מכתב תודה לבועז ורול הקווקז הרוסי ספטמבר

יצאנו לטיול הזה ממקום של חוסר ידיעה, לא ידענו איפה זה הקווקז הרוסי מה הולכים לראות מי המדריך ומי המלווה לא ידענו כלום, פשוט התחברנו אל הלא נודע ונתנו ליקום להוביל אותנו למחוזות לא ידועים. כנראה שזו נקודת המוצא הטובה ביותר ליציאה לדרך, אם זה לטיול ואם בחיים בכלל כשאנחנו יוצאים למסע עם כוס ריקה אנחנו מאפשרים לה להתמלא בכל טוב. ואכן באנו ריקים והכוס התמלאה עד סופה, זכינו במדריך בבועז שמהרגע הראשון נתן הרגשה של חלק מהחבר'ה. ההתלהבות שלך בועז בכל מקום שהגענו אליו כאילו זו הפעם הראשונה שאתה רואה את המקום הייתה כל כך אמיתית ומעוררת השראה, כי אין דבר גדול יותר שאדם יכול לאחל לעצמו אחרי בריאות, מאשר התלהבות ותשוקה, בעזרתה כל מה שאדם יעשה בחיים הוא יצליח. ואתה בועז הדבקת אותנו בהתלהבות שלך ואנחנו נדבקנו ובגדול. בכל יום נשארנו פעורי פה לא מאמינים למה שראינו וחווינו והאם יכול להיות שנמשיך להיות מופתעים בהמשך. והמדהים הוא שהצלחת להפתיע אותנו כל יום מחדש.תודה לך בועז על מי שאתה ועל החוויה שהענקת לנו בשבוע הזה.
ולך ליאון אם יש מישהו בעולם שיכול היה להשלים את בועז בצורה כל כך מושלמת בטיול הזה זה כנראה אתה ולא במקרה זכינו שתלווה אותנו יחד עם בועז.
אני לא מכיר הרבה בחורים בגיל 28 עם רמות הידע והמעשים כמו שלך. 
ושוב חזרנו להתלהבות ולתשוקה כי רק אדם מלא התלהבות ללמוד, לבנות, ליצור יכול להגיע בגיל כל כך צעיר להישגים כפי שאתה מגיע אליהם.
הוספת לנו המון ידע בהרבה תחומים ובנית לנו גשר לתרבות המקומית שלא הייתה מוכרת לנו כלל ועיקר.
תודה רבה גם לך על מי שאתה ועל החוויה התרבותית שהענקת לנו.
ותודה לך לוחה על הדרכים שלקחת אותנו בזהירות ובבטחה ובעזרתך הגענו למקומות המדהימים האלה.
תודה.