תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
יפן – ארץ השמש העולה - צבעי השלכת
מספר ימים: 15
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
יפן – פרוש השם "מקור השמש" 日本, ביפנית הוגים את השם: ניהון ומכונה גם בשם: "ארץ השמש העולה". יפן הינה ארכיפלג איים געשי בצפון האוקיינוס השקט ממזרח לחופי סין, ולמרות היותה מדינה בינונית מבחינת שטחה, יפן היא המדינה השישית בעולם מבחינה תעשייתית, והמדינה השלישית מבחינת עוצמתה הכלכלית. יפן – המוקפת מים מכל עבר, אשר גרמו לבדידותה, אפשרה ליפנים לבנות את זהותם הלאומית והתרבותית – בנפרד מזו של אסיה. כשרצו היפנים, היו נפתחים אל העולם וסופגים השפעות תרבויות מערביות, אך פעמים רבות היו מסתגרים בתרבותם בבידוד מוחלט. בדידות/פתיחות זו, הפכו את יפן לאומה בעלת צביון משלה – אומה מעשית ופרגמאטית, הנכונה להטמיע לתוכה את המיטב מתרבותם של אחרים אך בה בעת – שמרנית ונוקשה, השומרת בקנאות על מסורתה. נבקר באתרים מרהיבים, בערים מודרניות, באזורי הכפר ובנופים ייחודיים של יפן, ותוך כדי כך נערוך הכרות עם התרבות המקומית וההיסטוריה העשירה של המדינה המרתקת הזאת.
היתרון של דרכים TRAVEL
רחצה במעיינות חמים    
לילה בניקו, העיירה המדהימה
הופעה בבית שלום
נסיעה ברכבת הבולט
האלפים היפנים
3 תמונות
 

מסלול הטיול

יום 1: תל אביב - טוקיו

נצא בטיסה מת"א (דרך יעד ביניים) לטוקיו – בירת יפן.

יום 2: נחיתה בטוקיו

עם הנחיתה העברה למלון ללינה בטוקיו. טוקיו – פרוש השם "הבירה המזרחית". טוקיו מהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה, כאשר היא ממוקמת בחופו המזרחי של האי הונשו שהוא האי הראשי של יפן. טוקיו בירת יפן משנת 1,868 ומקום מושבו של הקיסר. עיר בה ניגודים רבים, תוססת ומתקדמת אשר אין בה רגע דל, לצד עיר של מסורת נוקשה וקפדנית. עיר של ישן מול חדש, של גורדי שחקים מפוארים לצד רחובות עתיקים, עיר של כבישים סואנים ותחבורה מתקדמת לצד פארקים ירוקים וגנים מעוצבים.

יום 3: רכבת מהירה להירושימה

לאחר ארוחת בוקר, נצא בנסיעה ברכבת ה"בולט" המהירה אל הירושימה. עם ההגעה נצא בשייט לאי מיאג'ימה Miyajima זהו אי מקודש הידוע בשער הכניסה – טורי (Torii), ועליו נמצא ה"מקדש הצף" (Tsukushima Jinja). בתקופה העתיקה הכניסה למקדש הייתה אכן דרך השער הזה. חלק מהמקדש בנוי בכלונסאות ממש על המים ואפשר לראות שם את ההבדלים הבולטים בין הגאות והשפל. האי נחשב כ"אחד משלושת המקומות עם הנוף היפה ביותר ביפן". נשוב אל העיר לביקור במוזיאון ופארק השלום. לארוחת ערב ולינה בהירושימה.

יום 4: הירושימה – קורשיקי – אוקיאמה

לאחר ארוחת הבוקר נסיים את סיורנו בהירושימה. נבקר בגן שוקייאן היפיפה, שפירושו גן הנוף המכווץ Shukkien Garden)). לאחר נמשיך בנסיעה מזרחה לעיר קורשיקי. עיירה זו, המרושתת תעלות מים, שימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה ה- 19, כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. נסייר שם במרכז העתיק ולאחר הסיור נמשיך בנסיעה לכיוון אוקאימה. ארוחת ערב ולינה באוקאימה.

יום 5 - אוקיאמה – גשר אקשי - נארה – קיוטו

את הבוקר נפתח במדיטציה במנזר זן שתלווה בטקס תה באחד מהמנזרים הבודהיסטיים באזור. לאחר נצא לתצפית במרכז המבקרים של גשר אקאשי, גשר המייתרים הארוך בעולם הן בממדי המפתח המרכזי והן באורכו הכולל ומגיע לאורך של 3,911 מ'. נמשיך לנארה (Nara) שנבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים, אשר נותרו בה מקדשים רבים ופארק גדול ויפה, על רקע הרים וגנים שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נבקר במקדש טודייגי (Todaiji) מקדש בודהיסטי, מהמרשימים במקדשים היפנים, הוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים ואחד מפלאי העולם הבודהיסטי העתיק. נבקר גם בגן האיילות – הגן המקיף את המקדשים ובו איילות הנהנות מהצומח שבו. לאחר מכן נצא בנסיעה אל הבירה העתיקה – קיוטו. נתחיל את ביקורנו בקיוטו במקדש היאן, אשר נבנה בסגנון של ארמון סיני מסורתי ובו הגן היפיפה עם מבנה עץ שבנוי על המים. בערב נצא להופעת בית שלום – יפנים אוהבי ישראל. ארוחת צהריים ולינה בקיוטו. קיוטו - בירתה העתיקה של יפן. בעיר מאות גנים יפנים, לא פחות מ-1,600 מקדשים בודהיסטים וכ-400 מקדשי שינטו בבנייה יפנית מסורתית. שימשה כבירתה של יפן מעל 1,000 שנים (794 - 1686). קיוטו, על אלפי מקדשיה, משמשת עד היום מרכז תרבות מסורתית יפנית ומרכז הפילוסופיה והאומנות של יפן.

יום 6: קיוטו הבירה העתיקה

נתחיל בביקור במקדש קינקהקוגי (Kinkaku Ji), הנקרא גם מקדש פבליון הזהב. המקדש בנוי על שפת אגם קטן, הוא מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב ומוגדר כנכס עולמי ע"י אונסקו. נבקר גם במקדש ריואנג'י(Ryoanji) המפורסם בזכות גן האבנים שבו (Stone Garden), והוא דוגמא מצוינת לעיצוב גן "יבש", שבו מגולמת כל תורת הזן . נמשיך לטירת ניג'ו (Nijo) מקום מושבו של השוגון, גם הוא מוגדר כנכס עולמי. נשוטט ברחובות העיר העתיקה ונבקר גם בשוק האוכל של נישיקי (Nishki) והמדרחוב הססגוני שבקרבתו. בערב נבקר ברובע גיון (Gion), רובע הגיישות (המארחות המסורתיות), מפורסם בכל יפן ושומר על אופיו ועל המסורת העתיקה. ארוחת ערב ולינה בקיוטו.

יום 7: קיוטו - קאנאזאווה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בניסעה לכיוון האלפים היפנים. נגיע לקאנזאווה שהיתה כפר קטן שהחל להתפתח במאה ה-16, נשלטה במשך 300 שנים על ידי המשפחה הגדולה השניה בגודלה ביפן. השלטון השכיל לשמור על העיר ממלחמות ואף נתנה דחיפה עצומה לפיתוח חיי האומנות שפרחו בעיר, בשעה שבאזורים אחרים השחיזו חרבות ורקמו מזימות. עם ההגעה לעיר נתחיל עם ביקור ובשוק הדגים של קנזאווה – Omicho Market בו מוצגים לראווה מגוון מאכלי ים ייחודיים לקנזאווה. נשוטט ונתרשם מהמגוון, ניקיון והאסטטיקה וכל אחד יוכל להתנסות במטעמים.... נמשיך את ביקורנו בגן קנרוקואן (Kenrokuen Park), גן זה נחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן והוא לבד מצדיק ביקור בקאנזאווה. נמשיך לשוטט ברחובות העיר העתיקה של קאנאזוואה וברובע הסמוראים העתיק. ארוחת ערב ולינה באזור קנאזוואה.

יום 8 - קנאזאווה - שירקאווה-גו - טקיאמה

לאחר ארוחת הבוקר נסיים את סיורנו בקנאזאווה ומשם נמשיך לכפר שירקאווה-גוֹ (Shirakawa-gō), כפר יפני מסורתי, גם הוא בנוי כולו עץ וקש. נבקר במוזיאון הפתוח בו תצוגה של בתי איכרים שנבנו בצורה ייחודית המתאימה לאקלים במקום. סגנון ייחודי זה "גאשו זוקורי", אשר מאפיין את האזורים החשופים לכמויות שלגים משמעותיות בתקופת החורף ומגן על הבתים מפני קריסה, הכפר הציורי מוכר כאתר מורשת עולמית של אונסקו. לאחר הביקור נמשיך בנסיעה לעיר העתיקה הקסומה טַקַיאמַה (Takayama) הנמצאת בלב האלפים היפנים... עם ההגעה נצא לסיור בין הסמטאות הציוריות של הכפר אשר רחובותיו ובתי העץ והקש שבו השתמרו היטב כמו לפני מאות שנים. נבקר גם במוזיאון ה"מרכבות" ((Yatai Kaikan שם מאוחסנות העגלות המקושטות והמרהיבות בהן משתמשים פעמיים בשנה, באביב ובסתיו בפסטיבל טקיאמה הגדול. כולל ארוחת ערב. לינה בטקיאמה.

יום 9 - מצומוטו – צומגו ומגומה

לאחר התארגנות וארוחת הבוקר נצא בניעת הרים מרהיבה מזרחה לעבר מחוז נגנו. נתחיל עם ביקור בעיירה מצומוטו המוכרת בזכות טירת הכתר – טירת מֵצוּמוֹטוֹ Matsumoto)). נמשיך מזרחה לעבר צומאגו (Tsumago) שם נצא למסלול הליכה מקסים בין הכפרים. נראה את אורך חיי המקומיים, בתים מסורתיים ובתי מלאכה רבים. כולל ארוחת ערב ולינה במצומוטו.

יום 10 - אגמי הפוג'י – מוזיאון הקימונו – הכפר אושינו הקאי

בבוקר נעזוב את מצומוטו לעבר האגמים שלמרגלות הר הפוג'י. נערוך תצפית על ההר מאגם קווגוצ'י היפה מבין האגמים. נמשיך לביקור במוזיאון הקימונו של האמן הנודע Ichiko Kubota. לאחר הביקור נמשיך לעבר הכפר אושינו הקאי הידוע בזכות המעיינות הצלולים שבעבר היו הזינו אגם נוסף. בערב נרחץ במרחצאות המים החמים (Onsen) באזור. כולל ארוחת ערב ולינה מסורתית באזור.

יום 11 - הר פוג'י - האקונה

את היום נקדיש לסיור בעיר האקוֹנֵה (Hakone) עיירת נופש השוכנת על גדות אגם אָשי (Ashi Lake) ולמרגלות הר הגעש המפורסם והקדוש, סמלה הבלתי מעורער של יפן, הר פוג'י. האקונה, השוכנת באזור געשי, מפורסמת במעיינות הגופרית והמינרלים שבה ומהווה את אחד מאתרי התיירות הידועים בעולם, שם גם נעלה על הרכבל לתצפית על עמק אוואקודני (Owakudani). נערוך גם ביקור במוזיאון הפתוח של העיר ובו אוסף נדיר של פיסול מודרני ובינלאומי, אשר נחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם. לקראת ערב נשוב לטוקיו ונבקר ברובע גינזה (Ginza), אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם, נטייל ככל שהזמן יותיר לנו. ארוחת ערב ולינה בטוקיו.

יום 12: טוקיו

נתחיל את יומנו בביקור בשוק האוכל המפורסם של טוקיו (Tsukiji Market). משם נמשיך לביקור במקדש אשר ברובע אַסַאקסָה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לגעת באיבריהם הפגועים, תעלם המחלה. נמשיך לביקור ברובע ובפארק אואנו (Ueno) אשר בתקופת האביב מלא בעצי דובדבן פורחים. נבקר גם במוזיאון הלאומי של טוקיו, זהו מוזיאון לאומנות, המוזיאון הגדול והוותיק ביפן. אוספו, המכיל למעלה מ-100,000 פריטים, כוללים פריטי ארכאולוגיה, אומנות ואמנות מיפן ומרחבי המזרח הרחוק. ארוחת ערב ולינה בטוקיו.

יום 13: ניקו - טוקיו

הבוקר נצא בנסיעה לעיירה היפה ניקו, השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו. ניקו הציורית שוכנת בן הרים, יערות ואגמים. ניקו שופעת במקדשים מרהיבים, בתי תפילה וקבורה מעוצבים בפאר, גגות משופעים מזהב, עמודים מרשימים המעוטרים בדרקונים ופרחים. נתחיל את ביקורנו במקדש טוֹשוֹגוּ Toshogu Shrine המיוחד, עם הקבר בתוכו אשר נבנה בשנת 1,636 לאחר מותו של השוגון טוקוגאווה איאסו כפועל יוצא של צוואתו המפורשת והוא עדות לגדולתו של השוגון אשר פעל לאיחוד יפן במאה ה-17. מקדש זה הוכרז ע"י ארגון אונסקו כאתר מורשת עולמית. משם נפנה לאגם קטן ויפה המוקף הרים, אגם צ'וזנג'י Lake Chuzenji, אשר חופיו עשירים וצבועים בשלל צבעי שלכת. לאחר הביקור באגם נמשיך למפלי קגון Kegon Falls אשר מימיהם נופלים מגובה של כ-100 מ' ומקורם באגם צ'וזנג'י - כולל ירידה במעלית. בערב נשוב לטוקיו. ארוחת ערב ולינה בטוקיו.

יום 14: טוקיו – המראה לתל אביב

היום נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1,867 ופתח צוהר למערב ואל המודרניזציה. נטייל בפארק הַרַאג'וּקוּ(Harajuku), שם מתכנסים צעירי טוקיו בלבוש מודרני ייחודי. נעלה אל רובע שינג'וקו הססגוני והתוסס לתצפית מרהיבה על כל פרברי טוקיו. נבקר ברובע שִיבּוּיָה (Shibuya) האופנתי המוכר מהסרט "אבודים בטוקיו" ונתרשם מאורות הניאון המעטרות את הכיכר בהתאם לשעת ההמראה נסיים את סיורנו בטוקיו ניפרד מיפן בברכת סיוֹנָרָה (להתראות...), נצא אל שדה התעופה ונעלה לטיסה חזרה לישראל (דרך יעד ביניים).

יום 15: נחיתה בתל אביב

בהתאם לשעת הנחיתה הגעה לתל אביב

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
12/09/2024 26/09/2024 $5879 אילן שיפרין
פופולרי
הזמינו עכשיו
14/10/2024 28/10/2024 $5879 יובל לוי
Sold Out
Sold Out
16/10/2024 30/10/2024 $6589 רונן חסון
Sold Out
Sold Out
18/10/2024 01/11/2024 $5879 ירון אלקלעי
4 מקומות אחרונים
הזמינו עכשיו
25/10/2024 08/11/2024 $5879 יעל אביטל
פופולרי
הזמינו עכשיו
28/10/2024 11/11/2024 $5879 בועז כהן
פופולרי
הזמינו עכשיו
28/10/2024 12/11/2024 $6989 יובל ארד
טיסות ישירות - מסלול מיוחד 16 יו
הזמינו עכשיו
30/10/2024 13/11/2024 $5879 בנצי גורן
פופולרי
הזמינו עכשיו
02/11/2024 16/11/2024 $5879 אורי רעי
פופולרי
הזמינו עכשיו
09/11/2024 23/11/2024 $6389 חן אליעז
מסלול מיוחד - בקשו תכנית
הזמינו עכשיו
10/11/2024 24/11/2024 $5879 יעל אביטל
פופולרי
הזמינו עכשיו
11/11/2024 25/11/2024 $5879 יואב חרמוני
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות.
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון מאי 2024).
* מלונות מדרגת תיירות טובה / ראשונה; לילה אחד בחדרים יפניים טיפוסיים.
* חצי פנסיון.
* צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מערכת אזניות שמע לכל מטייל
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור מלאים כמצוין בתוכנית הטיול.
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, נסיעות ברכבות מהירות, שיט וכו'.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 350$.

המחיר לא כולל

* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* בדיקת קורונה ביציאה מיפן המידה ותידרש.
* טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת כ 5$ לאדם ליום טיול)
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 350 $ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודשיים לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודשיים לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 350 $ שלא יוחזרו. מ 31-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 20% מעלות הטיול מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 90% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.


הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 949 $ דולר ארה"ב.
* בין 20-24 מטיילים תוספת 189 $ לאדם.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

יפן – ארץ השמש העולה - צבעי השלכת

מספר ימים: 15, מספר לילות: 12
החל מ-$5879
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול