למיקי אביקסיס המדריך

למיקי אבקסיס – המדריך

(מבוסס על פרקי מיקי)

כשאני נוסעת לחו"ל אני משאירה את כל הצרות שלי בשדה התעופה ופורשת כנפיים אל יפי הבריאה. לטיול בחו"ל עם קבוצה אינני רגילה ויש חששות ויש ציפייה. ואכן לא הכל מושלם, לעיתים בא לי להיות לבד או להבדיל לא לקום כל כך מוקדם בחשיכה. אבל גיליתי להפתעתי שדווקא הכד הסדוק הוא זה שמצמיח פרחים לאורך כל הדרך. שלידע הרב של המדריך, לעושר הרב שנגלה לי כאן במרוקו וליופי שבקבוצה  הזו שלאנשיה אין תחליף ועל כך תודה.

גיליתי מדריך מלא אהבה ולכן הרי זה ברור שגם האושר וההצלחה אצלו ימצאו נחלה. והוא באהבתו משרה גם על כולנו שפע של ברכה. בעקבותיו אנו הולכים ב'מדינה' וב'מלאח', בחולות ובכבישים כשכל הזמן מתגלים לעיננו נופים חדשים. ויש לו כתפיים רחבות וגדולות. כתף אחת חשובה שמארגנת הכל באופן מופתי ומדויק. וכתף שניה הכי חשובה שדואגת, מפנקת ונותנת מענה לכל מצוקה. וכשהוא עלינו אחראי כל הלבנים שהכנו מראש עליו לזרוק הופכות מיותרות ודי בלחישה כי אוזנו קשובה לכל רחש ומשאלה.

אז תודה בתחילה לקבוצה החביבה על טיול מהנה בחברתכם המיטיבה ולמיקי המדריך האחד והמיוחד שמאוהב עד עמקי נשמתו בארץ הולדתו. תודה על ההתגייסות המלאה עבורנו. אכן כמו שאמרת לנו במפגש ההכנה אתה באת לעבוד ואנחנו ליהנות. ואכן, כמו שהבטחת כך גם היה. אני מקווה שלמרות העבודה הקשה אפשרנו לך גם ליהנות ולא רק לעבוד.