טיולים מאורגנים לסקנדינביה

סקנדינביה היא אזור שעצם שמו מעורר מחשבות על אגדות עם וגיבורים, על קרחוני עד ופיורדים עצומים, וגם על ערים אלגנטיות וכפרים מנומנמים. סקנדינביה היא חבל ארץ השוכן בצפון אירופה, וכולל את דנמרק, נורבגיה ושבדיה ובהגדרה נרחבת יותר גם את פינלנד, איסלנד וגרינלנד. המושג  הגאוגרפי "סקנדינביה" נכנס לשימוש רק במאה ה-18 ובא לידי ביטוי במקורות שונים, ביניהם בכתביו של הסופר הדני הידוע הנס כריסטיאן אנדרסן.  התרבות הסקנדינבית מוכרת לנו בעיקר בזכות המיתולוגיה הנורדית על אליה ודמויותה, אשר השפיעה על יצירות מודרניות ידועות כמו ההוביט ושר הטבעות של טולקין. טיולים מאורגנים לסקנדינביה הוא מסע בין ערים מודרניות לכפרים מלאי קסם, בין ארץ הפיורדים לדרך הטרולים. במהלך הטיול אפשר להבין אט אט איך נוצרו כל אותם המיתוסים המופלאים בארצות אלו שבהן נופים כבירים ואתרים מיוחדים שנראה כי כל דבר יכול לקרות בהם.

טיולים מאורגנים לסקנדינביה: מה נראה שם?

  • הטיולים בסקנדינביה הוא שילוב מושלם בין הערים היפות כמו קופנהגן, אוסלו, ברגן ושטוקהולם, ובין דרכים נופיות מושלמות וכפרים ועיירות שנראה כאילו יצאו מגלויה.
  • טיולים מאורגנים לסקנדינביה מתאים לאוהבי הטבע המחפשים גם את הצד העירוני וגם את הנופים המרהיבים, אם ברכב ואם בשייט בפיורדים המפורסמים.
  • הטיול הקלאסי בנורבגיה כולל את שלוש המדינות העיקריות: דנמרק, נורבגיה ושבדיה, אשר ביחד מרכיבות תמונה שלמה של אחד מהאזורים היפים ביותר בעולם.
  • בגלל האקלים המאפיין את סקנדינביה, הטיולים מתקיימים בחודשי הקיץ ומאפשרים מפלט מושלם מהחום, לנופים המאופיינים בצבעי הירוק, הכחול והססגוניות של הפריחה המרהיבה.