תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
יפן פריחת הדובדבן שומרי מסורת - 12 יום
מספר ימים: 12
שומרי מסורת
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
יפן – פרוש השם "מקור השמש" 日本, ביפנית הוגים את השם: ניהוֹן ומכונה גם בשם: "ארץ השמש העולה". יפן הינה ארכיפלג איים געשי בצפון האוקיינוס השקט ממזרח לחופי סין, ולמרות היותה מדינה בינונית מבחינת שטחה, יפן היא המדינה השישית בעולם מבחינה תעשייתית, והמדינה השלישית מבחינת עוצמתה הכלכלית. יפן- המוקפת מים מכל עבר, אשר גרמו לבדידותה, אפשרה ליפנים לבנות את זהותם הלאומית והתרבותית – בנפרד מזו של אסיה. כשרצו היפנים, היו נפתחים אל העולם וסופגים השפעות תרבויות מערביות, אך פעמים רבות היו מסתגרים בתרבותם בבידוד מוחלט. בדידות/פתיחות זו, הפכו את יפן לאומה בעלת צביון משלה – אומה מעשית ופרגמאטית, הנכונה להטמיע לתוכה את המיטב מתרבותם של אחרים אך בה בעת – שמרנית ונוקשה, השומרת בקנאות על מסורתה. נבקר באתרים מרהיבים, בערים מודרניות, באזורי הכפר ובנופים ייחודיים של יפן, ותוך כדי כך נערוך הכרות עם התרבות המקומית וההיסטוריה העשירה של המדינה המרתקת הזאת. לפרטים נוספים: עדנה 054-4529201 יעל 054-4529202
 

מסלול הטיול

יום 1: יום ב': 1 אפריל - תל אביב – טיסה

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונצא בטיסה מת"א (דרך יעד ביניים) לאוסקה. 1 אפריל - תל אביב - דובאי המראה: 18:25 נחיתה: 23:25

יום 2: יום ג': 2 אפריל - אוסקה - קובה

נחיתה באוסקה והעברה לקובה. ארוחת ערב בבית חב"ד ולינה בקובה. 2 אפריל - דובאי – אוסאקה המראה: 03:05 נחיתה: 17:05

יום 3: יום ד': 3 אפריל - הירושימה – פארק ומוזיאון השלום – האי מיאג'ימה - קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר, נארוז מזוודה ליום אחד ונצא ברכבת מהירה מערבה לעבר הירושימה ((Hiroshima. הירושימה העיר שספגה את פצצת האטום במלחמת העולם השנייה, אחד מהאירועים הטראגיים והקשים במאה- 20. מאז שוקמה העיר כל כולה מטרה אחת - קידום השלום והאחווה והתנגדות לנשק גרעיני. עם ההגעה נצא בשייט לאי מיאג'ימה ((Miyajima זהו האי המקודש הידוע ועליו נמצא ה"מקדש הצף" (Itsukushima Jignja) ובו שערי הכניסה – טורי (Tori). האי נחשב ל"אחד משלושת המקומות עם הנוף היפה ביותר ביפן". נצא לסיור בעיר ונבקר בפארק ובמוזיאון השלום. לאחר הביקור נצא בנסיעת רכבת ה"בולט" המפורסמת – השינקָנסֶן (Shinkansen) אחת מהרכבות המהירות בעולם, הנוסעת לפרקים במהירות העולה על 300 קמ"ש, לקיוטו. ארוחת ערב בבית חב"ד. לינה בקיוטו.

יום 4: יום ה': 4 אפריל - קיוטו

את היום נקדיש לסיור בבירה העתיקה קיוטו. נתחיל בביקור במקדש קינקאקוג'י (Kinkaku Ji), הנקרא גם מקדש פבליון הזהב. המקדש בנוי על שפת אגם קטן, הוא מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב ומוגדר כנכס עולמי ע"י אונסקו. נבקר גם במקדש ריואנג'י(Ryoanji) המפורסם בזכות גן האבנים שבו (Stone Garden), והוא דוגמא מצוינת לעיצוב גן "יבש", שבו מגולמת כל תורת הזן. נבקר בטירת ניג'ו (Nijo) מקום מושבו של השוגון, גם הוא מוגדר כנכס עולמי. אחר הצהריים נצא אל יער הבמבוק המפורסם ברובע ארשיאמה הגובל בהרים המערבים של העיר. קיוטו - בירתה העתיקה של יפן. בעיר מאות גנים יפנים, לא פחות מ-1,600 מקדשים בודהיסטים וכ-400 מקדשי שינטו בבנייה יפנית מסורתית. שימשה כבירתה של יפן מעל 1,000 שנים (794 - 1686). קיוטו, על אלפי מקדשיה, משמשת עד היום מרכז תרבות מסורתית יפנית ומרכז הפילוסופיה והאומנות של יפן. בערב נסייר ברובע גיון – רובע הגיישות. ארוחת ערב בבית חב"ד. לינה בקיוטו.

יום 5: יום שישי: 5 אפריל - קיוטו - קובה

נקדיש את הבוקר לסיור קסום במקדש ומדרחוב של קיומיזו דרה שפירושו המילולי "מים טהורים" על שם המפל הנובע בסמוך למקדש. המבנה בנוי עץ בטכניקות ייחודיות ומהווה נקודת תצפית מרהיבה על העיר. נערוך טכס תה מסורתי.. נמשיך לסייר ככל שיותיר לנו הזמן ונצא אל עבר קובה להכנות לשבת. בערב קבלת שבת בבית חב"ד קובה

יום 6: שבת: 6 אפריל - קובה

לאחר התפילה וסעודת שבת - סיור רגלי בבירה העתיקה – קיוטו. לינה קובה

יום 7: יום א': 7 אפריל – קובה – האלפים היפנים - יאוצו – טאקיאמה

היום נעזוב את אזור קנסאי ונצא לעבר האלפים היפנים. נפתח בביקור מרגש בעיירה יאוצו, עיר הולדתו של חסיד אומות העולם צ'ינה סוגיהרה. היום במקום שחזור משרדו בקובנה ומוזיאון לזכרו ופועלו. לאחר מכן נעלה אל טאקיאמה, עיירת הנגרים בלב האלפים. שם נטייל הרחובות העתיקים של העיר ונערוך ביקור במוזיאון הכרכרות המשמשות בתהלוכות של פסטיבל טאקיאמה. לינה מסורתית ומרחצאות חמים בטאקיאמה.

יום 8: יום ב': 8 אפריל – שירקווה גו – קנזאווה - טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בניסעה אל לב האלפים היפנים. נגיע לכפר שירקאווה-גו Shirakawa-go)) כפר יפני מסורתי, בנוי כולו עץ וקש. סגנון ייחודי זה – "גאשו זוקורי", (gassho-zukuri) אשר מאפיין את האזורים החשופים לכמויות שלגים משמעותיות בתקופת החורף ומגן על הבתים מפני קריסה, מוכר כאתר מורשת עולמית של אונסקו. שם נבקר באחד הבתים. נמשיך אל לקאנזאווה, עם ההגעה נבקר בגן קנרוקואן (Kenrokuen), הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן והוא לבד מצדיק ביקור בקאנזאווה. בסיום הביקור נעלה על רכבת מהירה לטוקיו בירת יפן.

יום 9: יום ג': 9 אפריל – פוג'י – טוקיו

את היום נקדיש לסיור באזור האקוֹנֵה (Hakone) עיירת נופש השוכנת על גדות אגם אָשי (Ashi Lake) ולמרגלות הר הגעש המפורסם והקדוש, סמלה הבלתי מעורער של יפן, הר פוג'י. נמשיך להאקונה, השוכנת באזור געשי, מפורסמת במעיינות הגופרית והמינרלים שבה ומהווה את אחד מאתרי התיירות הידועים בעולם. נערוך גם ביקור במוזיאון הפתוח של העיר ובו אוסף נדיר של פיסול מודרני ובינלאומי, אשר נחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם. משם נמשיך לתצפית מרהיבה ועליה לרכבל קומגטקה (בהתאם למזג האוויר) על הר פוג'י. בערב נשוב לטוקיו ובהתאם לזמן נמשיך לסייר. לינה בטוקיו

יום 10: יום ד': 10 אפריל – טוקיו

נתחיל עם ביקור בוקר בשוק האוכל Tsukiji, מתחם שאיכלס עד לפניי מספר שני את שוק הדגים הגדול בעולם. נמשיך דרך תצפית על ארמון הקיסר לעבר שכונת הרג'וקו האפנתי. נבקר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1,867 ופתח צוהר למערב ואל המודרניזציה. נטייל גם בשכונת הראג'וקוּ (Harajuku) . נבקר ברובע שיבויה (Shibuya) האופנתי המוכר מהסרט "אבודים בטוקיו" ונתרשם מאורות הניאון המעטרים את הכיכר ומהפעילות התוססת והשוקקת. נשוטט ברובע היוקרתי גינזה ונתרשם מהמבנים היוקרתיים וחנויות הכלבו המפוארים. ארוחת ערב בבית חב"ד ולינה בטוקיו.

יום 11: יום ה': 11 אפריל – סיור בטוקיו הרובעים – טיסה טוקיו חזרה לתל אביב

נפתח את היום במתחם התוסס של רובע אסאקוסה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לגעת באיבריהם הפגועים, תעלם המחלה. נמשיך לביקור ברובע ובפארק אואנו (Ueno). נבקר במוזיאון הלאומי של טוקיו, אחד המוזיאונים המפורסמים בעולם שמציג תערוכות מתחלפות על פי עונות השנה. נסייר ככל שיותיר לנו הזמן. בלילה ההמראה העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה מטוקיו לארץ (דרך דובאי).

יום 12: יום שישי: נחיתה בתל אביב

12 אפריל - טוקיו - דובאי המראה: 00:05 נחיתה: 06:55 12 אפריל - תל אביב המראה: 08:15 נחיתה: 10:50 בהתאם לשעת ההמראה, נחיתה בתל אביב.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות (דרך יעד ביניים).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון לינואר 2024).
* מלונות מדרגת תיירות ראשונה/ טובה, לילה אחד בחדרים יפניים מסורתיים טיפוסיים.
* כלכלה: חצי פנסיון/ אפשרות להכנת כריכים לצהריים.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, נסיעות ברכבות מהירות, שיט וכו'.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 350 $.

המחיר לא כולל

* שתייה בארוחות.
* ביטוח נוסעים.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* בדיקת קורונה בהתאם לדרישה
* טיפ/ תשר למדריך הישראלי, נהוג לתת 5 $ ליום לאדם.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 350 $ שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודשיים לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודשיים לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 350 $ שלא יוחזרו. מ 31-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 20% מעלות הטיול מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 90% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.
.
הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 839 $ דולר ארה"ב.
* בין 20-24 מטיילים תוספת 199 $ דולר לאדם.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

יפן פריחת הדובדבן שומרי מסורת - 12 יום

לפרטים נוספים על הטיול