מכתב תודה לבועז ורול הקווקז הרוסי ספטמבר - משפחת הלהקה

בועז,

כל יום הקראת לנו משהו טוב לנשמה, לטעון אותנו באנרגיות טובות לאותו יום. דברת אתנו על אנשים, על החיבורים שלהם לטבע, על החיבורים בינם לבין עצמם, על ה"ביחד שלהם", על הכח של האהבה, ובקיצור – דברת עלינו.

כי כאלה אנחנו. 24 אנשים כל כך שונים, עם רצונות שונים, עם סגנונות טיול שונים, עם אהבות שונות, שרק דבר אחד מחבר אותם כל פעם מחדש כל כך הרבה שנים: הרצון להיות חלק מהדבר המופלא הזה, מהפאזל שכל אחד מביא את החלק שלו, את מי שהוא, ונהנה לקבל מהאחרים את כל החלקים האחרים שמשלימים אותו.

ובשבוע האחרון גם אתה, בועז, היית חלק בלתי נפרד מהפאזל הזה, ולפני פרידה – בוא נבדוק לרגע מה באמת קבלת מאתנו, ומה נתת.

אז קבלת מאתנו תיק דקיק, שנודד כל יום בין הג'יפים לפי פסק הדין של השופט באותו בוקר, ומכיל בתוכו 732,512 תמונות בכל הרכב ומנח אפשרי. בכלל, נראה שנסענו לחו"ל קודם כל כדי להצטלם ואח"כ, אם מסתדר, אז גם לראות משהו. עוד קבלת מאתנו את הגירסא שלנו לשירותים ניידים צמודים בדמות שתי דלתות ג'יפ פתוחות וביניהן מישהי עושה פיפי. בהתחלה עוד הקפידו שהבנים לא יסתכלו, בהמשך הירשו רק לאבי כי הוא במילא לא רואה, ולקראת הסוף כבר לא טרחו בכלל לפתוח דלתות אלא רק סימנו טריטוריה.

בפאזל שלנו גם בודקים בלי חשבון מי עושה סקס וכמה, מתוך הנחה שבטיולים הבאים אולי נזכור למה, אבל כבר לא נזכור עם מי.

ו-כן, בפאזל שלנו גם נתנו לך שיעור לא רע בלוגיסטיקה של התארגנות, ביכולת לעשות המון מכלום, ובייחוד בגמישות בתזמונים: ארוחת בוקר ב – 3 בלילה, צהריים ב – 11 בבוקר או ב – 17 לפנות ערב, ארוחות שתמיד מתחילות ב"מי בכלל מסוגל לאכול עכשיו" ומסתיימות כשהכל מחוסל, חוץ מהמרק החם שלוקח 4 שעות למצוא אותו ו- 3 דקות לאכול אותו כשהוא קר.

אבל אם יש משהו בפאזל שלנו שאין שום סכוי שיכנס לתיק הדקיק זו האנרגיה שלנו. השמחה, הריקודים, השירים, היכולת לשמח חתן וכלה בוכיה, החוצפה להרים כל מסעדה על הרגליים, ובייחוד השיפור הדרמטי שחל ביכולת הריקוד של נשות הרקדנים הגבריות.

ואתה, בועז, מה הבאת אתה לפאזל שלנו?

הבאת ידע, וידע, וידע. כמות בלתי נתפסת של מידע מרתק שמוגש כל כך יפה, כל כך ברור, כל כך נעים לשמוע. אפילו לשוקי נתת 2 פריטי מידע חדשים. הבאת את איש הטבע שבך – מטפס על כל הר, שוחה בכל מים קפואים, מכיר ומזהה כל דרך וכובש בקלילות דרכים ליעדים חדשים.

הבאת לפאזל צניעות, סבלנות וסובלנות במידה כל כך מכובדת ומכבדת, עם "לא יודע" אותנטי כשאתה לא יודע, ועם "הכל סדר" אותנטי גם כשמסביבך סיר לחץ.

הבאת יכולת נדירה לקבל באהבה כל הערה ובקשה, להפנים, ומיד לבצע בלי להתווכח על מה נכון ומה לא, ובייחוד הבאת לנו כמויות אדירות של שלווה, של קור רוח, של  אנרגיות טובות שלא נותנות לשום תקלה לפגוע בהן. אנרגיות שמתועלות רק למקום אחד – לתת לנו חוויה אחרת, שונה, יוצאת דופן מהמקום ההזוי, לעיתים, אליו יצאנו.

ועל החוויה המופלאה הזו של השבוע האחרון שהענקת לנו, בועז, ועל מי שאתה – תודה ענקית מכולנו.

ספטמבר 2019

משפחת  ה ל ה ק ה