתכנון של הטיול

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות: תל אביב – דובאי – תל אביב.
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון מרץ 2022).
* מלונות מדרגת ראשונה ודרגת תיירות מעולה (5*****).
* כלכלה: חצי פנסיון/ אפשרות לכריכים לצהריים.
אפשרות לפיקניק בשטח בימי הנסיעה עם הג'יפים - סה"כ 3 ימים).
* מים מינרלים (בקבוק לאדם ליום), צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.
* תחבורה: ג'יפ למהלך ימי המסע מסוג לאנד קרוזר/ פרדו או דומה לו (ארבעה נוסעים בג'יפ).
* דלק לג'יפים.
* ציוד חילוץ, ערכת ע.ר, מכשירי קשר (מכשיר לכל ג'יפ), ערכת קפה, ערכת פיקניק ועוד...
* אוטובוס/מיניבוס תיירים ממוזג להעברות וסיורים בשאר הטיול.
* הדרכה: מדריך ישראלי מנוסה מצוות דרכים, מדריכים מקומיים במידת הצורך.
* אטרקציות, ביקורים, סיורים וכניסה לכל האתרים כמפורט בתכנית הטיול, ימי סיור מלאים,
ללא זמן חופשי או סיורי בחירה.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 100 $.
* מפגש קבוצה עם המדריך לפני הטיול.

המחיר לא כולל

* אשרת כניסה במידה ותידרש.
* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* טיפ למדריך הישראלי

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 100$ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 100$ שלא יוחזרו. מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערת קורונה:
בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה בעולם, החזר מלא על התשלומים במקרים הבאים:
1. ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינה המלווה באזהרה של משרד הבריאות ומחייבת בידוד של יותר מ 72 שעות בחזרה מהיעד.
2. במידה ונתב"ג יהיה סגור לטיסות יוצאות ונכנסות בעקבות סגר בישראל (סגר שבמהלכו נתב"ג יישאר פתוח לטיסות הטיול יצא כמתוכנן).
3. מטייל שחברות הביטוח מסרבות לבטח את המטייל לטיול. הודעה זאת תקפה עד 31 ימים לפני הנסיעה ומחובתו של המטייל לבדוק זאת מראש ולהביא אישור סירוב מחברות הביטוח.
4. יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם לאילוצי הקורונה.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 589 $ דולר ארה"ב.
* בין 20-24 מטיילים תוספת 99 $ דולר ארה"ב.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

איחוד האמירויות הערביות פלאי עולם – מסלול ג'יפים מיוחד בנהיגה עצמית לשומרי מסורת

לפרטים נוספים על הטיול