תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
מסע להודו לעומק מדינת רג'סטאן כולל טאג' מאהל ווארנאסי
מספר ימים: 13
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
הודו הנה מהמדינות המאוכלסות ביותר בעולם, כמעט מיליארד בני אדם החיים בפסיפס אנושי רב גוני ומיוחד. הודו היא מדינה של ניגודים אין ספור. נופי מדבר צחיחים לצד יערות גשם סבוכים, תעשיות הי-טק משגשגות לצד חקלאות בראשיתית, שכונות יוקרתיות לצד פרברי עוני ומקבצי נדבות רעבים ללחם. גם המטיילים מחלקים אתה לאלו השונאים אותה ולאלו האוהבים אותה. משהו בשילוב המדהים של הניגודים לא יכול להשאיר אתכם אדישים, אולם אלו מכם שיכנסו לעולם מופלא זה, ישבו בקסמיו לעד. הודו היא מדינה ללא הפסקה, המפגש הסוער והמרתק בין חיי היום יום העמוסים והקשים והמציאות הרוחנית הדתית המיסטית והממכרת, משאיר בנו המטיילים רושם עמוק. החיכוך היום יומי עם קושי החיים, האנשים, אנשי הדת, הביקור במקדשים, בשווקים, הריחות העזים, האירועים הבלתי פוסקים, ההתרחשויות וכל הדינאמיקה דורשים מאמץ, ידע ומוכנות נפשית לפני כל ביקור בהודו.
היתרון של דרכים TRAVEL
מסלול נשים מיוחד
רג'יסטאן
דלהי
סיור ריקשות בצ'אדני צ'וק
שיט על הגנגס
 

מסלול הטיול

יום 1: ת"א – דלהי

ניפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה לדלהי.

יום 2: דלהי - אודאייפור

לאחר ביקורת דרכונים וארוחת בוקר המשך טיסה לאודאייפור (Udaipur) - העיר הלבנה - העיר הרומנטית ביותר בראג'יסטן, היושבת לשפת אגם פיצולה הציורי. עם הנחיתה נצא לסיור ראשוני בעיר. לינה וארוחת ערב באודאייפור.

יום 3: אודאייפור

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט באגם פיצ'ולה לראות את הארמונות המפורסמים המשבצים אותו. נבקר בארמון המהרג'ה (ארמון העיר) הענק המשתרע על גדת האגם הצפונית מזרחית. הארמון, הבנוי אבנים צהובות, מקושט בצריחים, כיפות ומרפסות שמעניקים לו את מראהו הייחודי. נטייל ברובע העתיק שלמרגלותיו ונעלה אל אחד המקדשים ההינדואיים. לעת ערב נבקר בבית סוחרים עתיק בעיר העתיקה (האוואלי) לראות מופע פולקלור טיפוסי לרג'סטאן. לינה וארוחת ערב באודאייפור.

יום 4: אודאייפור – המקדש הג'איני בראנקפור - נארלאי (Narlai)

לאחר ארוחת בוקר נצא ליום שהינו חוויה מיוחדת ושונה מטיולים רבים בהודו. נבקר במקדש הג'איני העצום של ראנקפור (Ranakpur). האתר הבנוי שיש לבן הוא אחד ההישגים הגדולים ביותר של האמנות והארכיטקטורה ההודית. מעוטר באלפי פיתוחים בשיש על פני 1,444 עמודיו ונחשב לחשוב במקדשי הג'אינים. בהמשך נצא למסע מרתק בין השבטים החיים באזור ונחזה בחיים הכפריים של ההודים, שעדיין משמרים חקלאות אותנטית ומלאכות יד עתיקות. את הלילה נעביר במלון מורשת שהיה בעבר ארמון בנארלאי. לינה וארוחת ערב נארלאי.

יום 5: נארלאי – פושקר (Pushkar)

בבוקר נסיעה אל עבר פושקר (Pushkar), עירו של האל ברהמה - האל הבורא. בדרכנו תמונות נוף מדבריות טיפוסיות, נשים בסארי צבעוניים, הדולות מים בכדי חרס כבדים ממאגרי מים המסייעים לבני המקום להתמודד עם האקלים המדברי. פושקר -אחת הערים הקדושות ביותר בהודו. עיר עם קסם ורוגע המקיפה אגם קטן בלב מדבר ראג'יסטן. לפי האגדה עף האל ברהמה מעל המדבר השחון ושמע את האנשים מתפללים לגשם. משהחליט להיענות לתפילתם, השליך מידו פרח לוטוס אשר יצר את אגם המים. עם ההגעה לעיר, נצא להסתובב בסימטאותיה המיוחדות, מלאות דוכני התכשיטים, בגדים, קטורת, בשמים ותיקים ואנו נאפשר זמן חופשי לקניות (אחר המקומות הטובים בהודו). לינה וארוחת ערב בפושקר.

יום 6: פושקר – ג'איפור (Jaipur)

נפתח את היום עם שיעור יוגה בבוקר. לאחר מכן נעזוב את פושקר השלווה ונצא לעבר בירת ראג'יסטאן - ג'איפור. ללא ספק זו אחת הערים המרתקות והצבעוניות ביותר בהודו. עיר של שווקים, תנועה ססגונית ומבנים מרשימים. בערב נצא לקולנוע הודי לצפייה בסרט הודי. חוויה בלתי שנכחת. לינה וארוחת ערב בג'איפור.

יום 7: ג'איפור – מבצר אמבר – ג'איפור

את היום נתחיל ליד ארמון הרוחות, סימן ההיכר הארכיטקטוני של ג'איפור. לאחר מכן ניסע לבקר במבצר אמבר, אחד המבצרים המרשימים של הודו, בו נשמע את סיפור המלכים שגרו שם. לאחר מכן נבקר גם בחלק מארמון העיר, שעד היום משמש כמקום המגורים של משפחת המלוכה. נותיר זמן לשוטט בסמטאות ובשווקים ההומים והצבעוניים של העיר הלוורודה. לעת ערב נערוך סדנת בישול וארוחת ערב בג'איפור.

יום 8: ג'איפור – אגרה (Agra)

הבוקר נשים פנינו בנסיעה לעבר העיר אגרה, שהייתה בירתה של השושלת המוגולית. עם ההגעה נבקר במצודת אגרה – המצודה האדומה המרהיבה, הבנויה מאבנים אדומות ומשיש ונשמע את סיפורו של הקיסר המוגולי שמצא בה את מותו. ארוחת ערב ולינה באגרה.

יום 9: אגרה – דלהי - ואראנסי

בשעת בוקר מוקדמת נצא לביקור בטאג' מאהל. הרבה מילים נכתבו, הרבה צילומים נראו ועדיין זהו אחד המונומנטים הכבירים של העולם. יצירת מופת ארכיטקטונית, יצירת אהבה מושלמת. "היא הייתה יפה כמו הטאג' בליל ירח," כתב צ'אנדלר. לאחר הביקור בטאג' ניסע על הדרך המהירה לשדה התעופה בדלהי ונעלה על טיסה לואראנסי, העיר הקדושה ביותר בהודו ובין העתיקות והמרתקות שבהן. ארוחת ערב ולינה בואראנסי.

יום 10: ואראנסי

בשעת בוקר מוקדמת נצא לאחת מהחוויות המיוחדות של הטיול – שיט על הנהר הקדוש ביותר - הגאנגס. נביט בפעילות השוקקת כבר בשעות אלו שבהן העיר מתעוררת לחיים - תפילה וטבילה, רחצה וכביסה. נעלה על סירה ונשוט על הנהר לצפות מזווית אחרת. נרד בגהאט (מדרגות לנהר) ונלך רגלית ברחובות המרתקים והאותנטיים של אחת הערים העתיקות בעולם, סבך סמטאות ציוריות, הזויות, שאין כדוגמתן. נחזור אל בית המלון לארוחת בוקר מאוחרת. בהמשך היום ניסע אל סארנת, גן הצבאים, המקום שבו כינס הבודהא את תלמידיו לדרשה החשובה ביותר. נראה את הסטופה המדהימה שבנה המלך האדיר אשוקה. בשעות הערב, אחד השיאים של הטיול. נחזור אל שפת הנהר לראות את טקס האש, הפוג'ה, שמושך מאמינים ותיירים כאחד. פשוט מדהים. לינה וארוחת ערב בואראנסי.

יום 11: ואראנסי - דלהי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שדה התעופה ונטוס לבירת הודו - דלהי. עם ההגעה, נצא לסיור ריקשות בשוק ההומה של דלהי – צ'נדי צ'וק, ונתרשם מחיי המסחר המפותחים בה. אחר הצהריים ניסע אל קומפלקס המקדש אקשרדם, אחד המקדשים החדשים והיפים ביותר בדלהי ובהודו בכלל. ערב רב של סגנונות ארכיטקטוניים מכל רחבי הודו, אבן אדומה, שיש לבן ועוד, בערב נצפה במופע אורקולי מרהיב. ארוחת ערב ולינה בדלהי.

יום 12: דלהי

את היום נקדיש לדלהי הבירה. נערוך סיור פנורמי בדלהי החדשה ונראה את בנייני הפרלמנט, שילוב של ארכיטקטורה הינדואית-ויקטוריאנית, נראה את שער הודו. נבקר בבאר המדרגות המרשימה Agrasen ki baoli. לאחר מכן ניסע ונתארח בבית הודי, קוקטייל וטעימות אצל מארחנו. ארוחת ערב ולינה דלהי.

יום 13: דלהי – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר ננצא לסיור במקדש הסיקי - גורודווארה, עם צלילי המנטרות המתנגנים בו, ונסייר במטבח המתנדבים שמאכיל אלפי אנשים בכל יום. לאחר מכן ניסע אל שדה התעופה הבינלאומי לטיסה לתל אביב. לאחר ארוחת הבוקר ננצא לסיור במקדש הסיקי - גורודווארה, עם צלילי המנטרות המתנגנים בו, ונסייר במטבח המתנדבים שמאכיל אלפי אנשים בכל יום. לאחר מכן ניסע אל שדה התעופה הבינלאומי לטיסה לתל אביב. לאחר ארוחת הבוקר ננצא לסיור במקדש הסיקי - גורודווארה, עם צלילי המנטרות המתנגנים בו, ונסייר במטבח המתנדבים שמאכיל אלפי אנשים בכל יום. לאחר מכן ניסע אל שדה התעופה הבינלאומי לטיסה לתל אביב.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
17/12/2024 29/12/2024 $3589 שרון פלורנטין
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות
* מיסי שדות תעופה (מעודכן למאי 2024).
* טיסות פנים בהתאם לתכנית
* לינה: במלונות מצוינים מדרגה ראשונה
* כלכלה: חצי פנסיון, ארוחת בוקר וערב במקומות הלינה לכל אורך המסלול שני ארוחות צהריים נוספות.
* מים מינרלים (בקבוק לאדם ליום), צ'ופרים ופינוקים לאורך המסלול.
* תחבורה: אוטובוס/מיניבוס תיירים ממוזג/ ריקשה/ סירות כו'.
* הדרכה: מדריך ישראלי מצוות דרכים
* מדריכים מקומיים במידת הצורך.
* ביקורים, סיורים וכניסה לכל האתרים כמפורט בתכנית הטיול, ימי סיור מלאים.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום.

המחיר לא כולל

* אשרת כניסה להודו 90$ (ניתן לעשות ויזה אלקטרונית מוזלת באינטרנט/ באחריות המטייל)
* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* תשר למדריך ישראלי כ 5 $ לאדם ליום.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200 $ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודשיים לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודשיים לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200 $ שלא יוחזרו. מ 30-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 15-29 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 14 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 589 $ דולר ארה''ב.
* בין 15-19 מטיילים תוספת של 189 $ לאדם.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

מסע להודו לעומק מדינת רג'סטאן כולל טאג' מאהל ווארנאסי

מספר ימים: 13, מספר לילות: 11
החל מ-$3489
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול