ג'יפים באיסלנד – הרפתקה של קרח ואש - מסלול שטח בדגש טבע ועולם החי
מספר ימים: 12
טיולי ג'יפים
ההרשמה בעיצומה
מערב אירופה
הרפובליקה של איסלנד שוכנת בצפון האוקיאנוס האטלנטי על ארכיפלג איים המורכב מאי מרכזי ומספר איים הסמוכים לו, האי המרכזי נחשב השני בגודלו באירופה ומבחינה גיאולוגית שייכת איסלנד לשתי היבשות – צפון אמריקה ואירופה. האי איסלנד שוכן בקצה האוקיאנוס האטלנטי, וממוקם בין גרינלנד, נורבגיה וסקוטלנד, צפונית-מערבית לאיי פארו. למרות שטחה הגדול- 103,000 קמ"ר (פי חמש מגודל מדינת ישראל), אוכלוסייתה מונה כ-320,000 נפש בלבד, כמחציתם חיים בעיר הבירה רייקיאוויק. האי איסלנד הוא חלק מהרכס המרכז-האטלנטי ולמעלה מ-60% משטחה שומם, עוד 14% משטח האי מכוסה על ידי אגמים וקרחונים, בהם קרחון ואטניקול (Vatnajökull), הקרחון הגדול באירופה. איסלנד היא אחת מהמדינות בעלות רמת חיים מהגבוהות בעולם, כשכנותיה הסקנדינביות גם איסלנד היא מדינת רווחה, עובדה התורמת לחלוקה שוויונית של העושר הלאומי. איסלנד היא התגשמות הפנטזיות של חובבי הטבע ואליה נקשר המושג "נופי בראשית". זהו מקום ריק כמעט מאנשים, עם נוף קסום ועוצר נשימה, ובו ניגודים רבים. הנוף מורכב מנהרות בזלת שחורים רחבי ידיים, הרי געש מעשנים, מפלים, מעיינות חמים וגייזרים כל אלה עושים את איסלנד ליעד קסום אך בלתי צפוי. הרגשת הריחוק, השקט והאינסופיות, היא מהחוויות הנפלאות ביותר באיסלנד. שעות השמש הארוכות בימות הקיץ, בהם השמש שוקעת לקראת חצות והאור הבהיר בשעות הלילה המאוחרות, מעשירים וצובעים את האי בגוונים מיוחדים השמורים לאזורים הארקטיים. בנוסף מתהדרת איסלנד במושבות ענק של עופות מים: שחפים, יסעורים, קורמורנים, ועיטמים - המרחפים כלהקות ענק בשמיים. טיול באיסלנד, כמוהו כסיור בפלנטה אחרת...
היתרון של דרכים TRAVEL
שדה הגייזרים של האברהבליר
גודאפוס "מפל האלים"
שייט לויתנים
 

מסלול הטיול

יום 1: ת"א – ריקיאוויק (איסלנד)

נצא בטיסת צהריים מתל אביב לאיסלנד. נחיתה בשדה התעופה של חצי האי קפלוויק, הנמצא דרום מערבית לבירה ריקיאוויק. ריקיאוויק זוהי הבירה הצפונית בעולם. העיר שפירוש שמה הוא "המפרץ המעשן", הוקמה לחופו של המפרץ במאה ה- 9 על ידי הויקינגים. העברה למלון, לינה רקיאוויק (ללא ארוחת ערב).

יום 2: יום ג'יפים: דרך קוג'לור F35 – שדה הגייזרים של האברהבליר - אקווירי בירת הצפון

בבוקר נקבל את הג'יפים ונצא ליום ארוך... נתחבר אל דרך העפר קוג'ור Kjolur F35, אחד מדרכי ההרים הנידחות החוצות את הרמה של מרכז איסלנד מצפון לדרום. הדרך חוצה מעברי מים וחוות נידחות. נסיעה מדהימה, שמהצדדים נשקף הנוף האדיר של שני הקרחונים לנגג'וקול (Langjokull) והופסג'וקול (Hofsjokull). בדרך נעצור לרחצה במעיינות החמים של שדה הגייזרים של האברהבליר Haveravellir, הממוקמים בקצה העולם... נמשיך בנסיעת שטח לעמק סקאגפיורד, המפורסם בעדרי הסוסים האיסלנדים הרועים בתוכו. בערב נגיע אל בירת הצפון - אקווירי Akureyri. אקוויירי ממוקמת בצפון-מזרח איסלנד, כ- 60 ק"מ דרומית לחוג הארקטי, בפיורד ארוך ויפה מוקף הרים בגובה של 1,000-1,500 מטרים. למרות קרבתה של העיר לחוג הארקטי, האקלים באקווירי מתון ונוח יחסית. בהתאם לשעת ההגעה נטייל במרכז העתיק של העיר, נתרשם מהבתים הישנים, בתי הקפה, המוזיאונים והאווירה המיוחד באזור. לינה באזור אקווירי.

יום 3: יום ג'יפים: גודאפוס מפל האלים – הוסביק – שייט לוויתנים – מפלי דטיפוס – אגם מיווטאן

נכין את עצמנו ליום עוצמתי מדהים ומרתק... נתחיל את היום בגודאפוס "מפל האלים" ומשם נסיעה מזרחה אל עיירת החוף הוסאביק Husavik)), ששמשה בעבר כנמלם של ציידי הלווייתנים שם נצא לתצפית על הלוויתים הרבים באזור. עם ההגעה נעלה על סירה ונצא בשיט לתצפית על הלוויתים הרבים באזור (מותנה בתנאי מזג האוויר ומצב הים). לאחר ההפלגה המרתקת נערוך ביקור במוזיאון לווייתנים במקום. בחלקו השני של היום נצא אל שמורת יוקולסרגליופור Jokulsargljufur שהפירוש המילולי של שמה הוא: "קניון נהר הקרח" השמורה היא לאורכו של נהר מצוקי, עמוק ומרהיב ביופיו, ה"גראנד קניון" של איסלנד. במהלך הסיור נצא לביקור במפלי דטיפוס Dettifoss, אחד ממפלי המים וחזקים והשוצפים באירופה (בעל ספיקת המים הגבוהה ביותר), זרם מים אדיר שנופל מגובה של 44 מטר, רוחבו הוא 100 מטרים. בשמורה משושי בזלת, שאריות פלטה געשית, מערות וולקניות ועוד. בסוף היום נרד לאגם מיוואטן שם נבלה את הלילה. לינה באזור אגם מיווטאן.

יום 4: יום ג'יפים: אגם מיווטאן – הר הגעש קרפלה

היום נצא לביקור בהר הגעש קרפלה הנמצא צפונית לאגם מיוואטן זהו אזור פעיל וולקני, מתבטא בריח גופרית חזק, בוץ מבעבע ורעש מדהים של "קומקום רותח". בקרפלה יש ויטי(Viti) הוא הלוע של הר הגעש בתוכו נמצא אגם מדהים בצבע טורקיז חזק, המים חמים מדי לטבילה. בהמשך נגיע אל אגם מיווטאן שהוא ללא ספק אחד מהאתרים הגיאולוגיים והגיאומורפולוגיים המרתקים ביותר באיסלנד. ימת מיוואט הוא אגם רדוד הממוקם באזור של פעילות געשית פעילה בצפון איסלנד. שמו של האגם בתרגום לעברית הוא "אגם היבחושים". האגם נוצר מהתפרצות לבה בזלתית גדולה לפני 2,300 שנה, דבר המסביר את תצורת הנוף הנשלטת ע"י מראה געשי מיוחד. עם ההגעה נצא לסיור סביב האגם, כולל הליכות רגליות קלות בין המכתשים, נראה את האגם המרתק, מבוך מדהים של צורות ודמויות שונות מסלעים וולקנים, לועות מדומים, בריכות של בוץ מבעבע ומים רותחים, שפכי לבה שעדיין מעלים קיטור ועשן מהתפרצויות מאוחרות, הרי געש ועוד... באגם מכתשי ענק, מעיינות גופרית מבעבעים, בריכות בוץ ושאריות קפואות של התפרצויות וולקניות טריות נותנות הרגשה של טיול בכוכב אחר. לינה באזור אגם מיווטאן.

יום 5: יום ג'יפים: אל הר הגעש אסקיה

היום נצא אל אחד הימים היפים בטיול, ביקור בהר הגעש אסקיה. נשכים ונצר בנסיעת שטח באחד המדבריות הצפוניים בעולם. נחלוף על פני נופי ירח עוצרי נשימה יעדנו הוא קלדרת אסקיה Askja לוע הר געש ענק, בו מתחבא אגם Oskjuvatn התכול (קוטרו מעל 5 קילומטרים). לא נוותר על הליכה אל האגם. האמיצים שבינינו יוכלו לרדת לשחייה באגם "ויטי", אחד מלועות המשנה של הר הגעש, בו המים מבעבעים בצבע טורקיז לטמפרטורה של כ- 25 מעלות. מההר נחזור בדרך חזרה צפונה, דרך שתוביל אותנו ללינה באזור העיירה אגליסטדיר Egilsstadir.

יום 6: יום ג'יפים והרפתקאות: הפיורדים המזרחיים - קרחון ואטנאיוקול – שייט זודיאקים בלגונת הקרח

היום נטייל לאורך חופי הפיורדים המזרחיים, בדרך נראה כפרי דייגים ציוריים שהזמן עמד בהם מלכת ונוף איסלנדי במיטבו ולזה אין תחליף, פסגות הרים, נהרות, מפלים, אגמים קטנים, מפרצים, פיורדים ציוריים. טבע פראי ושונה – איסלנד במיטבה! בחלקו השני של היום נגיע אל אזור שדה הקרח הדרומי, שדה הקרח של ואטנאיוקול (Vatnajökull), הנחשב כקרחון היבשתי הגדול ביותר באירופה ושטחו כ- 8,100 קמ"ר. יש מעט מאד מקומות באיסלנד ובעולם כולו בו האדם מרגיש באפסותו כמו בא זור הזה... במהלך היום נצא להרפתקאה מיוחדת באזור קרחון ואטנאיוקול וסביבתו. האזור הוא שמורת טבע מרהיבה ואחת מהחשובות בדרום איסלנד, חלון גיאולוגי עוצר נשימה לבליית קרחונים ופעילות געשית. בחלקו השני של היום נצא ללגונת הקרח המיוחדת ונצא לשייט חווייתי בזודיאקים בין שדות השלג ובתוך לגונת הקרח. בחלקו השני של לינה באזור.

יום 7: יום ג'יפים והרפתקאות: קרחון ואטנאיוקול (שייט ברכב אמפיבי) – הר הגעש לאקי ואגם גאיגר

היום נצא בנסיעת שטח להרי לאקי גאיגר (Giger), שהוא אחד האזורים היפים בשמורת וטינוקול. אחד משדות הלבה הענקיים... 25 קילומטרים של נהר לבה שחור. נצא בדרך עפר אל שדה הלבה המדהים, האזור שריד להתפרצות געשית גדולה, שקרתה בין השנים 1783 ל 1784 (זו ההתפרצות הגדולה ביותר באיסלנד והשלישית בגודלה בכדור הארץ מאז עידן הקרח). הנסיעה היא בין נופי ירח מרתקים, חלון גיאולוגי מדהים ומעניין לימים עברו. יום של נסיעת שטח את אתגרית והרפתקאות האזור הוא שמורת טבע מרהיבה ואחת מהחשובות בדרום איסלנד, חלון גיאולוגי עוצר נשימה לבליית קרחונים ופעילות געשית. בהתאם לזמן נצא למסלול הליכה בין האגמים ונתפעל מעצמת הנוף ומהבראשיתיות. יום מקסים של טבע והרפתקאות. לינה באזור.

יום 8: יום ג'יפים: מצוקי דירלהוליי – עמק טורסמורק

הבוקר נצא אל העיירה ויק, נקודת ההתיישבות הדרומית ביותר באיסלנד. נמשיך בנסיעה לכיוון דירהוליי Dyrholaey, לשון יבשה סלעית עם מראה משכר חושים של מצוקי ענק, מדרונות תלולים, תהומות עמוקים הנופלים בדרמטיות אל הים הסוער וגלי הים מתנפצים. זוהי גם היא גם הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד ואתר קינון של עופות ים רבים, בניהם תוכי הים "פאפינים" הציפור הלאומית של איסלנד כמו גם ציפורים רבות אחרות שיפליאו בתצוגות אויר מרשימות. נמשיך בנסיעה מזרחה אל עבר המפל המרשים סקוגאפוסSkógafoss , ולאחר נרד אל החוף הדרומי ונעצור במפל Seljalandsfoss, כולל הליכה רגלית קלה אל תוך המפל (מאחוריו, בלי להירטב...). בהמשך נעזוב את הכביש הראשי וניסע לכיוון עמק תורסמורק אחד מהאזורים הירוקים באיסלנד, נווה מדבר הכלוא בין הקרחונים, ההרים הגבוהים והקרחונים חוסים על האזור מהרוחות החזקות ומזג האוויר הקשה היוצר מיקרו אקלים ייחודי ונוח באזור. עמק תורסמורק הוא שמורת טבע יפיפייה המורכבת מעמקים עמוקים והרים שנוצרו בהתפרצויות געשיות תחת הקרחונים בתקופת הקרח. העמק ממוקם בין שלושה קרחונים מעליהם מתנשא הר הגעש אייפיאטלאיוקול Eyjafjallajökull שהתפרצותו שיבשה לא מזמן את סדרי התעופה בעולם. הדרך לת'ורסמורק מרהיבה ביופייה, חוצה נהרות, אגמים, הרים, גבעות ברכב שטח מיוחד המוסיף מימד להרפתקה. לינה באיזור.

יום 9: יום ג'יפים: אל הר הגעש הקלה ושמורת לנדמאנלאוגר

הבוקר נצא לכיוון הר הקלהHekla , הר געש פעיל בדרום איסלנד המגיע לגובה של 1,491 מטרים. במהלך תקופת ימי הביניים אחת מהתפרצויותיו ההרסניות הרסה כפרים והרגה עשרות אנשים, נשים וטף לכן זכה ההר לכינוי הלא מחמיא "השער לגיהינום .בהמשך נגיע לכיוון שמורת לנדמנלאוגר. המסלול בתוך השמורה עובר דרך מגוון רחב של קניונים, עמקים ורכסי לבה שחורה, מישורי הלבה מוקפים בהרים צבעוניים המקנה למקום מראה ייחודי ושובה לב. הדרך ההררית שלLandmannaleið מציעה לנו כמה ממראות מהנופים היפים בכל האזור. במהלך היום נצא בהליכה קלה אל כמה מהמסלולים היפים בשמורה. לא נוותר על רחצה בבריכה הגיאותרמית הטבעית, המקום הוא פנינה אמיתית ושובת לב. לינה באזור.

יום 10: יום ג'יפים: "המשולש האיסלנדי"– מפלי גולפוס – גייזר - תינגווילר – הר הגעש המתפרץ

הבוקר נצא אל "מפלי הזהב", המפלים המפורסמים של גולפוס - ממפלי המים השופעים ביותר באירופה כולה. מי נהר ההויטה נופלים בדרמטיות מגובה של 32 מטרים לתוך קניון מצוקי מרהיב ביופיו. נמשיך ונבקר באתר גייזר המפורסם שהעניק את השם לתופעה העולמית. ללא ספק אחת מאטרקציית הטבע המפורסמת ביותר באיסלנד. הגייזרים (המעיינות המינרלים החמים) הפורצים משכבות לבה פנימיות שבבטן האדמה, כ-50 קילומטר דרום-מערבית לעיר הבירה. המראה של המים הלבנים המבעבעים הפורצים בשצף קצף מתוך שדות האבן השחורים הוא בלתי נשכח. לזה צריך לצרף את השחייה במעיינות במים בטמפרטורה של כמעט ארבעים מעלות, חוויה שברגע שנכנסים לתוכה, כבר לא רוצים לצאת יותר לעולם. משם נצא בנסיעה אל תינגווילר - הפרלמנט הראשון בעולם שנבנה בשנת 930 לספירה, ללא ספק זה האתר ההיסטורי המשמעותי ביותר באיסלנד. תינגווילר ממוקם בתוך בקע משורי מרהיב ביופיו, נצא לסיור רגלי קצר בין נהרות לבה שחורים, מצוקים, סדקים, בריכות ואגמים כחולים. אחר צהריים/ ערב נצא בנסיעה לכוון חצי האי רייקאנס אל הר הגעש המתפרץ. המיקום כ 40 קילומטרים מריקיאוויק באזור חקלאי שומם בעמק Geldingadalir סמוך להרFagradalsfjall . בחודשים האחרונים תושבי ריקיאוויק התחילו להרגיש רעידות אדמה לא שגרתיות ובאמת בסוף מרץ התחילה ההתפרצות. זו לא הייתה התפרצות מוכרת של הר געש, כזו שאיסלנד מורגלת בה כבר שנים. אלא מתוך סדק באדמה המאגמה שנדחפה בלחץ אל מעל פני הקרקע החלה לזרום החוצה במופע מרהיב ביופיו שכולנו יכולים ליהנות מימנו... מראה של פעם באלף שנים. ההגעה לתצפית לא קלה כ 5 קילומטרים של טרק רגלי בעלייה אך המראה שובה את הלב. נתזמן את התצפית על הר הגעש המתפרץ לקראת שקיעה לילה. הערה: מלול ההליכה לתצפית על הר הגעש המתפרץ אורכו כ 5 קילומטרים והוא מתאים למיטבי לכת בלבד. לינה באזור רייקיאוויק.

יום 11: קרחון לנגיוקול (אופנועי שלג) – הלגונה הכחולה (מעיינות חמים)

יום אחרון באיסלנד, בבוקר נצא אל אזור שדה הקרח לנדג'וקול ונצא להרפתקה של רכיבה על גבי אופנועי שלג על הקרחון הענק. חוויה מרגשת ומרתקת שתחשוף אותנו לנופים עוצרי נשימה ותראה לנו את עצמתו של הקרחון. בהמשך היום נצא לבילוי בלגונה הכחולה Blue Lagoon, ובפי המקומיים: "Blaa Lonio". זהו אתר נופש בו טובלים בבריכות מים חמימות ויפהפיות, תחת כיפת השמים (טמפ' המים 37 מעלות; אחוז המלחים 2.5%). אחר צהריים/ ערב נחזור לרייקיאוויק הבירה להמשך סיורים. בערב ארוחת ערב מיוחדת לסיום הטיול.

יום 12/ רייקיאוויק – תל אביב

לפנות בוקר בהתאם לשעת ההמראה נצא לשדה התעופה לטיסה דרך לת"א (דרך יעד ביניים)

רוצים לקרוא את פירוט המסלול יותר מאוחר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF לתכנון של הטיול

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך מקומות פנויים
04-09-2022 15-09-2022 4789 שי שרון
פופולרי
הזמינו עכשיו
10-10-2022 21-10-2022 4789 אלי קולודנר
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות ת"א – רקייאויק – ת"א (דרך יעד ביניים).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון מרץ 2022).
* מלונות מדרגת תיירות טובה / לינה בבקתות תיירות בחלק מהלילות. יש לקחת בחשבון כי בחלק מהמקומות – תשתית התיירות היא ברמה בסיסית (חדרים נקיים ונעימים עם שירותים ומקלחות בחדר).
* כלכלה: חצי פנסיון וארוחות צהריים נוספות.
* תחבורה: ג'יפ למהלך ימי המסע מסוג טויוטה ראב 4 (9 ימים)/ או דומה (ארבעה נוסעים בג'יפ)/ אוטובוס/מיניבוס ע"פ התוכנית.
* ציוד חילוץ, ערכת ע.ר, מכשירי קשר (מכשיר לכל ג'יפ), ערכת קפה, ערכת פיקניק ועוד...
* דלק לג'יפים.
* צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* כניסות לאתרים ואטרקציות כמפורט בתוכנית לרבות: שייט במפרץ בריידאפיורד, קרחון ואטנאיוקול (אופנועי שלג – 2 משתתפים על אופנוע), לגונת הקרח כניסה ושייט זודיאקים, שייט לצפייה בלווייתנים, כניסה ללגונה הכחולה.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 200 €.

המחיר לא כולל

* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* שירותי סבלות.
* בדיקת קורונה ביציאה מאיסלנד – במידה ותידרש.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200€, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות, כרטיסי אשראי ללא ריבית. תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200€ שלא יוחזרו. מ 31-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 75% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערת קורונה:
בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה בעולם, החזר מלא על התשלומים במקרים הבאים:
1. ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינה המלווה באזהרה של משרד הבריאות ומחייבת בידוד של יותר מ 72 שעות בחזרה מהיעד.
2. מטייל חולה קורונה לפני היציאה לטיול או צריך להיכנס לבידוד (נדרש אישור ממשרד הבריאות), החזר מלא על התשלומים לטיול למעט עלות כרטיס הטיסה / יוחזר בהתאם למדיניות חברות התעופה.
3. במידה ונתב"ג יהיה סגור לטיסות יוצאות ונכנסות בעקבות סגר בישראל (סגר שבמהלכו נתב"ג יישאר פתוח לטיסות הטיול יצא כמתוכנן).
4. מטייל שחברות הביטוח מסרבות לבטח את המטייל לטיול. הודעה זאת תקפה עד 31 ימים לפני הנסיעה ומחובתו של המטייל לבדוק זאת מראש ולהביא אישור סירוב מחברות הביטוח.
5. יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם לאילוצי הקורונה.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 989 € יורו.
* בין 14-17 תוספת של 99 € לאדם.
* בין 10-13 תוספת של 199 € לאדם.
* על פי לוח זמני הטיסות ובמידת הצורך יתווסף לטיול לילה נוסף בעלות של 190 € אירו לאדם.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

ג'יפים באיסלנד – הרפתקה של קרח ואש - מסלול שטח בדגש טבע ועולם החי

מספר ימים: 12, מספר לילות: 11
החל מ-€4789
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול