תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
דרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה - שומרי מסורת
מספר ימים: 19
שומרי מסורת
ההרשמה בעיצומה
דרום אמריקה
דרום אמריקה היא ללא ספק אחת מהיבשות היפות והמרתקות ביותר. רכס האנדים הגבוה המתנשא לגבהים של מעל ל 6000 מטרים, אגן האמזונס הפראי והמסתורי, אזורי הפאמפאס הירוקים, מדבריות פטגוניה, רצועות חוף בתוליות, קרחונים אדירים, הם רק חלק קטן מהמראות המרתקים באזור. אולם מה שבעיקר מאפיין את דרום אמריקה, זו תערובת אנושית מגוונת של שבטים אינדיאנים ומתיישבים אירופאים שהופכים כל מפגש איתם לחם ולבבי. את המסע ביבשת הדרומית נתחיל בברזיל, ארץ הסמבה והלמבאדה. זוהי הארץ החמישית בגודלה בעולם וכור היתוך מופלא לבני אדם מכל קצות תבל וממגוון תרבויות: שחורים שהובאו מאפריקה, אינדיאנים ילידי היבשת האמריקאית, אירופאים שהיגרו מכל ארצות העולם הישן. הודות למורשת עתיקה, מוסיקה, שמחת חיים וגאווה לאומית נוצרה כאן תרבות ייחודית ברזילאית. נתחיל בריו דה ז'נירו, מהיפות בערי תבל, עיר ציורית הבנויה על חוף האוקיאנוס כשמעליה מתנשאים צוקי גרניט גבוהים ויערות למרגלותיהם. נמשיך אל מפלי האיגואסו, על גבול ארגנטינה-ברזיל, מהמראות המופלאים בעולם, שם נצא לשייט חוויתי מתחת למפלי "גרון השטן". חלקו השני של טיולנו בנופים הפראיים של ארגנטינה וצ'ילה, ארץ האגמים ולערבות פטגוניה. נתחיל בבואנוס איירס, פריז של דרום אמריקה ולא בכדי, נמשיך בטיסה לברילוצ'ה בירת אזור האגמים הרי הגעש (חלקם מעשנים) הארגנטינאי, המכונה גם עיירת השוקולדים... משם נחצה את הגבול לצ'ילה בדרך המעבורות העתיקה הישר אל עיר הנמל האינדיאנית, פונטה ארנס. בהמשך נצא בטיסה דרומה אל פארק הקרחונים "לוס גלסיארס", נבקר בפארק הלאומי "מגדלי הפאיינה" ונגיע לקלפטה, ארץ הקרחונים, ששיאו הוא התצפית אל הקרחון המתנפץ פריטו מורנו. משם נחזור אל עיר הבירה בואנוס איירס, שם נטעם סטייק בקר עסיסי ונהנה ממופע טנגו מרהיב. הביקור בדרום אמריקה הוא חווית חיים אפילו להרפתקנים שראו כבר הכול...
היתרון של דרכים TRAVEL
ג'יפים ליער טיג'וקה
שייט בסירות מהירות מתחת למפלים
הר הגעש אוסורנו
קלפאטה, שייט לקרחונים אופסלה ואונלי
שמורת הטורס דל פיינה
 

מסלול הטיול

יום 1: יום א': ת"א – ריו דה ז'נירו

נצא בטיסת מת"א לריו (דרך יעד ביניים). עם ההגעה נעבור למלון ללינה. לינה ריו דה ז'ינרו.

יום 2: יום ב': ת"א – ריו דה ז'נירו - סיור עיר והר הסוכר

עם ההגעה (למחרת בבוקר) נצא לסיור מודרך במרכז העיר ריו, נעבור בסמבדורו, בקתדראלת מטרופולין המתנשאת לגובה אדיר של 80 מטר. נתוודע לרובע סינרלנדיה עם המבנים ההיסטוריים, נחלוף על פני התיאטרון העירוני בדרכנו לשכונת פלמנגו, הנמצאת בכניסה להר הסוכר, אליו נעלה כמובן בשני הרכבלים. מהר הסוכר המתנשא לגובה של 395 מטרים נשקיף על חופיה הקסומים של ריו דה ז'ניירו ועל פסגה קסומה נוספת פסגת הקורקבדו. ריו היא אחת הערים היפות והתוססות בעולם, שזכתה לכינוי "העיר המופלאה". היא יושבת לחוף האוקיאנוס האטלנטי, בין צוקי גרניט, יערות טרופיים וחופים יפהפיים. משולבות בה שכונות יפהפיות עם שכונות עוני הפרושות על מדרונות הגבעות. תושבי העיר המכונים "קריוקה", לבביים, חביבים ונהנתנים. למרות העוני וקשיי החיים, כל דבר בעיר נגמר בסמבה. לינה ריו דה ז'ינרו.

יום 3: יום ג': ריו דה ז'נירו – יער טיג'וקה – קורקאבדו (ג'יפים)

חצי יום בג'יפים שיוקדש ליער טיג'וקה – היער האורבאני העתיק ביותר בעולם, לפסגת ה"קורקובדו" וביקור בפאוולות בדגש שכונת העוני רוסינייה – אחת המרתקות ביותר בריו: נבקר בבית מקומי, ואם התנאים יאפשרו נבקר גם בבית ספר לסמבה ובשוק המקומי בשכונה. בהמשך הסיור בריו נחלוף על פני יער טיג'וקה, היער האורבני הגדול בעולם, בדרכנו אל גבעת הקורקבדו, אחד משבעת פלאי העולם משם נצפה בחופים קופאקבנה, אימפנמה ולבלון, בלגונות, בגנים הבוטאניים ובאצטדיון המרקנה. שאר היום המשך סיור בריו. לינה ריו דה ז'ינרו.

יום 4: יום ד': מפלי האיגואסו – ברזיל

בבוקר נצא בטיסה מריו דה ז'נירו – לאיגוואסו. לאחר הנחיתה נצא לסיור מודרך בצד הברזילאי של המפלים. נבצע תצפיות מרתקות על המפלים כולל סיורים רגליים קצרים. המסלול יאפשר לנו תמונה מדהימה של שרשרת המפלים הנמצאת בצד הברזילאי. השביל יוביל אותנו אל גשר הנמצא בתחתיתו של המפל הגדול – לוע השטן. תצפית מדהימה ומופלאה. בהמשך היום נצא לביקור בסכר אטיפו המרשים ונקנח בביקור בפארק הציפורים. מפלי האיגווסו הם שרשרת המפלים מהגדולות והיפות בעולם. רוחב המפלים מעל לשלושה קילומטרים וגובהם כ- 80 מטרים, לאורך המפלים יש יותר מ 250 מפלונים ואשדים הנופלים ממרומי השבר הגיאולוגי של נהר האיגואסו. המפלים רחבים ממפלי ויקטוריה וגבוהים ממפלי הניאגרה. בעבר שמשו המפלים כאתר קבורה הקדוש של שבטי גוארני והפראגואס. כיום האתר מוכרז כאתר לאומי של אונסקו ונחשב כאחד מהאתרים היפים בעולם. המפלים נמצאים על משולש הגבול ברזיל, ארגנטינה, פרגואי כשחלקם הגדול הוא בארגנטינה. כדי להתרשם מהמפלים צריך לבקר בשני הצדדים. כולל שייט בסירות מהירות לתחתית המפלים. לינה מפלי האיגואסו.

יום 5: יום ה': מפלי האיגואסו – ארגנטינה (שייט בסירות מהירות מתחת למפלים) – בואנוס איירס

בבוקר נצא לסיור מודרך בצד הארגנטינאי של המפלים. נתחיל בגרון השטן Arganta Diabolos, נלך על גשר התלוי מעל המים, עד למפל הגדול. בהמשך בעזרת הרכבת הקלה נעבור לסדרת המפלים הארוכה. עשרות מפלים הנופלים בשאון מים אדיר. השביל יוביל אותנו אל תחתית המפלים שם נעלה על סירה מהירה ונצא לשייט מרגש שיתן לנו לטעום את המפלים מלמטה – חוויה רטובה, מרגשת ועוצרת נשימה. לינה מפלי האיגואסו. * ייתכן שהטיסה לבואנוס איירס תוקדם לאחר הצהרים ביום זה

יום 6: יום שישי: בואנוס איירס

בשעות הבוקר, נעלה על טיסה לבואנוס איירס בירת ארגנטינה - אחת מהערים התוססות והמרתקות בדרום אמריקה. העיר מונה כ 9 מיליון תושבים, היא בעלת חזות מערבית ומפותחת. בעיר קניונים, רחובות סואנים, אתרים מהתקופה הקולוניאלית, מסעדות ומוקדי בילוי לילי ועוד. למרות גודלה, בואנוס היא עיר נעימה, יש בה כמה מהשדרות הרחבות בעולם, ותושביה חמים ומסבירי פנים. בבוקר יציאה לסיור במרכז העיר. כולל השדרות המרכזיות, פלאזה (כיכר) דה מאיו, בניין הקונגרס, בית העירייה, הבית הורוד, קתדראלת מטרופולין ועוד. אחר הצהריים נחזור למלון להתארגנות לשבת. קבלת שבת וסעודת ליל שבת. לינה בבואנוס איירס.

יום 7: שבת: בואנוס איירס

לאחר התפילה וסעודת שבת נצא לסיור בעיר (תחום שבת). במוצ"ש - נצא ביחד למופע טנגו. לינה בבואנוס איירס.

יום 8: יום א': קלאפטה - פארק הקרחונים פריטו מורנו

בשעות הבוקר נצא בטיסה מבואנוס איירס לאל קלפטה עם ההגעה נצא לביקור בקרחון הגדול "פריטו-מורנו". הקרחון ממוקם בלב הפארק, על שפת אגם "ארגנטינו", כ- 80 קילומטרים מהעיירה קלפטה. הקרחון שרוחבו קילומטר וגובהו כ- 40 מטרים נושק לאגם. מראה מדהים לראות את גושי הקרח העצומים הנשברים בקול רעם אדיר ונופלים לתוך מי האגם כשהם יוצרים גלים גבוהים. הקרחון הוא מבין הקרחונים הבודדים בעולם שעדיין מתקדמים ולא נסוגים עקב התחממות כדור הארץ. תוך כדי התקדמותו של הקרחון הוא חוצה את אגם ארגנטינו וחוסם את מוצא האגם בקיר של קרח מוצק. אחת לכמה שנים הקיר מתבקע עקב לחץ המים העצום הנוצר על הקיר, זהו אחד מהמראות המופלאים עלי אדמות. הביקור כולל שייט אל הקרחון. לינה אל קלפטה.

יום 9: יום ב': פארק הקרחונים טורס דל פיינה

השכם בבוקר נגיע לביקור באחד משיאי הטיול שמורת הטבע המופלאה הטורס דל פיינה ,(Torres Del Paine) או בתרגום מספרדית מגדלי הפיינה. השמורה היא אחת מהפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם. השמורה ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" והיא משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים "העמוד המרכזי (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte) המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מביניהם הוא קרחון ה"גרייGray) ). בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים (הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם, יענים, קרקרות, פלמינגו ועוד הרבה ציפורי מים אחרות), סוגים שונים של בעלי חיים, הנפוצים מבניהם הגוואנקו (מין של אנטילופה ממשפחת הגמלים הדומה ללאמה) וארנבות הבר הגדולות של פטגוניה. בשמורה נבקר באגם פהואה (Pehoe), במפל הגדול, בנהר הסרנו (Serrano), באגם גריי (Grey), בלגונה הכחולה (Azul), באגם אמרג'ה (Amarga) ובעוד אתרים ככל שהזמן יותיר לנו. לינה בשמורת הפיינה.

יום 10: יום ג': פארק הקרחונים טורס דל פיינה – פורטו נטלס

את חלקו הראשון של היום נקדיש להמשך הסיורים ברכב וברגל בפארק הטורס דל פיינה. אתרים ראה יום קודם), מהיפים ביותר בעולם! בהמשך נצא בנסיעה אל העיירה הלבבית והנחמדה פוארטו נטאלס.

יום 11: יום ד': פורטו נטלס - פוארטו מונט/ פורטו ואראס.

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה אל שדה התעופה של פונטה ארנס. עם ההעה נצא בטיהס אל פוארטו מונט, היא עיר שנוסדה ע"י מהגרים גרמנים ומשמשת כמרכז לחקלאות ודייג של האזור וכבירת המחוז. רבים מ- 130,000 תושביה מתפרנסים מהים, משירותים, מסחר ובשנים האחרונות גם מתיירות. העיר למעשה תוחמת את הרצף ההתיישבותי של צ'ילה, שכן מדרום לה משתרעים מאות קילומטרים של צוקים היורדים אל הים, מפרצים ואיים, כמעט ללא תושבים. העיר היושבת על האוקיינוס השקט מפורסמת במאכלי ים ודגים. נצא לביקור קצר בעיירה הקסומה. לינה פוארטו מונט/ פורטו ואראס.

יום 12: יום ה': חציית האגמים מצ'ילה לארגנטינה

היום נחצה גבול בינלאומי אל ארגנטינה. מצפה לנו יום יפה בו נחליף מדי פעם אוטובוס בכלי שייט. נחצה אגמים, נעבור ביער, נראה מפלי מים ונעבור למרגלות הרי געש. קטע השייט הארוך ביותר נעשה על "אגם כל הקדושים", שיביאנו אל נמל פטרואה (Petrohue), לרגלי הר הגעש אוסורנו. את היום הגדוש נסיים בברילוצ'ה (Bariloche), המכונה גם עיירת השוקולדים. האזור מהיפים בארגנטינה ירוק עד, מלא באגמים, נהרות ופסגות הרים מושלגות. רוב תושבי האזור הם מהגרים גרמנים הגרים בעיירות קטנות וירוקות, בבתי עץ ציוריים הנותנים לאזור חזות שוויצרית. לינה ברילוצ'ה.

יום 13: יום שישי: הקרחון השחור והר הטרונדור

בבוקר נצא לסיור בסביבת ברילוצ'ה. נרד בנסיעה דרומה, אל שמורת הר הגעש טרונדור. ללא ספק אחד משמורות הטבע היפות האזור האגמים, המאופיינת ביער גשם, אגמים אלפינים נהרות זורמים וחיי טבע עשירים. הביקור כולל תצפית מרהיבה על הקרחון השחור (נהר קרח מרשים הצבוע בשחור וחום, סימן למפולות הבוץ שצבעו את הקרח הלבן). נופי האגם השחור ופמפה לינדה יוסיפו לקסם וליופי של הביקור. במהלך היום נשלב הליכות רגליות קלות, תצפיות נוף מדהימות והרבה כיף. אחר הצהריים נחזור למלון להתארגנות לשבת. קבלת שבת וסעודת ליל שבת. לינה ברילוצ'ה.

יום 14: שבת: ברילוצ'ה

לאחר התפילה וסעודת שבת נצא לסיור בעיר (תחום שבת). לינה ברילוצ'ה

יום 15: יום א': ברילוצ'ה, אזור האגמים – הסיבוב הקטן והר קמפניארו – שייט אל האי ויקטוריה

בבוקר נצא בנסיעה לפורטו פניואלו, עם ההגעה למעגן נעלה על סירה ונצא לשייט באגם נאוול ואפי אל האי ויקטוריה. נצא לסיור רגלי בשמורת ארג'אנס (על שם העצים הקסומים עם הגזע האדום). אחר הצהרים נחזור לברילוצ'ה. לינה בברילוצ'ה.

יום 16: יום ב': ברילוצ'ה – בואנוס איירס

בבוקר נצא לסיור בברילוצ'ה (Bariloche), נבקר ביאו יאו (Llao Llao) נצא להליכה קצרה בין עצי היער המיוחד ממוקם על שפת אגם נהואל הואפי הגדול. בהמשך נטפס אל הר קמפנאריו (ברכבל) לתצפית מיוחדת על האזור. ממרומי ההר נשקף נוף פנוראמי מרהיב של כל אגם הואפי ורכס האנדים ונקנח, איך לא… בשוקולדים מדהימים פאר ברילוצ'ה. בהתאם לשעת ההמראה נעבור אל שדה התעופה ונצא חזרה בטיסה אל בואנוס איירס. לינה בבואנוס איירס.

יום 17: יום ג':- בואנוס איירס

היום נצא להשלמת הסיור בבואנוס איירס שיוקדש לשכונות הרחוקות של העיר, נתחיל בבית הקברות לה ריקולטה, ככל הנראה המפורסם ביותר בעולם. בו קבורים אישים חשובים ומפורסמים אשר קבריהם עוטרו במגוון סגנונות ומושכים תיירים רבים מרחבי העולם (בניהם אווה פרון, אוויטה, רעייתו השנייה של חואן פרון). לאחר מכן נמשיך לגן הוורדים המרשים בו נמצא מגוון רחב של וורדים ועצים מכל רחבי העולם, בצילם ניתן יהיה לעצור למנוחה קלה ולשמוע הסברים על העיר המרתקת. המשך הסיור יוביל אותנו אל שכונת לה בוקה הצבעונית, הממוקמת "בקצה העיר". אחת השכונות המעוצבות והמיוחדות ביותר. בעברה הייתה שכונת עוני וכפר דייגים וכיום היא אחת מהאופנתיות והתוססות ביותר. לאחר סיור בשכונה נבין למה בואנוס איירס מכונה גם "פריס של דרום אמריקה". בערב נחזור לשדרות המרכזיות להשלמת סיור רגלי במרכז העיר. נסיים את הסיור בטיילת פוארטו מדרו (אזור הנמל הישן) התוססת. לינה בואנוס איירס.

יום 18: יום ד': בואנוס איירס – טיסה הביתה.

בבוקר נמשיך את סיורנו בעיר. בהתאם לשעת ההמראה העברה לשדה התעופה וטיסה לת"א (דרך יעד ביניים).

יום 19: יום ה': נחיתה התל אביב.

נחיתה התל אביב

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות (דרך יעד ביניים).
* טיסות פנים (כמפורט בתוכנית הטיול).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון ליוני 2023).
* מלונות מדרגת תיירות טובה/ראשונה (כמפורט בתוכנית או דומה להם).
* כלכלה: ע.ב חצי פנסיון לכל אורך הטיול/ ארוחות צהריים כריכים בהכנה עצמית.
* מבשל/ת תומכ/ת דתי, לארגון האוכל והכנת הארוחות.
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* תחבורה: אוטובוס תיירים, רכבי שטח, מעבורות, סירות וכו'.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 200 $ דולר ארה''ב.

המחיר לא כולל

* מיסי מעבר המשולמים ישירות ע"י הנוסעים בחלק משדות התעופה ובמעברי הגבול (כ-40 $ לאדם).
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* ביטוח נוסעים.
* טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 5 דולר לאדם ליום)
* טיפ למבשלת/ תומכת דתית (נהוג לתת 3 דולר לאדם ליום)

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות רישום דיגיטאלי, צירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200 $, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: ביטול הטיול מתאפשר רק באמצעות מייל לכתובתinfo@drahim.co.il . דמי הרישום ע"ס 200$ שלא יוחזרו. מ 45-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 15% מעלות הטיול, מ 30-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 35% מעלות הטיול, מ 15-29 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 80% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* בין 20-24 מטיילים תוספת 159 $ דולר לאדם.
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 1,579 $ דולר ארה''ב (בחלק מהלילות אין אפשרות לחדר ליחיד).

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

דרום אמריקה - ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה - שומרי מסורת

לפרטים נוספים על הטיול