תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
גאורגיה - מרומי הקווקז
מספר ימים: 10
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
מרכז אסיה
גלו את נופי גיאורגיה המרהיבים - בין הרים נישאים, נהרות צלולים וכפרים ציוריים שיעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת חוו תרבות עשירה והיסטוריה מרתקת, סיורים בערים היסטוריות כמו טביליסי וביקורים במנזרים עתיקים יחשפו אתכם למסורת העשירה של גיאורגיה. תיהנו מקולינריה משובחת טעמי המטבח הגיאורגי, עם מאכלים מקומיים טעימים ויינות מהטובים בעולם, יהפכו את הטיול שלכם לחוויה קולינרית בלתי נשכחת. הרפתקאות לכל גיל
היתרון של דרכים TRAVEL
שמורת הטבע בורג'ומי
מצ'חטה – הבירה העתיקה
הקווקז הגבוהה חבל סוונטי
3 תמונות
 

מסלול הטיול

יום 1: ת"א – בטומי – שקיעה נוגה על הים השחור

נצא בטיסה מתל אביב לבטומי (גיאורגיה), עם הנחיתה מעבר בקורת דרכונים, נפגוש את אנשי הקשר המקומיים ונצא לטייל. בטומי עיירת הנופש הקסומה שלחוף הים השחור - היוונים קראו לה בטוס, קיצור של "בטוס לימן" שפירושו נמל עמוק. כובשים רבים באו בה, והיא ידעה ביצורים וקרב ות ורוב חייה אמרו לה תהיי נמל ותשתקי. בסוף המאה ה-19 בטומי הוכרזה כעיר וארכיטקטים הובאו לעשות בה מעשיי בניה וארמונות לקרוא אליה את שועי ומתענגי עולם. חלקם משופצים עכשיו והאחרים עדיין עומדים בלויים ודהויים, זכר לשנות הקומוניזם שהתייחסו בתיעוב לכל שריד של הדוניזם. את הסיור בעיר נסיים בשקיעה בטיילת המזמינה של העיר. ארוחת ערב לפתיחת הטיול ולאחר נמשיך לסצנות האורות וחיי הלילה התוססים של העיר. לינה בטומי.

יום 2: בטומי – עיירת המבריחים זוגדידי – אל הקווקז הגבוה - מסטיה (חבל סוונטי)

השכמה מוקדמת... נסיעה צפונה לכוון הרי הקווקז, לחבל סוונטי (Svaneti/სვანეთი). מובלעת כמעט אוטונומית בלב הרי הקווקז הגבוה. למעשה שנים ארוכות לא ניתן היה לטייל באזור בגלל קשיי הדרך ובגלל קשיים אחרים, הדרך לעגלות סוסים נכבשה רק במהלך שנות ה 30 של המאה ה 20. בתחילה נסיעה המקבילה לחוף הים השחור. עוד לפני שנטפס אל הרי הקווקז נעצור בעיירת המבריחים זוגדידיზუგდიდი) (Zugdidi/, הנמצאת על גבול אבחזיה (מובלעת אוטונומית בחסות רוסיה). נצא לסיור בשוק התוסס והצבעוני של העיר, וברחובות הסמוכים בין חנויות בעלי המלאכה והסוחרים. העיר הצבעונית מרכזת את המסחר באזור (גם של הצד הגיאורגי וגם זה של האבחזי) ובהתאם נרגיש את האווירה המחשמלת והלא פורמלית שתעניק לנו חוויה מיוחדת במינה. בהמשך נטפס במעלה נהר האנגורי (Anguri River), נחלוף על פני סכר הבטון הגדול שהוא שער הכניסה המערבי לאזור. ככל שנעלה יותר גבוה כך תשתנה גם הצמחייה מנוף מיוער וסב-אלפיני לנוף אלפיני חשוף. המקומיים שנפגוש בדרכנו ביום זה הופכים אט אט מחקלאים עובדי אדמה לרועי צאן שרועים את עדריהם על המדרונות המושלגים של ההרים. לקראת שעות הערב נגיע ללינה בעיירה מסטיה (Mestia/მესტია) שתושביו מדברים בשפה היחודית לאזור (סבנורי) ומשמרים אפילו דת עצמאית המשלבת את האמונה הנוצרית (זרם הכנסייה היוונית אורתודוכסית) עם מוטיבים פגאניים. מהכפר נשקף נוף מרהיב של פסגתו המושלגת של הר טטנולדי Tetnuldi/თეთნულდი)) המתנשא לגובה של כ- 4,800 מטרים. לינה במסטיה.

יום 3: הקווקז הגבוה חבל סוונטי העליון –לקרחון מסטיה –אושגולי –תצפית הר שחרה (רכבי שטח)

את הבוקר נתחיל במסלול הליכה (כשעתיים) לא קשה אל קרחון מסטיה – קרחון מרהיב עד הממוקם למרגלות ההר אושבה. הדרך מרהיבה ביופייה, עוברת בתוך יער קסום הנושק לפלגי מים, חוצה גשר מיתרים העושה דרכו מעל נהר שוצף והפריחה (בעונה) מרהיבה ביופייה. בצהריים נצא בנסיעה אל הכפר אושגולי הדרך קשה (חסומה לחלוטין בשלג בימי החורף) וברוב ימי הקיץ היא אפשרית רק לרכבי 4X4. נעבור דרך רמת אושבה ונהר מולכרה אל אחת מנקודות התצפית היפות ביותר המשקיפה על שלושת הפסגות היפות ביותר בגיאורגיה: אושבה (Ushba/უშბა) המתנשא לגובה של 4,690 מטרים, טטנולדי (Tetnuldi/თეთნულდი) המתנשא לגובה של 4,800 מטרים ואם יתמזל מזלנו גם של פסגת השחרה (Shkhara/შხარა), הפסגה הגבוהה ביותר בגיאורגיה המתנשאת לגובה של 5,068 מטר. לקראת הצהריים המאוחרות נגיע לכפר אושגולי השוכן בגובה של 2200 מטרים. אזור הכפר אושגולי (Ushguli/უშგული) (הכפר הגבוה ביותר באירופה) - הן כפר הקבע והן סביבתו הוכרזו כאתר מורשת עולמית ע"י אונסק"ו. באזור יותר מ 22 מגדלים ששמשו למסתור והגנה מפני פולשים שהגיעו מהעבר הצפוני של הרי הקווקז (רוסיה) במאה ה 12. הבידוד הגדול של תושבי הכפר הקטן הביאו ליצירת אורח חיים ייחודי, מכניס אורחים וססגוני במידה רבה. כל זאת מול הנוף עוצר הנשימה הנשקף מהכפר. תנאי הלינה באושגולי בסיסיים – אך האירוח הלבבי מחפה על הכול...

יום 4: הקווקז הגבוה חבל סוונטי: הכפר מסטיה – קהילת הכפרים של מולאחי (רכבי שטח)

יום מיוחד בחבל סוואנטי בלב הרי הקוקז הגבוה. את הבוקר נתחיל בכפר ההרים הקסום אושגולי. נשלב הליכת בוקר עם תצפיות מרהיבות על הכפר שחרה. בהמשך נעשה דרכנו אל הכפרים הציוריים של קהילת מולאחי. נראה את חיי התושבים המקומיים בשגרת היום יום, היציאה לעבודה בשדות החקלאיים ובמראה, עבודות היום יום, חליבה, תחזוקה, ניקיונות הכנת האוכל ועוד... והכל ברקע של הנופים הפראיים של חבל מסטיה. אנשי מולאחי המקומיים חיים בבידוד ומספקים את צרכי עצמם, חלב, ירקות ומשלימים את צרכיהם בשוק המקומי. את היום נסיים בסיור בכפר מסטיה, במרכז הכפר מתנוססים מספר מגדלי הגנה שהיו נפוצים במחוז ההיסטורי סוונטי. באחד מהם נצא לסיור. מגדלים אלה מתוארכים אחורה למאה ה-12, פנים המגדל השתמר עם עבודות העץ המקוריות שלו, ומתוארכים אף הם לאותה תקופה. לינה במסטיה.

יום 5: הקווקז הגבוה הירידה מחבל סוונטי – קניון מרטווילי – קוטאיסי

בבוקר נשלים את ביקורנו בכפר, נטייל למרגלות הר שחרה הגבוה ונסייר בינות המגדלים המוזרים הנטועים בנוף ההררי. לאחר נצא בנסיעה על רכבל (במידה והוא יפעל) לתצפית מרהיבה על פסגות ההרים שמסביב. נוף פמוראמי מרהיב של הר אושבה המפורסם בעל שני הראשים, הר טטנולדי והר שחארה. לפני הצהריים, נפרד מגן העדן של סוונטי ונחזור על עקבותינו במורד הרי הקווקז בנסיעה דרום מזרח לכוון העיר קוטאיסי. הנסיעה תהייה דרך הכפרים הציוריים של מורדות הקווקז. בדרך נעצור לתצפיות נוף עוצרות נשימה, לסיור בכפרים ולמפגשים בלתי אמצעים עם המקומיים אנשי הערים. בהתאם לזמן נעצור לביקור בקניון מרטווילי (Martvili canyon) המרהיב ביופיו, בריכות מים זכים בצבע קריסטל המזמינים טבילה. נשלב סיור רגלי קצר בין מצוקים ומפלוני מים האמיצים יקפצו גם לשחייה במים הכיפיים של הקניון. אחר הצהריים נגיע לעיר קוטאיסי, העיר השנייה בגודלה בגאורגיה, ללא ספק אחת הערים היפות והעתיקות במדינה. העיר, ששוכנת במערב גאורגיה, על גדות נהר הריוני, שימשה כבירת האזור מספר פעמים במהלך ההיסטוריה והיא עשירה באתרים מרתקים. עם ההגעה נתחיל סיור להרגיש את אווירת העיר המיוחדת ונהנה מחיי הלילה המיוחדים. לינה קוטאיסי.

יום 6: קוטאיסי השווקים – מערת הנטיפים פרומתיאוס – וארדזיה - אחלציחה

בבוקר נצא לסיור בשוק הצבעוני והתוסס של קוטאיסי, אח"כ באזור בתי הכנסת והקהילה היהודית ההולכת ונכחדת בעיר זו. נשוטט ברחובות העיר התוססת ונלמד את חיי היום יום העירוניים הגיאורגים. לאחר נצא מהעיר לסיור כולל שייט תת קרקעי במערת הנטיפים פרומתיאוס (Prometheus) מהמערות הארוכות בעולם, שבה נהרות ואגמים תת- קרקעיים. לאחר מכן נצא בנסיעה דרומה אל עיר החכמים וארדזיה (Vardzia), קומפלקס מרשים החצוב כולו בסלע מתקופת המלכה תמרה – מהמאה ה- 12 לספירה. זהו ללא ספק, אחד מהאתרים המרתקים ביותר בגיאורגיה! מעל ל- 3,000 חדרים החצובים בסלע! באחד מהחדרים אשר שימש ככנסייה, נוכל לראות פרסקו (ציור קיר) נהדר של המלכה תמרה ואביה – הכל בצבעים שנשתמרו בצורה מדהימה כ- 800 שנה. לאחר הביקור המרתק בהתאם לזמן נצא לעבר מצודת חרטוויסי (Khertvisi Castle), מבצר אדיר ומרשים, מהעתיקים ביותר בגיאורגיה (מהתקופה הפאודלית). לקראת סוף היום משם נגיע אל העיירה הקטנה והמבוישת אחלציחה (Akhaltzikhe), בה חיה עד לא מזמן קהילה יהודית. לינה אחלציחה.

יום 7: אחלציחה – בורג'ומי – גורי - גודאורי

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שמורת המעיינות בורג'ומי (Borjomi) המפורסמת במעיינות שבה. לאחר מכן נצא לעבר העיר גורי (Gori), עיר הולדתו של סטלין אשר עלתה לכותרות בקיץ 2008 בעת המלחמה עם רוסיה (שם נפצע קשה העיתונאי הישראלי צדוק יחזקאלי). נבקר בקומפלקס האדיר שנבנה סביב בית הולדתו של הרודן ובמוזיאון "שמש העמים" המנציח את פועלו ארוך השנים של המנהיג השנוי במחלוקת. בחלקו השני של היום נצא צפונה אל הרי הקווקז, נעלה בדרך הצבאית הגיאורגית (Georgian Military Road/სამხედრო გზა), המחברת את טביליסי עם רוסיה, מהדרכים היפות ביותר באזור הקווקז! בדרכנו לעבר עיירת ההרים גודאורי (Gudauri). נעצור לתצפיות נוף מרהיבות כולל במצודה החולשת על האזור אנאנורי (Ananuri/ანანური), על רקע פסגות הקווקז הגבוהות והאגם המלאכותי ז'ינבאלי (Zhinvali/ჟინვალი). לינה בגודאורי.

יום 8: הקווקז הגבוה – הר קזבג – כפרי ההרים סנו וג'וטה (רכבי שטח)

יום שכולו יוקדש לנופים והאנשים של הקווקז הגבוה. נעלה על רכבי שטח מקומיים ונמשיך את הטיפוס לקווקז הגבוה ולכיוון הגבול עם רוסיה. נעצור לתצפית באנדרטת הידידות (מציינת 200 שנה ליחסים האמביוולנטיים עם רוסיה). נמשיך ב"דרך המלך", נחצה את מעבר ההרים ג'בארי (Jvari Pass) לעבר כפר המבריחים קזבגי (Kazbegi), הנמצא בצילו של אחד ההרים הגבוהים ביותר בקווקז, הר הקזבג המגיע שפסגתו גבוה מ 5,000 מטרים... נעלה לתצפית מרהיבה בדרך ההררית המטפסת אל ההר לגובה של 2,170 מטרים וביקור בכנסיית השילוש הקדוש (The Holy Trinity Church) ממנה נוכל לראות את הר קזבק. משם נמשיך לטיול שטח בין כפרי ההרים הגבוהים, נשלב הליכות רגליות קלות, תצפיות נוף, שם נפגוש את האיכרים המקומיים תושבי ההרים רועים את הבקר ומעבדים את אדמותיהם כמו לפני מאות בשנים. לינה בגודאורי

יום 9: גודאורי – מצ'חטה - טביליסי

בבוקר נצא לביקור בבירתה העתיקה של גיאורגיה, מצ'חטה (მცხეთა/Mtskheta). לפני הכניסה לעיר נעלה לנקודת תצפית בכנסיית ג'ווארי (Jvari Monastry/ჯვარი, ჯვრის მონასტერი) הכנסייה משמשת גם כתצפית מרהיבה אל עבר העיר מצ'חטה היושבת על מפגש הנהרות מט'קבארי Mt'kavri/მტკვარი) ואראגוי (Aragvi River. הכנסייה העתיקה מתוארכת מתקופת ימי הביניים – כנסייה אליה הביאה, ע"פ המסורת הגיאורגית, הקדושה נינו, את הצלב המקורי והציבה אותה על גבעה זו מול ארמון המלך. לאחר נרד לעיר מצ'חטה, לשוק התוסס והצבעוני, המוביל לביקור בקתדראלת סווטיצחובלי (Svetitzkhoveli/სვეტიცხოვლის – העמוד החי) שנבנתה על שרידים עתיקים עוד מהמאה ה- 4 לספירה. בהמשך ניסע דרומה לטיביליסי, עם ההגעה נצא לסיור במספר שווקים צבעוניים ומרתקים בעיר. נקנח את טיולנו בבילוי אחרון במדרחוב המפורסם והתוסס של העיר, שדרות רוסטבלי.. לינה טביליסי.

יום 10: טביליסי – סיור עיר

בבוקר נצא לסיור בעיר הבירה של גיאורגיה טביליסי, העיר היושבת משני גדותיו של נהר המתקאברי (Mt'kavri/მტკვარი); נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר (עלייה ברכבל), משם נרד אל מבצר נריקלה (Narikala/ნარიყალა) המשקיף על העיר, נרד אל העיר העתיקה (אבאטובאני), שם נשמע את סיפור הקמתה של העיר. נראה את המסגד היחידי ששרד בגיאורגיה ואת מרחצאות הגופרית העתיקים של העיר... נבקר בקתדרלת סיוניSioni Cathedral/სიონის ღვთისმშობლის)) מהמאה ה-7 אשר נבנתה כהעתק מושלם לכנסיית "דורמציון" בירושלים ושימשה עד לשנת 2004 כקתדראלה המרכזית של טביליסי. נצא לרובע היהודי ולבית הכנסת הגדול של העיר. את סיום הטיול נחגוג בארוחת ערב חגיגית משולבת במופע פולקלור גיאורגי מסורתי בהתאם לשעת הטיסה – העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
09/07/2024 18/07/2024 $1789 מנחם בר
פופולרי
הזמינו עכשיו
23/07/2024 01/08/2024 $1789 מיקי אביקסיס
פופולרי
הזמינו עכשיו
30/07/2024 08/08/2024 $1789 זאב לוין
Sold Out
Sold Out
06/08/2024 15/08/2024 $1789 יואב חרמוני
פופולרי
הזמינו עכשיו
16/09/2024 25/09/2024 $1789 מנחם בר
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות.
* מיסי שדות תעופה ובטחון – כידוע ביום פרסום ההצעה.
* לינה - בבתי מלון מדרגת תיירות / תיירות טובה.
* כלכלה – חצי פנסיון (2 ארוחות צהריים נוספות).
* מים מינרלים (בקבוק לאדם ליום), צופרים ופינוקים לאורך המסלול.
* ביקורים וסיורים – כמתואר בתוכנית הטיול.
* תחבורה – אוטובוסים / מיניבוסים תיירים לסיורים ולהעברות/ רכבי שטח בהתאם לתוכנית.
* הדרכה – מדריך/ה ישראלי/ת מקצועי מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים – על פי הצורך.
* טיפים לנותני השירותים המקומיים (למעט שירותי סבלות במלונות ושדות התעופה).

המחיר לא כולל

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 150 $, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיס אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 150 $ שלא יוחזרו. מ 31-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 20% מעלות הטיול. מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 14 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 489 $ דולר ארה"ב.
* בין 20-24 מטיילים תוספת 99 $ דולר לאדם.
* יתכן שלפי זמינות הטיסות הטיסה הלוך תהייה לטביליסי, בהתאם לכך נסדר את הלינות בהתאם.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 150 $, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיס אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 150 $ שלא יוחזרו. מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 489 $ דולר ארה"ב.
* בין 20-24 מטיילים תוספת 99 $ דולר לאדם.
* יתכן שלפי זמינות הטיסות הטיסה הלוך תהייה לטביליסי, בהתאם לכך נסדר את הלינות בהתאם.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

גאורגיה - מרומי הקווקז

מספר ימים: 10, מספר לילות: 9
החל מ-$1789
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול