תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
שייט נהרות לאורך הדנובה - אוסטריה, הונגריה וסלובקיה
מספר ימים: 8
שומרי מסורת
ההרשמה בעיצומה
מערב אירופה
שייט נפלא אל בירות הדנובה: וינה, בודפשט, ברטיסלבה, ערים מקסימות שבכל הדרן משמשות יהלומים לאורך המחרוזת – הדנובה וביניהן, אבני החן: פסאו, ומלק שמוסיפות צבעים רבים של אבני אודם, ענבר ואיזמרגד. שיט בספינת נהר זוהי דרך נפלאה ונוחה לחוות את הנופים הפסטורליים, הכפרים והעיירות הציוריות שלאורך הנהר - כל זאת ב"מלון צף" המאפשר ליהנות משילוב מנצח של טיול וחופשה נינוחה גם יחד. הזמר והחזן שלומי גולדברג ילווה את השייט במופעים ובתפילות השבת. בנוסף להיותו זמר וחזן שלומי הינו מנחה, מגיש ועורך תוכניות טלוויזיה. השייט יתקיים בניהולו המוזיקלי של מיקי רוזנבאום, מלחין יוצר ומבצע אשר נחשב לחלוץ בתחום המוזיקה היהודית המקורית. במהלך השייט נשלב ערבי זמר ושירה בהנחיית הזמר והחזן שלומי גולדברג ובניהול וליווי מוזיקלי של מיקי רוזנבאום. מטבח כשר כולל תעודת כשרות בהשגחת הרב נחמיה רוטנברג, ארוחות גורמה טריות המבושלות בספינה. משגיח כשרות צמוד , תפילות שבת בהשתתפות הזמר והחזן שלומי גולדברג. תפילות כסדרן, ספר תורה בספינה ונרות שבת אלקטרוניים. 7 לילות שייט בספינת הנהר Amadeus Star ברמת 5 כוכבים. מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה, עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה, קפה ומאפה למשכימי קום ומזנון חצות - חטיפי לילה. כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים בארוחות ללא הגבלה וכוס יין בארוחות הערב. בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית, אשר מארחת את כל האורחים במושב אחד, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות. הסעה בתום הטיול לבתי הנוסעים ברחבי הארץ
היתרון של דרכים TRAVEL
ספינת הנהר Amadeus Star
ברך הדנובה אשטרגום
עיירת ימי הבניים דורנשטיין
פסאו עיר שלושת הנהרות
העיירה הציורית רגנסבורג
 

מסלול הטיול

יום 1 (יום שני) תל אביב – וינה – בודפשט – עליה לספינת הנהר בערב שיט לילי בבודפשט המוארת

נמריא לוינה בטיסה ישירה, לאחר נחיתתנו ניסע לבודפשט. בהגעה נערוך סיור פנורמי במהלכו נערוך ביקור מרגש בבית הכנסת הנאולוגי המרשים בדוהניי אוצה, נראה את אנדרטת עץ הערבה הבוכיה לזכר קרבנות השואה ולקראת אחר הצהריים יקבל אותנו צוות ספינת הנהר שתשמש לנו כמלון צף בימים הקרובים. לאחר ארוחת הערב נהנה משיט לילי בבודפשט, אשר יעבור ליד הבניינים המרשימים והמוארים בזרקורים הניצבים משני צידי הנהר ומתחת לגשר השרשראות המואר. לינה בספינת הנהר.

יום 2 (יום שלישי) בודפשט – עיירת האומנים סנט אנדרה – ברך הדנובה אשטרגום

נצא לטיול בשני חלקי העיר הבנויים על שתי גדות הנהר: בודה ופשט. בודה היא העיר העתיקה והחיננית יותר עם רחובות מרוצפי אבן וארכיטקטורה מימי הביניים בעוד שפשט מהווה מרכז אדמיניסטרטיבי ומסחרי עם שדרות רחבות ובניינים מודרניים מרשימים. בסיורנו נראה את בניין הפרלמנט המרשים המכונה: "עוגת הקצפת של בודפשט" ואת כיכר הגיבורים. בנוסף, נעלה לתצפית מרהיבה מעל גבעת גלרט. לאחר ארוחת צהריים ניסע לסיור בעיירת האומנים סנט. אנדרה, בה נבקר במוזיאון הקרמיקה של מרגיט קובץ’. נמשיך אל "ברך הדנובה" לביקור באשטרגום שם לקראת ערב נפגוש את ספינת הנהר. לינה בספינת הנהר.

יום 3 (יום רביעי) ברטיסלבה בירת סלובקיה – וינה בירת אוסטריה

הבוקר נעגון ונטייל בברטיסלבה, בירת סלובקיה. נראה את מצודת העיר המתנוססת בראש גבעה ממנה נשקיף על העיר המשתרעת על שתי גדות נהר הדנובה. נטייל במרכז העיר העתיקה, נראה את התיאטרון הלאומי, את הקתדרלה הגותית סנט. מרטין, שער מיכאל, בית העירייה העתיק ועוד. לקראת צהריים נחזור לספינה ונמשיך בהפלגה. בשעות הצהריים נעצור בעיירה היינבורג, ממנה ונצא בנסיעה אל וינה. בהגעה נצא לסיור בבירת אוסטריה, עיר של מוזיקה ושמחת חיים, שהמטעמים שהיא מציעה כמו זכארטורט ויין ההוריגר מפורסמים לא פחות מקתדרלת סנט סטפן והארמון הקיסרי. הסיור ייקח אותנו לאורך שדרת הטבעת, דרך כיכר שוורצנברג, יעבור ליד כנסיית קארל ובית האופרה המדהים של וינה. נטייל במדרחוב ובכיכר סנט סטפן המפורסמת של העיר. בתום סיורנו נפגוש את ספינתנו בוינה. הספינה תפליג מוינה בשעות הערב המאוחרות, ותמשיך בשייט לכיוון דורנשטיין במשך הלילה. לינה בספינת הנהר.

יום 4 (יום חמישי) עיירת ימי הבניים דורנשטיין – עמק הוואכאו – העיירה הציורית מלק

הבוקר נעגון ונבקר בעיירה דורנשטיין, עיירת ימי ביניים המוקפת בחלקה שרידי חומות ושערים. נשמע את סיפורו של ריצ'ארד לב הארי שהיה כלוא כאן. נטייל בעיירה ונהנה מהאווירה המיוחדת של המקום. נמשיך בהפלגה לאורך עמק הוואכאו לכיוון העיירה מלק. בהגעה נצא לביקור בעיירה השמורה היטב זה 1,000 שנים. נראה את בנייניה הרנסנסיים והבארוקיים ואת המנזר הענק המתנוסס מעליה. לינה בספינת הנהר.

יום 5 (יום שישי) פסאו עיר שלושת הנהרות

היום יעבור עלינו בנחת ובשלווה, עת נשוט לכיוון פסאו במהלך השייט תחלוף הספינה על פני נופים כפריים יפיפיים. בשעות הצהריים נעגון בפסאו הידועה גם בשמה “עיר שלשת הנהרות” בה מתחברים הדנובה, האין והאילז. בהגעה נערוך סיור רגלי במהלכו נראה את הקתדרלה הגדולה המפורסמת בזכות העוגב הגדול ביותר באירופה בעל 17,000 חלילים, את ארמון הרנסנס של הבישוף, את קתדרלת סטפן, את פינת 3 הנהרות ואת בית העיריה שעל שפת הנהר עם ציורי הקיר המדהימים ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. בתום הסיור נחזור לספינה ונתארגן לקראת שבת ונהנה מארוחת שבת חגיגית .לינה בספינת הנהר.

יום 6 (יום שבת) פסאו

נבלה את השבת בפסאו נערוך תפילות שבת כסדרן וכמובן ארוחות שבת. כמו כן במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי ונאזין להרצאה מפי מדריך הטיול. בצאת שבת נמשיך בהפלגה לכיוון רגנסבורג. לינה בספינת הנהר.

יום 7 (יום ראשון) העיירה הציורית רגנסבורג

בשעות הצהריים נעגון ברגנסבורג, עיירה ציורית יפהפיה. נראה את קתדרלת סנט. פיטרס, הידועה כאחת מהכנסיות הגותיות המרשימות באזור בוואריה כולה, גשר האבן שנותר בעיירה מתקופת ימי הביניים את בית העירייה ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. בשעות הערב נחזור בהפלגה לכיוון פסאו.לינה בספינת הנהר.

יום 8 (יום שני) פסאו – מינכן – טיסה ישירה לתל אביב

בשעות הבוקר נעגון בפסאו בה מסתיים השייט. ניפרד מספינת הנהר ממנה נצא לסיור בעיר מינכן, בירת בוואריה. בהגעה נערוך סיור פנורמי בעיר, נראה את הרזידנס, את האוניברסיטה, שער הניצחון, מלאך השלום ועוד. נמשיך לעיר העתיקה למריינפלאץ בה נמצא בית העירייה המפורסם, כנסיית גבירתנו, שוק ססגוני ושפע חנויות. לקראת שעות אחר הצהריים נצא בנסיעה אל שדה התעופה שליד מינכן ונטוס חזרה לתל אביב, בה ננחת מעט לאחר חצות (יום 9). * סדר המסלול והביקור באתרים עשוי להשתנות בשל זמני טיסות, זמינות בתי מלון ואילוצים אחרים.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות ישירות בחברת אל על בנתיב: תל אביב - וינה, מינכן - תל אביב.
* מיסי שדות תעופה (מעודכן למרץ 2023).
* לינה: 7 לילות בספינת נהר - Amadeus Star 5*****
https://www.amadeus-rivercruises.com/our-amadeus-fleet/detail/amadeus-star.html
* כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים בארוחות וכוס יין לכל נוסע בארוחות הערב.
* ערבי זמר ושירה בהנחיית הזמר והחזן שלומי גולדברג ובניהול וליווי מוזיקלי של מיקי רוזנבאום.
* ארוחות גורמה טריות המבושלות בספינה בפיקוח של משגיח כשרות צמוד.
* מטבח כשר כולל תעודת כשרות בהשגחת הרב נחמיה רוטנברג (ראו בראש העמוד את תעודת הכשרות).
* משגיח כשרות צמוד ואיש צוות דתי לוגיסטי.
* תפילות שבת בהשתתפות החזן שלומי גולדברג.
* ארוחות גורמה - בופה לארוחת בוקר, ארוחת צהריים, קפה ותה אחרי הצהריים, ארוחת ערב.
* ארוחת ערב לקבלת הפנים, ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות.
* מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה.
* עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה.
* קפה ומאפה למשכימי קום.
* מזנון חצות - חטיפי לילה.
* סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס).
* אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע הסיורים והעברות.
* טיפים לנותני השירותים (למעט בספינה בה יש לשלם 60 € לאדם לכל ההפלגה).
* הדרכה: מדריך ישראלי מנוסה מצוות דרכים, מדריכים מקומיים במידת הצורך.
* תפילות כסדרן, ספר תורה בספינה ונרות שבת אלקטרוניים.
* מערכת שמע אישית לכל נוסע במהלך סיורי החוף.

המחיר לא כולל

* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* בדיקות קורונה בהתאם לנדרש.
* טיפ/ תשר לצוות הספינה, 60 € ליום לאדם לכל ההפלגה.
* טיפ/ תשר למדריך הישראלי, 45 € ליום לאדם לטיול.
* טיפ/ תשר למבשלת/אחראית לוגיסטיקה כשרה, 15 € ליום לאדם לטיול.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200 € שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודשים לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודשיים לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיס אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200 € שלא יוחזרו. מ 60-90 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 35% מעלות הטיול, מ 30-59 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 55% מעלות הטיול, מ 15-29 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, מ 14 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בתא יחיד 2,520 € אירו.
* המחיר לאדם בחדר זוגי בקומה התחתונה (Haydn Deck C-1) עם חלון פנורמי עילי (לא ניתן לפתיחה).
* ניתן לשדרג לחדר בקומה האמצעית (Strauss Deck B-4)בירכתי הספינה עם חלון פנורמי גדול הנפתח - כלפי מטה, בתוספת 100 € לאדם בחדר זוגי, 200 € לאדם בחדר ליחיד.
* ניתן לשדרג לחדר בקומה האמצעית (Strauss Deck B-1) עם חלון פנורמי גדול - הנפתח כלפי מטה, בתוספת 370 € לאדם בחדר זוגי, 740 € לאדם בחדר ליחיד.
* ניתן לשדרג לחדר בקומה העליונה (Mozart Deck A-1) עם חלון פנורמי גדול - הנפתח כלפי מטה, בתוספת 520 € לאדם בחדר זוגי, 1040 € לאדם בחדר ליחיד.
* ניתן לשדרג לסוויטה עם מרפסת בקומה העליונה (Mozart Deck) בתוספת 770 € לאדם בחדר זוגי. חדר זה לא ניתן לאשר עבור נוסע אחד.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

שייט נהרות לאורך הדנובה - אוסטריה, הונגריה וסלובקיה

לפרטים נוספים על הטיול