בהוטן - ממלכת דרקון הרעם
מספר ימים: 15
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
בהוטן הינה מדינה קטנה בדרום מזרח אסיה בהימלאיה המזרחית אשר גובלת בהודו, טיבט וסין. זו מדינה בודהיסטית עם אוכלוסייה מעטה ושלטונה הוא מונרכיה חוקתית. המדינה הררית ונופיה הדרמטיים הן של פסגות הימלאיה מושלגות, עמקים מבותרים על ידי נהרות שוצפים, יערות מחטניים וחורש במבוק....כל אלה מהווים ריאה ירוקה מוקפת מדינות בעלות תרומה גבוהה להתחממות כדור הארץ.... בהוטן היא מוקד ניקוז של פחמן דו חמצני. מדיניות ייחודית הרואה באושר האזרחים כמטרה נעלה, אף יותר מעושר כלכלי, דואגת לתושביה בכל תחומי החיים החל מחינוך, בריאות ואיכות הסביבה, ומגבילה כל תחום אשר יכול לתרום לתרבות הצריכה, פגיעה בטבע וזיהום סביבתי. בהוטן זוכה לתואר "המדינה היחידה בעולם" במספר תחומים כגון: אסור לעשן בגבולות המדינה, אין כניסה לרשתות למדינה, אושר לאומי גולמי הוא השאיפה הלאומית ועוד.....
2 תמונות

רוצים לקרוא את פירוט המסלול יותר מאוחר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF לתכנון של הטיול

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

כלול

המחיר לא כולל

לא כלול

תנאי הרשמה וביטול

תנאי רישום

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

בהוטן - ממלכת דרקון הרעם

לפרטים נוספים על הטיול