תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
נפאל – טרק אל האוורסט בייס קאמפ, בעקבות ג'ורג מאלורי
מספר ימים: 14
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
ג'ורג' מאלורי ושותפו אנדרו אירווין נעלמו במהלך הטיפוס על הר האוורסט במשלחת של 1924. הייתה זו תקופה של כיבושים. מדינות ומעצמות הקימו משלחות והשקיעו מאמצים וכספים לגילוי יבשות, מיפוי היבשות וכיבוש הפסגות הגבוהות. את הר האוורסט כינו "הקוטב השלישי" ומאלורי שהיה מטפס הרים בריטי נועז והשתתף בשלוש המשלחות הבריטיות הראשונות לאוורסט, יצא למשימה הענקית הזו. היו אלו שנות ה-20 המוקדמות של המאה ה-20. אז היה זה ממש מסע הרפתקני, אתגרי, מפחיד ומסוכן אל הלא נודע. בשנת 1999 נמצאה גופתו על ההר וסיפור לא גמור בן עשרות שנים הסתיים אך נפתח מחדש. האם הוא הצליח והיה בדרכו מטה או שלא? שלוש המילים המפורסמות בעולם הטיפוס ”כי הוא שם” (”Because it's there”) הן תשובתו של מאלורי כשנשאל טרם המסע "למה אתה רוצה לטפס אל האוורסט?". בדיוק 100 שנים חלפו ומשלחת "דרכים TRAVEL" בהובלת חן אליעז יוצאים לצעוד לכבוד הטיפוס ההרואי וההיסטורי של מאלורי ואירווין. ממלכת נפאל משתרעת על פני הגבוהים שבהרי ההימלאיה היא ארץ של קסם אינסופי. זוהי ארץ של היסטוריה עתיקה, תרבויות ועמים ססגוניים, נופים נפלאים ומסלולי הליכה מהטובים והיפים על פני כדור הארץ. הביקור בנפאל הוא חוויה לכל החושים, מפגש עם תרבויות, דתות ואורחות חיים על רקע נופים עוצרי נשימה ותצפיות מרגשות על פסגות עטורות שלג וקרחונים המתנשאים לגבהים של למעלה מ-8,000 מטרים. נפאל, היא מדינה בעלת קסם אין סופי "נגיעה" בהרים הגבוהים בעולם, נהרות שוצפים, יערות גשם וכמובן הנפאלים, עם ידידותי, חם לבבי וחייכן ישלים את המימד האנושי לחגיגה ההררית. טרק אל האוורסט בייס קאמפ הוא אחד הטרקים היפים ביותר בהימלאיה הנפאלית. הטרק מתחיל בשדה התעופה של לוקלה (Lukla) בגובה של 2,840 מטרים מעל פני הים, נכנס לתוך שמורת הטבע של סגרמאטה (Sagarmatha N. P.), חולף על פני העיירה החשובה באזור - נאמצ'ה בזאר (Namche Bazar) - ועל פני כפרים, שדות, אפרי מרעה ומנזרים בודהיסטים. מעל גובה של 4,200 מטרים נגמרות התיישבותיות הקבע והדרך מטפסת בנופים צחיחים של קרחונים ופסגות דוממות, שרק קולות הנפץ של קרחונים נשברים מפירה את שלוותן. הטרק מאפשר למטייל לפגוש כמה מן הפסגות הגבוהות בעולם: החל בפסגת האוורסט המתנשאת לגובה של 8,848 מטרים, פסגת לוטצ'ה (8,516 מטרים), נופצ'ה (7,861 מטרים), פומורי (7,138 מטרים) ואמא דבלאם (6,814 מטרים) - שהיא אחת הפסגות היפות ביותר בהימלאיה. בשיאו של הטרק מגיע המטייל לפסגת הקאלה פטאר (Kala Patar) - גבעה שחורה המתנשאת לגובה של 5,554 מטרים, ממנה נשקף נוף פנורמי של 3600 מכל עבר. צילומים מרהיבים באדיבות: חן אליעז/ eliaz_chen@hotmail.com ויגאל סלבין/ igalslavin@gmail.com
9 תמונות
 

מסלול הטיול

יום 1: ת"א – קטמנדו

נצא בטיסה (דרך יעד ביניים) לקטמנדו (בירת נפאל). נחיתה בקטמנדו, קבלת אשרות כניסה ומעבר ביקורת דרכונים. בהתאם לשעת הנחיתה נצא לסיור ראשוני בעיר. קטמנדו היא עיר הבירה והגדולה בערי נפאל. לאחר הנחיתה בנפאל נתארגן במלון ונצא לסיור ראשוני במרכז העיר, מתחם השוק והחנויות של הטאמל. לחוש את האווירה המחשמלת, מתחם השוק והחנויות של שכונת הטאמל. שם אפשר למצוא הכל... החל משרוכי נעל, בגדים, פירות ירקות ומוצרי מזון וכלה בציוד לטרקים וסבון יאק. לינה קטמנדו.

יום 2: קטמנדו - המקדש ההינדי פשופטינאת – מקדש הקופים סוויאמבונאת – כיכר דורבר

בבוקר השכם נצא לגדות הנהר הקדוש בגמאטי לביקור במקדש ההינדי פשופטינאת, שפירוש שמו "אדון היצורים כולם". זהו אחד מכינוייו של האל שיווא, הוא המקדש ההינדי החשוב בנפאל. מרכז המקדש אמנם סגור לתיירים, אבל נוכל להסתובב בחלקים האחרים שלו ולראות את הטקסים הדתיים הנערכים במקום הכוללים לעתים גם שריפת גופות. נמשיך לסיור בסוויאמבונאת הידוע בשמו, מקדש הקופים. אחד מאתרי המורשת של אונסקו. המקדש ניצב בראש גבעה בגובה של 80 מטר מעל לגגות העיר והנחשב כקדוש גם להינדו וגם לבודהיזם. במרכז המתחם נמצאת סטופה לבנה ומבריקה שעליו מצוירות עיניו של בודהה. הביקור במתחם הוא אחד משיאי הביקור בנפאל, גילופים עתיקים, המעטרים כל סנטימטר פנוי, ריח הקטורת ומנורות החמאה ממלא את האוויר כשברקע הקולות המשולהבים של המאמינים המסובבים את גלגלי התפילה. נמשיך אל מרכז העיר נבקר בכיכר דורבר מרכזה המסורתי של העיר העתיקה. על 47 מקדשיה העתיקים, הארמון ותרבותם של התושבים המקומיים. נראה את ארמון אנימנדהוקה המשמש עד היום כמקום קדוש לאלה קומרי – ילדה קטנה במעמד אלוהי. לפני שנמשיך בסיור נעצור לטעום מומו (כיסונים) שהם מהמאכלים המפורסמים המאפיינים את קטמנדו. את היום נסיים בהתארגנות וקניות אחרונות לטרק במתחם השוק והחנויות של הטאמל. לינה קטמנדו.

יום 3: קטמנדו טיסה ללוקלה (2,840 מטרים) – תחילת ההליכה פאקדינג (2,610 מטרים) – טרק יום 1

טיסת בוקר ללוקלה (Lukla) – נחיתה בשדה תעופה קטן החבוי בחיק הרי ההימלאיה. הטיסה מרהיבה ביופייה עוברת מעל רכס רולוואלינג הימאל (Rolwaling Himal) ומציעה מראה פנורמי מרהיב של ההימלאיה. השדה עצמו ממוקם בתוך עמק ירוק. לאחר התארגנות קצרה התחלת הטרק. הדרך יורדת לתוך הדוד-קוסי (Dudh Kosi) - הנהר הראשי המנקז את עמק קומבו. עצירה ללינה בפאקדינג (Phakding). טיסה: כ- 40 דקות, הליכה: כ- 5 - 6 שעות, מרחק כ- 6 קילומטרים.

יום 4: הליכה פאקדינג – נאמצ'ה בזאר (3,440 מטרים) – טרק יום 2

הדרך עולה לאורך נהר הדוד-קוסי, חולפת לצד החווה היפאנית, כפרים ויערות לעבר נקודת הביקורת בכניסה לשמורת הטבע. הדרך ממשיכה לאורך הנהר עד למזלג הנהרות של הדוד-קוסי והבוטה-קוסי (Bote Kosi). מן העבר השני של המזלג מתנשא הכפר הגדול והמפורסם נאמצ'ה בזאר. לאחר חציית הנהר השביל מטפס בתלילות לעבר נאמצ'ה בזאר (Namche Bazar) - הכפר הגדול ביותר בעמק. הכפר משמש כמרכז אזורי מאוכלס בבני השרפה (Sherpa) שהתפרסמו בזכות השתלבותם במשלחות טיפוס רבות. לינה בכפר נאמצ'ה בזאר. הליכה: כ- 6 שעות, מרחק כ- 8 קילומטרים.

יום 5: יום התאקלמות נאמצ'ה בזאר (3,440 מטרים) – טרק יום 3

נטפס לעבר מלון מיוחד בו תצפית מרהיבה אל פסגת האוורסט נעלה לגובה של 3,960 מטרים לאחר התרשמות מהנוף נצעד לעבר קהומגונג, כפר השרפה הגדול ביותר במחוז קהומבו. נבקר במנזר מקומי ומשם נמשיך לכפר קהונדה ולמנזר המקומי שבו ומשם חזרה לעיירה נאמצ'ה בזאר ללינה. הליכה: כ- -5 שעות, מרחק כ- 6 קילומטרים.

יום 6: הליכה נאמצ'ה בזאר – טנגבוצ'ה (3,860 מטרים) – טרק יום 4

הדרך מטפסת מזרחה לעבר מנזר טנגבוצ'ה (Tengbouche). מעבר לאחת הפינות מתגלה הר אמא-דאבלם (Ama Dablam) במלוא הדרו. ההר שנושא את התואר "מחרוזת הטורקיז" מתנשא לגובה 6,812. הרחק הרחק מציצה גם פסגת הרי האוורסט, הלוטצ'ה (Lhotse) והנופצ'ה (Nuptse) שגובהה 7,885 מטרים. מכאן יורדת הדרך במתינות דרך יער עצי רודודנדרום לעבר העמק. לאחר חציית העמק והנהר הדרך מטפסת בתלילות לעבר המנזר של טנגבוצ'ה - מנזר בודהיסטי טיבטי מבודד. הנוף הנשקף מן המנזר מוזכר לאורך השנים כאחד היפים בתבל. פסגות דוממות נישאות מסביב והיפה שבהן היא פסגתו המושלמת של הר האמא-דאבלם. לינה טנגבוצ'ה. הליכה: כ- 6 שעות, מרחק כ- 7 קילומטרים.

יום 7: הליכה טנגבוצ'ה – פריצ'ה (4,240 מטרים) – טרק יום 5

הדרך עוברת ביערות ולצידי קירות- מאני (שעליהם חקוקות מאנטרות בודהיסטיות טיבטיות) לעבר הכפר דה-בוצ'ה (Debouche). במנזר הקטן מתגוררות כמה נזירות בודהיסטיות. מכאן הדרך מטפסת לאורך סטופות בודהיסטיות ונוף סלעי לעבר פריצ'ה (Pheriche). עצירה ללינה במקום. לינה פריצ'ה. הליכה: כ- 6 שעות, מרחק כ- 6 קילומטרים.

יום 8: יום התאקלמות – אפשרות תצפית על קרחון לוטצ'ה – טרק יום 6

יום נינוח להתאקלמות בפריצ'ה. במידה ואתם מלאי מרץ נצא לסיור לעבר כפר דינגבוצ'ה (Dingbouche) ונצפה לעבר הקרחון של לוטצ'ה (Lhotse Glecier). הבשעות הצהרים נשו ב לפריצ'ה. לינה פריצ'ה. הליכה: כ- 4 שעות, מרחק כ- 5 קילומטרים.

יום 9: הליכה פריצ'ה – לובוז'ה (4,910 מטרים) – טרק יום 7

השביל עולה במתינות באפרי מרעה לאורך נחל מפכפך הניזון ממימי הפשרת קרחון קומבו (Khumbu Glecier). אחרי הבקתות של פולונג קארפו (Phulung Kharpo) מתחילה הדרך לטפס על המורנה (Mouraine) - ערבוב של קרח וסלעים שנסחפים יחד בגלישה האיטית של הקרחון ההיסטורי. ההליכה היא איטית ומתחילים להרגיש את הגובה. בסוף הטיפוס ניצב מקדש קטן שהוקם לזכר כמה מבני שבט השרפה שמצאו מותם במשלחות טיפוס. הדרך ממשיכה לצד המורינה לעבר לובוז'ה (Lobouche). ממזרח ומצפון נישאות הפסגות של הר נופצ'ה, והר פומורי (Pumori). בפסגת הפומורי עובר הגבול בין נפאל לסין. לינה לובוז'ה. הליכה: כ- 7 שעות, מרחק כ- 8 קילומטרים.

יום 10: הליכה לובוג'ה - גוראקש'פ (5,140 מטרים) - אוורסט בייס קאמפ (5,364 מטרים) – טרק יום 8

השביל ממשיך לטפס בצד המורינה וחוצה את קרחון קאנגרי שהאר (Khangri Shar Gleciaer) המצטרף לקרחון של קומבו. לאחר חציית הקרחון השביל יורד באלכסון לעבר הבקת ות של גוראקש'פ (Gorakh Shep). מכאן ניתן לצפות אל עבר מחנה הבייס קמפ – EBC (5,364 מטרים), על שמו קרוי הטרק כולו, זהו מחנה הבסיס למטפסי פסגת האוורסט. לינה גוראקש'פ. הליכה: כ- 8 שעות, מרחק כ- 10 קילומטרים.

יום 11: פסגת קאלה פטאר (5,554 מטרים) – טרק יום 8 – טיסת הליקופטר חזרה ללוקלה

השכמה מוקדמת ומכאן מתחילה העלייה לעבר פסגת הקאלה פטאר (Kala Patar) - גבעה שחורה המתנשאת לגובה של 5,554 מטרים. הטיפוס בשביל התלול במעלה הגבעה דורש מאמץ ....אבל הוא שווה הכל. נוף פאנורמי של 3600 נשקף מסביב. הפסגות של האוורסט (8,848 מטרים), הלוטצ'ה (8,516 מטרים), הנופצ'ה (7,861 מטרים), הפומורי (7,165 מטרים), האמא דבלאם (6,812 מטרים), הטאווטצ'ה, קנטאג'ה וטאמסרקו מקיפות מכל עבר. זהו אחד המראות היפים ביותר עלי-אדמות. אנו נצפה אל מחנה הבסיס הקרוב שם מתחילות המשלחות את דרכן אל הפסגה הגבוהה בעולם. מכאן יורדת הדרך חזרה לעבר גוראקש'פ. קולות נפץ של קרח נשבר או פכפוך של זרם תת-קרקעי מפרים את הדממה שעוטפת מסביב. פה ושם רואים נטיפי מים שקפאו בלילה. השביל מתגלה ונעלם חליפות והדרך היחידה לאתר אותו מחדש היא לחפש את גללי היאקים. בשבילנו זהו קצה הדרך. מכאן אנו שבים חזרה לגוראקש'פ. נשוב חזרה בטיסת הליקופטר מרהיבה ללוקלה "אין מראה השביל העולה כמראה זה היורד" - נאמנים לאמרה הטיבטית ישנה זו, נשוב במורד הדרך בה עלינו בימים האחרונים. נהנה פעם נוספת מהנופים והמראות מהם העין לא תשבע. לינה לוקלה. הליכה: כ- 5 שעות, מרחק כ- 4 קילומטרים.

יום 12: לוקלה - קטמנדו - סוף הטרק

טיסה חזרה לקטמנדו והעברה לבית מלון, שאר היום למנוחה וסיור בשווקים של קטמנדו. לינה קטמנדו.

יום 13: עמק קטמנדו – הכפרים – הערים העתיקות פטאן ובקטפור

היום נצא לסיור באזור עמק קטמנדו, העמק עטור בכפרים ציוריים שהזמן עמד בהם מלכת התלויים על פסגות ההרים מסביב. נבקר בשווקים הצבעוניים. נבקר בעיירה פטאן, העיר התאומה של קטמנדו. בעברה הייתה עיר עצמאית עד שנכבשה על ידי המלך ואוחדה עם קטמנדו. פטאן מרהיבה ביופייה מלאה באתרים קסומים, מקדשים וסמטאות ציוריות. משם נצא לעיר בקטאפור "עיר המאמינים", הסמוכה לקטמנדו, העיר העתיקה היוותה מרכז שלטוני בין המאות 14-16. העיר מלאה במבנים עתיקים וברכות מעוטרות, רחובות צדדיים ומפותלים, מסורתיים בנויים לבנים אדומות המובילים לרחבות שמשמשים את המקומיים לייבוש קלחי תירס ויצירת כלי-חרס. נסייר ברחובות העתיקים אשר חלונותיהם מגולפים בעץ, נראה את המקדשים ונצא לטיול רגלי בגבעות של האזור. ארוחת ערב משולבת במופע פולקלור לחגוג את סיום הטיול. לינה בקטמנדו.

יום 14: קטמנדו – ת"א

בבוקר בהתאם לשעת הטיסה נעבור לשדה התעופה ונצא בטיסה לתל אביב (דרך יעד ביניים). דגשים חשובים: * זה טרק ארוך בהרים גבוהים מיועד למיטיבי לכת שצעדו בו כבר מאות אלפי מטיילים ב עשרות השנים האחרונות. * תנאים פיזיים בטרק: במהלך הטרק נטפס לאט ובהתאמה לגובה של כ-5,600 מטרים מעל פני הים. בגבהים אלו עלולים להופיע סימפטומים של מחלת גבהים. אנחנו נשתדל ליצור תנאים נוחים להתאקלמות לגובה. תנאים אלו אמורים להתאים לאנשים בעלי בריאות תקינה. מטיילים, בכל גיל, אשר מתעורר בלבם ספק לגבי תגובתם הפיסיולוגית לגובה, מתבקשים להתייעץ ברופא לפני יציאתם לטיול. * עשויים לחול שינויים במסלול כתוצאה ממזג אוויר, הוראת שלטונות ו/או החלטת. * במהלך הטרק נלך עם תרמיל יום. הציוד הכבד ממשיך ממקום למקום באמצעות פורטרים (סבלים). * סבל אחד לכל 2 משתתפים (ציוד אישי עד 15 קילו לאדם) * במהלך הטרק נלון בכפרים, בבתי תה, הלינה משותפת : 2-3 מטיילים בחדר, המקלחת והשירותים משותפים בכל ימי הטרק. * בטיסת הפנים, משקל מותר לצ’ימידן האישי עומד על 15 קילוגרם בלבד! * סדר המסלול והביקור באתרים עשוי להשתנות בשל זמני טיסות, זמינות בתי מלון ואילוצים אחרים.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
14/10/2024 27/10/2024 $5989 חן אליעז
פופולרי
הזמינו עכשיו
 

מדריכים

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות וטיסת פנים.
* טיסה במסוק בסיום הטרק בחזרה ללוקלה (חוסכת 3 ימי הליכה)
* מיסי שדות תעופה (מעודכן למרץ 2024).
* לינה: קטמנדו בדרגת תיירות טובה, לינה בטרק ברמה בסיסית בחדרים משותפים.
בחלק ממקומות הלינה אין מקלחות בכלל או מים חמים למקלחת
* כלכלה: פנסיון מלא במהלך הטרק / חצי פנסיון בקטמנדו.
* צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.
* תחבורה: מיניבוס/ ואן תיירים לנוסעים.
* הדרכה: מדריך ישראלי מנוסה מצוות דרכים, מדריכים מקומיים במידת הצורך.
* סבלים במשך ימי ההליכה - פורטר אחד לכל 2 משתתפים עד 15 קילו לאדם.
* ביקורים, סיורים וכניסה לכל האתרים כמפורט בתכנית הטיול, ימי סיור מלאים.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום.

המחיר לא כולל

* אשרת כניסה ויציאה מנפאל: כ 50 $ (משולם ישירות ע"י הנוסעים).
* ארוחות נוספות.
* ביטוח נוסעים.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* בדיקות קורונה (במידת הצורך)
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 250 $, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודשיים לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודשיים לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיס אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 250 $ שלא יוחזרו. מ-31-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ-15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ-14 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד (רק בקטמנדו): 389 $ דולר ארה"ב.
* בין 10-13 מטיילים תוספת 249 $ דולר ארה"ב.
* המחיר לא כולל אשרת כניסה לנפאל ועלותה כ 50 $ לאדם.

* זה טרק ארוך בהרים גבוהים מיועד למיטיבי לכת שצעדו בו כבר מאות אלפי מטיילים ב עשרות השנים האחרונות.
* תנאים פיזיים בטרק: במהלך הטרק נטפס לאט ובהתאמה לגובה של כ-5,600 מטרים מעל פני הים.
בגבהים אלו עלולים להופיע סימפטומים של מחלת גבהים. אנחנו נשתדל ליצור תנאים נוחים להתאקלמות לגובה. תנאים אלו אמורים להתאים לאנשים בעלי בריאות תקינה. מטיילים, בכל גיל, אשר מתעורר בלבם ספק לגבי תגובתם הפיסיולוגית לגובה, מתבקשים להתייעץ ברופא לפני יציאתם לטיול.
* עשויים לחול שינויים במסלול כתוצאה ממזג אוויר, הוראת שלטונות ו/או החלטת.
* במהלך הטרק נלך עם תרמיל יום. הציוד הכבד ממשיך ממקום למקום באמצעות פורטרים (סבלים).
* סבל אחד לכל 2 משתתפים (ציוד אישי עד 15 קילו לאדם)
* במהלך הטרק נלון בכפרים, בבתי תה, הלינה משותפת : 2-3 מטיילים בחדר, המקלחת והשירותים משותפים בכל ימי הטרק.
* בטיסת הפנים, משקל מותר לצ’ימידן האישי עומד על 15 קילוגרם בלבד!
* סדר המסלול והביקור באתרים עשוי להשתנות בשל זמני טיסות, זמינות בתי מלון ואילוצים אחרים.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

נפאל – טרק אל האוורסט בייס קאמפ, בעקבות ג'ורג מאלורי

מספר ימים: 14, מספר לילות: 13
החל מ-$5989
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול