תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
איחוד האמירויות הערביות – פלאי עולם מסלול עומק מיוחד
מספר ימים: 9
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
המזרח התיכון
איחוד האמירויות היא פדרציה של 7 נסיכויות בחצי האי ערב שאוחדו למדינה אחת בשנת 1971. הגדולות והמפורסמות שבהן היא דובאי ואבו דאבי. כיום נהנות שבע האמירויות משפע ועושר בלתי ניתפס. מרבצי הנפט שהתגלו בשנות השישים הפכו את האמירויות לאחת מהמדינות העשירות בעולם. באיחוד האמירויות השכילו לנצל את הכספים האדירים שהתקבלו מניצול משאבי הטבע על מנת להפריח את השממה ארוכת השנים, לקדם את המדינה ולהפוך אותה למיוחדת ויוצאת דופן. כל העושר והשגשוג צמחו תוך פחות מחמישים שנה. מחולות המדבר הערבי הטרשיות והמפרצים הקסומים והמבודדים של המפרץ הפרסי. אז תושביהן המנומנמים של הנסיכויות התפרנסו בדוחק בעיקר מצאן, מקנה, חקלאות בסיסית, דיג ושליית פנינים. כיום האמירויות הם שם נרדף לפאר, השקעות, חדשנות, שאפתנות אליהם נושא העולם עיניים משתאות. האדריכלות המפוארת, האיים המלאכותיים, מרכזי האמנות והמסחר, כל אלה מגלמים מודרניות וקדמה פורצת דרך לצד תרבות ומסורת ארוכת ימים. הטיול באמירויות הוא מיוחד, ומגוון מאוד. נוף אורבני עתידני יוצא דופן לצד דיונות מדבריות נידחות, נווה דקלים, כפרי דייגים, חופים מרהיבים ועוד. נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ובנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה. חווית חיים אדירה אפילו להרפתקנים שבינינו.
היתרון של דרכים TRAVEL
רכבת מונורייל אי דקל ג'ומיירה
דיונות המדבר
רכס הרי חג'אר, כפרי ההרים
מוזיאון האיסלם
נסיכות שארג'ה בירת התרבות
 

מסלול הטיול

יום 1: 3/11 תל אביב – דובאי – מסגרת דובאי – אבו דאבי

נצא בטיסה מתל אביב לדובאי (כשלוש וחצי שעות). 03/11/2022 - תל אביב – דובאי – 07:10-12:45 עם הנחיתה מעבר ביקורת דרכונים, איסוף מזוודות ומפגש עם אנשי הקשר ונצא לסיור ראשוני במטרופולין. נסיעה בשדרות שייח' זייד שברקע המגדלים של העיר. נתחיל באתר המרשים של "מסגרת דובאי". "המסגרת" היא התוספת החדשה לאדריכלות המופלאה שהעיר מתהדרת ומתפארת בה. מסגרת דובאי מורכבת משני מגדלים אנכיים בגובה 150 מטרים המחוברים על ידי גשר באורך של 100 מטרים והיא ללא ספק גולת הכותרת של קו הרקיע של העיר דובאי. הגשר מקשר בין 2 מיצגים מרתקים המספרים את סיפרה של העיר, בכניסה מייצג המספר את ראשיתה של העיר דובאי ככפר דייגים קטן על גדתו החולית של נהר דובאי וביציאה את חזון דובאי כעיר העתיד. לאחר הסיור נצא בנסיעה דרומה לאבו דאבי, בירת איחוד האמירויות - העיר העשירה ביותר בעולם, הבירה המדינית והפוליטית של איחוד האמירויות, שם מתקבלות ההחלטות... שם גם בושלה עסקת השלום עם ישראל. אבו דאבי היא עיר המתאפיינת בשילוב יוקרתי בין מלונות פאר, חופי ים וארכיטקטורה חדשנית, והיא נחשבת לעיר תרבותית, עם מסגדים מרהיבים, מבני תרבות ומוזיאונים מרתקים. פירוש השם אבו דאבי הוא: "אבי האיילה". לינה אבו דאבי

יום 2: 4/11 אבו דאבי – מוזיאון הלובר – יער המנגרוב – ארמון האומה

את הסיור באבו דאבי נתחיל במוזיאון הלובר של העיר. המוזיאון שנבנה בהשקעה כספית אדירה נתן לאבו דאבי את החותמת כעיר תרבות. הלובר של אבו דאבי הוא מוזיאון המוקדש לאמנות וציוויליזציה, מוצגות בו יצירות מפיקאסו ועד אומנות מצרית עתיקה. למוזאון מבנה יוצא דופן כאשר מכל עבר רואים את כיפת הדום המכסה את המבנה ומחדירה קרני אור מלטפות דרך החרכים של הכיפה המעוצבת. נמשיך לביקור בפארק יער המנגרוב של ג'ובייל שמורת טבע יפיפייה המציעה סיור על גבי גשרי דק מעץ, הצפים מעל ליער המנגרוב בחיבור שבין הים ליבשה. זוהי הצצה לעולם הטבע שקדם לבניית העיר האדירה; מיזם מקומי הבא להעלות את המודעות לחשיבות של יערות המנגרוב בעולם, ולשמירה על מערכות אקולוגיות אפילו בסמיכות לערים גדולות. משם נסיעה למרכז העיר לאזור המרינה והקורניש, משם תצפית מרהיבה על העיר. נראה את מגדלי אתיחאד ג’ומיירה קומפלקס אדיר של גורדי שחקים הממוקם מול מלון הפאר "ארמון האמירויות" המומחים מעריכים כי שעלות בנייתו היא היקרה בעולם... בהמשך נצא לביקור בארמון הנשיאות (האומה) “קסר אל וואטן" לאחר הסיור המרגש (בהתאם לזמן) נישאר לצפות במיצג אור קולי המציג את העבר, ההווה וחזון העתיד של האמירויות. הארמון (אותו גם נראה בסיור הלילה) הוא מקום משכנו של שייח’ חליפה בן זאיד, נשיא האיחוד. כאן גם נמצא יורש העצר, מוחמד בן זאיד, שליט בפועל של הממלכה והאיש החזק בה. את היום הגדוש נסיים בסיור פנורמי לילי לאורך הקורניש באבו דאבי המוארת ונראה את האתרים המרכזיים במופע האורות הלילי שלהם. לינה אבו דאבי.

יום 3: 5/11 אבו דאבי – מסגד שייח זייד – עיר נווה המדבר אל עין

את הבוקר נתחיל בביקור במסגד הגדול של שייח זאיד. אחד המסגדים הגדולים בעולם וללא ספק היקר מכולם. הרעיון שמאחורי הקמת המסגד הוא מבנה שיאחד בין המגוון התרבותי של העולם המוסלמי, עם זיקה היסטורית ומודרנית של אדריכלות ואומנות. המסגד המרהיב מסוגל להכיל כ- 50,000 מתפללים. הוא עטוי שיש יוקרתי הכולל קישוטים וגילופים אסלאמיים מורכבים. חצר המסגד מעוטרת בגן מרהיב ביופיו. כשברקע בריכות מים ומזרקות הצובעים את המסגד במראה מרהיב. בהמשך נצא בנסיעה לעיר המדבר אל עין. אל עין היא מקום מושבם של השייחים, עיר מדבר מרהיבה הממוקמת נווה מדבר לרגלי ג'בל חאפיט על גבול עומאן. אל עין היא אחת הערים העתיקות ביותר באיחוד האמירויות הערביות, מסביב לעיר שרידים ארכיאולוגים רבים, העיר מאופיינת בתרבות עשירה במסורות עתיקות. במשך אלפי שנים נווה המדבר של אל עין היה תחנת הספקה חשובה בדרכי הסחר העתיקות של חצי האי ערב. אל עין זו העיר היחידה באיחוד האמירויות שיש בה יותר תושבים אמירותים מעובדים זרים. עם ההגעה לאל עין נבקר במצודת ג'הילי, אחת הטירות הגדולות באל-עין והדוגמה הטובה ביותר לארכיטקטורה הצבאית הערבית האסלאמית במקום. בהתאם לזמן ניכנס לביקור בארמון האמיר, הביקור הוא עדות לתקופת שלטונו של השייח זאיד בן סולטאן אאל נהיאן באל עין. הארמון הוא גם מקום הולדתו של שייח' מוחמד בן זאיד אאל נהיאן, נסיך הכתר של אמירות אבו דאבי. לקראת סוף היום נצא למלון שלנו הממוקם על ג’בל חאפט משם תצפית מרהיבה המשקיפה על היופי המדהים של העיר אל-עין. לינה באל עין.

יום 4: 6/11 אל עין – שוק הגמלים – קו החוף המזרחי – החופים של פוג'ירה

בבוקר נשלים את הסיור באל עין נתחיל בביקור בנווה המדבר ה Oasis בין מטעי הדקלים המושקים במערכת של בארות ותעלות מים הניזונים מאקוויפר ההר. המים מובלים ברשת של תעלות עיליות ותת קרקעיות אל השדות לאורך עשרות קילומטרים. נחלוף על פני שכונות העיר, השדרות והגנים המוריקים. נבקר בשוק הגמלים, הגדול ביותר באיחוד האמירויות הערביות ללא ספק אחד המקומות החשובים בתרבות המקום. בשוק נמכרים גם עיזים, כבשים ובקר השוק המדבר המקומי התוסס והמרהיב ביופיו. השוק הוא תחנה מצוינת לספוג מתרבות המקום, סגירת עסקאות, ויכוחים, שיחות חולין ומקומיים בשגרת היום יום שלהם. בשוק נוכל למצוא מכל הבא ליד... שם ללא ספק נרגיש את הכנסת האורחים הלבבית ושמחת החיים של הסוחרים המקומיים. לאחר נצא בנסיעה בלב המדבר, מחצה את הרי החג'אר ונרד לנסיכות פוג'ירה. נסיעה על קו החוף המזרחי. לאורך מפרץ עומאן, מקום בו אחד מקווי החוף המבודדים והיפים ביותר בעולם. הפיורדים ולשונות המים הכחולים נושקים ומתנשאים בדרמטיות מהים במראה מרגש. את היום נסיים בשני אתרים מרתקים מצודת פוג'ירה המרשימה ומסגד אל בידיה, המסגד העתיק ביותר באמירויות את הלילה נעשה במלון מקסים על שפת מפרץ עומאן בואך הים הערבי בסמוך לעיר פוג'ירה עיר ציורית הממוקמת על שפת המפרץ. לינה אזור פוג'ירה.

יום 5: 7/11 המובלעת העומנית – חציית רכס הרי חג'אר – הכפר הגלובאלי

המשכימים יוכלו לראות את זריחת המדבר על רקע הים הכחול הבוהק לאחר ארוחת הבוקר ניכנס למובלעת העומנית של פוג'ירה. כאן נחזור אחורה בזמן, נתרשם מסגנון הבנייה האופייני, נשלב מסלול הליכה קל וביקור בין הבוסתנים המוריקים, תעלות ההשקיה ובריכות המים. נפגוש את המקומיים מעבדים את השדות החקלאיים ומקיימים את שגרת חיי היום יום. ארוחת צהריים (במקום ארוחת ערב) נתארח בביתו של חליפה העומני למיטב המאכלים והטעמים המקומיים. בצהריים נחצה את רכס הרי חג'אר נעצור לביקור במצודות עתיקות, כפרים ובשווקים אוטנטיים. שם נפגוש את התושבים המקומיים, אנשי ההרים. בחלקו השני של היום נצא בנסיעה לדובאי. התמקמות במלון, התארגנות ובערב נצא למתחם הכפר הגלובלי Global Village פרויקט התיירות הפנאי והבידור מהגדולים בעולם... המכיל בכל שנה יותר מחמישה מיליון מבקרים. הכפר המואר והצבעוני, כולל ביתנים המייצגים כ 75 ממדינות העולם וכולל הפתעות קולינריות מגוונות, חנויות מזכרות, הופעות מוסיקה ומופע זיקוקין. לינה דובאי.

יום 6: 8/11 אי הדקל ג'ומיירה (מונורייל) – תצפית דקל ג'ומיירה – טיול ג'יפים בדיונות האדומות של שרג'ה – חפלה מדברית BBQ

בבוקר נצא לביקור באי המלאכותי דקל "ג'ומיירה" ללא ספק פאר היצירה "הפלא השמיני של העולם". את הביקור במיזם האדיר נעשה בנסיעה ברכבת המונורייל, 7 קילומטר מקו החוף עד הקצה הצפוני של האי שם ממוקם מלון אטלנטיס המפורסם. משם נצא לאטרקציה מיוחדת ומרגשת – תצפית דקל ג'ומיירה תצפית 360 מעלות על הנוף המופלא של אי הדקל ג'ומיירה. התצפית נמצאת בקומה ה-52 אליה תגיעו תעלו במעלית תוך 45 שניות! המרפסת הממוקמת בגובה 240 מטר המציגה נוף פנורמי מטורף, שאין כמותו לכל אי הדקל ג'ומיירה, אי הדקלים האייקוני של דובאי, מול המים הבוהקים של המפרץ הערבי וקו הרקיע של דובאי למרחוק. בצהריים נפגוש את הג'יפים ונצא להרפתקה בדיונות המדבר של נסיכות שגגה. נטפס על אחת הדיונות ונראה את שקיעת המדבר המרהיבה והמרתקת. נמשיך בנסיעה במרחבי החולות הצלולים האין סופיים, ננווט בלב המדבר רחב הידיים, נעצור לתצפיות מרהיבות עוצרות נשימה ונהנה מקסם המדבר. את היום נסיים בחאן אירוח מדברי כמיטב מסורת ערב, עם ארוחת ערב ומופע פולקלור מקומי. לינה דובאי.

יום 7: 9/11 - נסיכות שארג'ה – מוזיאון העתיד – שייט לילה במרינה

את היום נתחיל בנסיכות שארג'ה ידועה בשם "בירת התרבות של האמירויות" או פנינת המפרץ. משלבת בין מסורתיות ואמונה דתית לצד השכלה לימוד ודעת. התחנה הראשונה שלנו תהייה כיכר הקוראן או כיכר הספר, כיכר מרהיבה ביופייה שבמרכזה פסל ענק של ספר קוראן פתוח ומסביבה בנייני ממשלה ומוסדות תרבות ודת. משם נצא לקורניש (טיילת) כשברקע התעלה הנושקת לנמל הדייגים הישן של שרג'ה. אחד היפים והצבעוניים שיש... ספינות דייג מעץ (דאו) פורקות את שלל הדגים ומציעות למכירה את השלל היקר והטרי, חוויה אוטנטית רב חושית. בשוק המזון המרכזי הגדול, שוק מקורה ששופץ לאחרונה בו נוכל למצוא עשרות דוכני בשר, דגים, פירות, ירקות, תבלינים, פירות יבשים, חלבות, בקלאוות ושאר מתוקים ומכל טוב של המוצרים המקומיים. נמשיך לסיור מרתק במוזיאון תרבות האסלאם המוזיאון המרשים כולל בתוכו תצוגה מרשימה של אין ספור פרטים מראשית תקופת האסלאם ועד ימיינו לרבות מטבעות, כתבי יד עתיקים, פפירוסים, כלי חרס, מתכת וחפצים נדירים, כולל סיפורם של הוגי הדעות, החוקרים, המגלים והממציאים המוסלמים. בהתאם לזמן נסיים את הביקור בשרג'ה בסמטאות הציוריות של הרובע העתיק המשוחזר (משם התפתחה שארג'ה). נראה את סגנון הבנייה המקומי, חצרות משוחזרות ואפילו שוק (אל ארסה) מקורה עתיק משוחזר ובו מזכרות ודברי אומנות. בהמשך נצא לביקור במוזיאון העתיד בדובאי (הביקור מותנה בזמינות כרטיסים), המוזיאון ממוקם במבנה שלא ניתן להתעלם ממנו. מדובר באחד המבנים המיוחדים והמאתגרים ביותר בעולם כולו ומאז פתיחתו בתחילת השנה, הפך גם לאחת האטרקציות המבוקשות והפופולריות ביותר בדובאי. המבנה המיוחד בנוי כולו בצורת עין אנושית עם אלפי חלונות המעוצבים בצורות של ערבסקות (כתב הערבי). המוזיאון עצמו מתפרס על פני 5 קומות ומוצגים בו מייצגים מדהימים בתחום העתידנות כמו רובוטיקה, אינטליגנציה מלאכותית, הנדסה ביולוגית ועוד. נתארגן ובערב נצא למתחם המרינה המוארת והתוסס של דובאי. נצא לשייט בסירת עץ מסורתית (דאו) כולל ארוחת ערב, במפרץ דובאי שברקע קו מגדלי הנוף של דובאי במופע אורות מרהיב. לינה דובאי.

יום 8: 10/11 - דובאי העתיקה – שייט בתעלה – הדאון טאון – קניון דובאי – מגדל בורג' ח'ליפה – מופע המזרקות

בבוקר נצא לסיור בדובאי העתיקה, אזור הקריק (נהר דובאי) ומפרץ המרכזי, המקום שמימנו התפתחה וגדלה העיר מנמל דייגים קטן בלב החוף המדברי השומם והחולי על שפת המפרץ הפרסי, לפאר היצירה ואחת הערים התוססות, המרהיבות והייחודיות בעולם. את הסיור שלנו נתחיל בשכונת אל בסטקיה העתיקה, כאן בין הסמטאות המרכזיות הכל התחיל... בהמשך נגלוש אל שוק "אל כביר" (הגדול). בו נלמד ונכיר לעומק את ההיסטוריה, התרבות המקומית שלאורך השנים נתמכת בעבודה זרה, נוכל לפגוש כאן דמויות מכל העולם, הודים, פקיסטניים, אפגנים ועוד סוחרים ממדינות שונות. בהמשך נעלה על מוניות המים המקומיות, הנקראות "אבראס", ונצא בהפלגה על נהר דובאי (קריק), אל צידה השני של העיר. במהלך השייט נהנה מהנוף המרהיב, התוסס והססגוני של העיר. נגיע אל רובע העתיק דיירה, אזור השוק המרכזי ומרכז הקניות המקומי העממי. ניכנס בין הסמטאות הצרות בין דוכני הרוכלים "שוק אלעארין" (התבלינים) הריחני, שוק הזהב הנוצץ, שוק המשי והבדים הצבעוני, שוק אל שבקה בו תוכלו למצוא הכל מכל... השיטוט בשוק כאילו לקוח מהאגדות... המראות, הצבעים, הריחות והמגוון מרהיב ויוצא דופן. בחלקו השני של היום נצא לחלק המתקדם, החדש והמפואר של דובאי אזור ה"דאון טאון" ללא ספק האזור עם הפיתוח העירוני המשמעותי והיוקרתי ביותר בעיר. אזור של גורדי שחקים עצומים ומגדלים ייחודיים עם עיצוב ארכיטקטוני יוצא דופן המקיף מתחמי מגורים, אזורי מסחר, בתי מלון, בילויים ועוד... נתחיל בקניון דובאי, אחד מהקניונים הגדולים ביותר בעולם, ללא ספק פרא היצירה עם עיצוב מיוחד ויוצא דופן. בקניון יותר מ 1200 חנויות! בתוך הקניון נראה את האקווריום הגדול ובו מגוון של בעלי חיים ימיים כולל עשרות כרישים וחולייתנים. נעלה לתצפית על העיר ממגדל בורג' ח'ליפה. המגדל המרהיב הוא המגדל הגבוה בעולם! מתנשא לגובה של 828 מטרים, 163 קומות! ועלות הקמתו מוערכת באחד וחצי מיליארד דולר! הבניין עוצב על ידי האדריכל אדריאן סמית ונבנה על ידי חברת סמסונג הקוראנית בשנת 2009. המגדל שבנוי בהשראת מגדל בבל בנוי מסדרת אליפסות בצורת קונוס הפורץ לשמיים ונראה מכל אזור בעיר. את התצפית נעשה מהקומה ה-124/125 של הבניין. נצא לארוחת סיום מרהיבה עם מופע פולקלור. לינה דובאי.

יום 9: 11/11 – גן הפרחים הקסום - דובאי – תל אביב

בוקר אחרון באמירויות... נצא לביקור בגן הפרחים הקסום Miracle Gardens של דובאי, גן פרחים צבעוני ונרהיב שנמצא ברובע דובאי-לאנד. הגן הושק ביום האהבה בשנת 2013 ומשתרע על פני 72,000 מ”ר, מה שהופך אותו לגן הפרחים הגדול בעולם. התצוגות השונות כוללות מיליוני פרחים שיצרו צורות ודגמים שונים הלקוחות מעולם האגדות והתרבות. העברה למלון, העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה מדובאי לתל אביב. 11/11/2022 - דובאי – תל אביב – 14:05-15:55

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות: תל אביב – דובאי – תל אביב.
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון נכון אוקטובר 2022).
* מלונות מדרגת ראשונה ודרגת תיירות מעולה (5*****).
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג/ ג'יפים ממוזגים (5 מטיילים בג'יפ).
* חצי פנסיון וארוחת צהריים נוספת.
* מים מינראליים צ'ופרים ופינוקים לאורך המסלול.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים", מדריכים מקומיים כנדרש.
* ערכת אוזניות שמע לכל מטייל.
* אטרקציות, ביקורים, סיורים וכניסה לכל האתרים כמפורט בתכנית הטיול, ימי סיור מלאים,
ללא זמן חופשי או סיורי בחירה.
* שירותי סבלות.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 150 $.
* מפגש קבוצה עם המדריך לפני הטיול.

המחיר לא כולל

* ארוחות נוספות.
* אשרת כניסה במידה ותידרש.
* ביטוח נוסעים.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* בדיקות קורונה במידת הצורך.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* טיפ למדריך הישראלי

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 150$ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 150$ שלא יוחזרו. מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערת קורונה:
בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה בעולם, החזר תשלומים במקרים הבאים:
1. ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינה המלווה באזהרה של משרד הבריאות ומחייבת בידוד של יותר מ 72 שעות בחזרה מהיעד.
2. במידה ונתב"ג יהיה סגור לטיסות יוצאות ונכנסות בעקבות סגר בישראל (סגר שבמהלכו נתב"ג יישאר פתוח לטיסות הטיול יצא כמתוכנן).
הערה: בכל מקרה דמי הרישום לא יוחזרו וישמרו כזיכוי לטיול עתידי.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 789 $ דולר ארה"ב.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

איחוד האמירויות הערביות – פלאי עולם מסלול עומק מיוחד

לפרטים נוספים על הטיול