טיול עומק גאוגרפי לפיליפינים
מספר ימים: 15
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
הפיליפינים הנו ארכיפלג בדרום מזרח אסיה של יותר משבעת אלפים איים הממוקמים בין הים הפיליפיני לים סין הדרומי בקצה המזרחי של יבשת אסיה. המדינה מורכבת מלמעלה מ-7,000 איים, חלקם גדולים ומיושבים וחלקם קטנים ובתוליים. זוהי המדינה הקתולית הגדולה ביותר באסיה. היא כוללת מעל מאה קבוצות אתניות שונות ומגוונות כאשר רובם בני תערובת כתוצאה מהתבוללות עם עמים ערבים, הודים וסינים. המדינה שופעת בטבע לא נגוע, איים הרריים המכוסים בג'ונגל פראי, תרבות והיסטוריה עשירות, חופים מהיפים בעולם וחשוב מכל- תושבים לבביים ומסבירי פנים. הפיליפינים, שאינם מורגלים ברבבות תיירים כמו שכניהם במדינות הסמוכות, יעשו הכל כדי שאורחיהם ירגישו בבית ותמיד ישמחו לעזור. הפיליפינים הינם יעד אולטימטיבי לאוהבי טבע, פעילות אתגרית, חופים, חיי לילה, טרקים, ובכלל, למי שרוצה להרגיש כאילו גילה הרגע אוצר ואינו צריך לחלוק זאת עם עוד אלפי מטיילים אחרים.
היתרון של דרכים TRAVEL
טרסות האורז
הפארק הלאומי התת קרקעי
פוארטה פרינססה
3 תמונות
 

מסלול הטיול

ימים 1-2: טיסה תל-אביב – מנילה (פיליפינים)

יציאה מתל-אביב בטיסה למנילה בירת הפיליפינים. עם הנחיתה מעבר ביקורת דרכונים, נפגוש את אנשי הקשר המקומיים, העברה לבית המלון ונצא לסיור ראשוני ברחבי העיר. מנילה נמצאת באי לוזון - האי הגדול והמאוכלס ביותר בפיליפינים בו מתגוררים למעלה מ 40 מיליון תושבים. ארוחת ערב ולינה במנילה.

יום 3: אגם טאאל- מנילה

נסיעה דרך כפרים קטנטנים, שדות אורז, מטעי פירות טרופיים וגידולים אחרים, אל עבר טגאיטאי Tagaytay)). עיירה מקסימה פופולארית בעיניי המטיילים בעיקר בגלל הנוף יוצא הדופן והאקלים קריר המסופק על ידי הגובה שלה. ממעלה טגאיטאי נוכל להשקיף על אגם טאאל ולתצפת על המראה עוצר הנשימה של הר הגעש טאאל הממוקם באמצע האגם. שהו הר געש פעיל המהווה את אחד מהאיקונים המרכזיים של הפיליפינים. עם ההגעה לאגם נצא בשיט אל עבר האי שבמרכזו ומשם רכיבה על סוסים (כחצי שעה) אל עבר לוע ההר משם נוכל לתצפת על הנוף המרהיב של האגם וסביבתו. בהמשך נבקר בעיירות הקטנות שמסביב לאגם ונתרשם מאורח החיים של המקומיים. לינה וארוחת ערב אגם טאאל.

יום 4: שייט אל מפלי פגסנחאן – טאאל

הבוקר נצא לכיוון פגסנחאן Pagsanjan לביקור בנהר ומפליו המרהיבים. בדרכו נצפה בשדות אורז ומטע קוקוס המאפיינים את הפיליפינים. עם ההגעה נעלה על סירות קנו צרות עם שייטים מקומיים ונשוט במעלה הזרם עד לקצה הנהר והמפלים המרהיבים. המפלים והנוף המרהיב בגדת הנהר שמשו בן היתר כאתר צילומים לסרט "אפוקליפסה עכשיו". לאחר שנהנה ממראה המפנים נשוט במורד הזרם המהיר, ארוחת צהריים ונצא חזרה ללינה במנילה.

יום 5: מנילה – קאואיאן – טרסות האורז – בנוואה

השכם בבוקר נצא אל שדה התעופה במנילה ונעלה על טיסה צפונה ממנילה אל העיירה קאואיאן. עם ההגעה נצא לסיור בטרסות האורז המפורסמות של הפיליפינים. טרסות האורז של בנוואה הן טרסות בנות 2,000 שנה שנחצבו בהרי איפוגאו בפיליפינים על ידי אבות אבותיהם של הילידים. טרסות האורז נקראות על ידי המקומיים כ"פלא השמיני של העולם" בגלל בנייתם עם ציוד מינימאלי ומערכת השקיה מתוחכמת שנשפכת מיערות הגשם שסובבים אותה. לעת ערב נגיע אל העיירה בנוואה ללינה וארוחת ערב.

יום 6: טרסות האורז – כפרי האפאו – בנאווה

לאחר ארוחת הבוקר נתארגן ונצטייד ליום טיול בהרים. בהמשך היום נעלה על "ג'יפני" (הג'יפ המקומי) אשר משמש ככלי תחבורה מקומי של אזור ההרים אל עבר כפר האפאו ונעצור בדרך בנקודות תצפית מרהיבות. בהמשך נצא לטיול רגלי מרהיב ביופיו, באחד מהדרכים היפות ביותר ונהנה מהנוף עוצר הנשימה של טרסות האורז החולשות על האזור. טראסות האורז באזור נבנו לפני כ2000 שנה ומכונות לעיתים הפלא ה-8 של העולם... תוך כדי הביקור נפגוש את המקומיים בכפרים ובשדות ונכיר את המנהגים והתרבות המיוחדת של אנשי המקום. ארוחת צהריים פיקניק כולל מעיינות חמים על שפת הנהר. בתום יום הסיור נשוב אל העיירה בנאווה למופע פולקלור וארוחת ערב. לינה בנוואה.

יום 7: באנגאן – יוואנג- שבט האיפוגאו - בנאווה

היום נמשיך לטייל באזור טרסות האורז... לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הכפרים באנגאן ויואנג נבקר את המקומיים נטייל בן המטעים, השדות החקלאיים וטרסות האורז. נחווה את אורך חייהם של המקומיים נכיר את התרבות המיוחדת של שבט האיפוגאו. לקראת ערב נחזור את בנוואה לארוחת ערב ולינה.

יום 8: דרך ההרים בדרך לקלארק

היום נעשה את דרכנו בנסיעה דרומה אל עבר העיר אנג'לס (כ 7 שעות נסיעה). הדרך חזרה עושה דרכה ממרומי ההרים, אל המישורים הפוריים של מרכז האי לוזון. אזור הנחשב לאסם התבואה של הפיליפינים. נעבור במעבר ההרים דלתון בו התרחש אחד מן הקרבות הקשים במלחמת העולם בין הכובשים היפנים למגנים האמריקאים. לקראת ערב נגיע אל קלארק ללינה וארוחת ערב.

יום 9: קלארק – אל נידו – שייט לגונות

לאחר ארוחת הבוקר נצא בטיסה אל עבר אל נידו שנמצאת באי פלאוואן. עם ההגעה נצא לשייט אל עבר האי מינילוק ונעבור ב-3 לגונות מדהימות ה"לגונה הקטנה" ה"לגונה הגדולה" וה"לגונה הנסתרת" את ארוחת הצהריים נאכל באחד האיים הקטנים ונהנה מהמטעמים המקומיים. נהנה בן היתר מסיור שנורקלים שבו נתבונן בחיים מתחת לפני הים ושייט קיאקים אל הלגונה הנסתרת. לינה באל נידו.

יום 10: אל נידו

יום מהפנט לפנינו. יום שייט בן האיים הכי מרגשים באזור אל נידו כולל האי הנסתר ששם קיבל מחבר הספר "האי" את השראתו לעלילת הספר שאח"כ הופק לסרט מצליח בכיכובו של ליאנדרו דה קפריו. נמשיך לאנדרטה קדושה שנבנתה בשנת 1982 כדי לכבד את מרי הבתולה. נעצור לאכול ארוחת צהריים באחד האיים בקנים מסביב ונסיים את היום עם ביקור באי המסוק שמוקף צוקים מרהיבים שיוצרים לאי צורת מסוק. לינה אל נידו.

יום 11: הפארק הלאומי התת קרקעי פוארטו פרינססה

נצא בנסיעה דרומה אל הפארק הלאומי התת קרקעי של פוארטו פרינססה אשר מאופיין במראות מרהיבים של פיסול אבן גיר לאורך נהר הזורם במערות תת קרקעיות ישירות אל הים. האתר הוכרז לאחד מ"שבעת פלאי תבל החדשים". בכניסה למערה לגונה שקופה הממוסגרת בעצים ירקרקים ובעלי חיים רבים כגון, קופים, סנאים ולטאות. נצא לשיט בנהר ולאחריו נצא בנסיעה אל העיר פוארטו פרינססה ונצא לסיור עיר. לינה פוארטו פרינססה.

יום 12: פוארטו פרינססה – סבו - בהול

לאחר ארוחת הבוקר נצא בטיסה מפורטו פרינססה אל האי סבו. עם ההגעה נצא לסיור באתריה המרכזיים של "סבו" העיר השנייה בגודלה בפיליפינים התפרסמה בעיקר כמקום נחיתתו הראשון של פרדיננד מגלן, מגלה הארצות הנודע. בין האתרים מצודת סן פדרו, המצודה הספרדית הראשונה שהוקמה על אדמת הפיליפינים. "צלב מגלן" הצלב הראשון שהונח על אדמת הפיליפינים והמקום הראשון בו הטבילו המיסיונרים הספרדים את המקומיים לנצרות. משם תחכה לנו סירה מהירה שתעביר אותנו מאי סבו לאי בהול ישירות אל המלון שלנו . לינה בהול

יום 13: שייט כרישי לוויתן והאי בליגקסאן

יום שייט מהנה לפנינו... השכמה מוקדמת וארוחת בוקר לאחר נעלה על סירה ונצא למסע מופלא לראות כרישי לוויתים, נוכל לשחות ולשנרקל וכמובן צילומים עם הכרישים נמשיך לשייט אל האי בליגקסאן- אי קטן ויפיפה הנמצא דרומית מערבית לבהול. האי הקטן וכמעט אינו מיושב. בחופי האי ניתן מינים שונים של דולפינים ולווייתנים ומהווה מרבץ של סוגי דגה נדירים ושוניות אלמוגים מרהיבות. נצא לשחייה ושנורקלים באזור האי ונהנה מארוחת צהריים מפנקת על שפת ים. לינה בהול.

ימים 14-15: גבעות השוקולד של בהול – מנילה – תל אביב

היום נצא לאחת מהתופעות הטבע המדהימות שיש במזרח. נצפין אל עבר 1,268 גבעות בעלות צורה זהה וגובהן נע בן 30 ל-50 מטרים. בעונה הרטובה הגבעות מכובות בצמחייה ירוקה ובעונה היבשה הצמחייה היבשה מקנה לגבעות מראה של גבעות שוקולד. לאחר הסיור בגבעות נצא אל סיורים באזור כולל שמורת הטריסארים בה נמצא הקופיף הפיליפיני, אחת מהחיות שנמצאות בזן הכחדה בימנו. יער עד מרהיב וגשרים תלויים. בערב בהתאם לשעת ההמראה העברה אל שדה התעופה אל מנילה ומשם בטיסת המשך חזרה לתל אביב

רוצים לקרוא את פירוט המסלול יותר מאוחר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF לתכנון של הטיול

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך מקומות פנויים
07-11-2022 21-11-2022 $4589 מדריך מצוות דרכים
פופולרי
הזמינו עכשיו
05-12-2022 19-12-2022 $4589 בנצי גורן
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות ישירות של חברת פיליפין איירלנס
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון מרץ 2022).
* טיסות פנימיות כמפורט (משקל מוגבל ל 15 קילוגרם).
* מלונות מדרגה ראשונה/ דרגת תיירות מעולה בערים לודג'ים בכפרים.
* כלכלה: ע.ב חצי פנסיון + 5 ארוחות צהריים.
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג כמקובל במזרח להעברות וסיורים.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מופעים כפי שמופיע בתוכנית.
* שירותי סבלות.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 200$.

המחיר לא כולל

* מס נמל ביציאה מהפיליפינים בסך כ- 20$ לאדם.
* מס על שמירת איכות הסביבה באל נידו - 5$ לאדם.
* מיסי נמל ביציאה מהפיליפינים משולמים ישירות ע"י הנוסעים (כ- 20$).
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* ביטוח נוסעים.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* בדיקות קורונה במידה ויידרש
* טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 4-5 דולר ליום לאדם)

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200$, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיס אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200$ שלא יוחזרו. מ 30-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 15-29 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערת קורונה:
בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה בעולם, החזר תשלומים במקרים הבאים:
1. ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינה המלווה באזהרה של משרד הבריאות ומחייבת בידוד של יותר מ 72 שעות בחזרה מהיעד.
2. במידה ונתב"ג יהיה סגור לטיסות יוצאות ונכנסות בעקבות סגר בישראל (סגר שבמהלכו נתב"ג יישאר פתוח לטיסות הטיול יצא כמתוכנן).
הערה: בכל מקרה דמי הרישום לא יוחזרו וישמרו כזיכוי לטיול עתידי.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 789 $
* בין 20-24 מטיילים תוספת 99$ דולר לאדם.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

טיול עומק גאוגרפי לפיליפינים

מספר ימים: 15, מספר לילות: 12
החל מ-$4589
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול