תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
דרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל כולל מצעד המנצחות
מספר ימים: 23
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום אמריקה
דרום אמריקה היא יבשת יפה ומרתקת. רכס האנדים הגבוה המתנשא לגובה של למעלה מ- 6,000 מטרים, אגן האמזונס הפראי והמסתורי, אזורי הפאמפאס הירוקים, מדבריות פטגוניה, רצועות חוף בתוליות, קרחונים אדירים, הם רק חלק קטן מהמראות המרתקים באזור. אולם מה שבעיקר מאפיין את דרום אמריקה, זו תערובת אנושית מגוונת של שבטים ילידים, צאצאי עבדים שחורים ומתיישבים אירופאים, שהופכים את המפגש איתם למרתק ולבבי. חלקו הראשון של טיולנו ביבשת הדרומית יתמקד בנופים הפראיים של ארגנטינה וצ'ילה, ארץ האגמים וערבות פטגוניה. נטוס לבואנוס איירס, המכונה "פריז של דרום אמריקה" ולא בכדי, נמשיך בטיסה לברילוצ'ה בירת אזור האגמים הרי הגעש (חלקם מעשנים) הארגנטינאי, המכונה גם עיירת השוקולדים... נדרים אל "הקארטרה אוסטראל" (Caratera Austral) מהדרכים הקסומות המבודדות בעולם, בדרך נראה אגמים כחולים, נהרות שצבע מימיהם "חלבי", מעיינות חמים, מפרצים, מצוקים לחופי האוקיינוס, יונקים ועופות ים: אריות ים, דולפינים, אלבטרוסים, קונדורים ועוד. בהמשך נטוס אל עיירת הנופש קלפטה ונבקר בשמורות הטבע : "לוס גלסיארס" (מילולית: הקרחונים), ובפארק הלאומי "מגדלי הפיינה" (Torres del Paine) נשוב אל עיר הבירה בואנוס איירס, שם נתענג על סטייק בקר עסיסי ונהנה ממופע טנגו מרהיב. חלקו האחרון של הטיול יבקר בברזיל, ארץ הסמבה והלמבאדה. זוהי הארץ החמישית בגודלה בעולם וכור היתוך מופלא לבני אדם מכל קצות תבל וממגוון תרבויות: שחורים שהובאו מאפריקה, אמרינדים ילידי היבשת האמריקאית, אירופאים שהיגרו מכל ארצות העולם הישן. הודות למורשת עתיקה, מוסיקה, שמחת חיים וגאווה לאומית, נוצרה כאן תרבות ייחודית ברזילאית. נתחיל בריו דה ז'נירו, מהיפות בערי תבל, עיר ציורית הבנויה על חוף האוקיאנוס כשמעליה מתנשאים צוקי גרניט גבוהים ויערות למרגלותיהם. נמשיך לביקור במפלי האיגואסו, על גבול ברזיל-ארגנטינה, מהמראות המופלאים בעולם, שם נצא לשייט חוויתי, מתחת למפלי "גרון השטן"
היתרון של דרכים TRAVEL
מצעד המנצחות
מפלי האיגואסו
ברילוצ'ה
הקארטרה אוסטראל
שמורת הטורס דל פיינה
1 תמונות
 

מסלול הטיול

יום 1: ת"א – בואנוס איירס

נצא בטיסת לילה מתל אביב לבואנוס איירס (דרך יעד ביניים).

יום 2: בואנוס איירס

עם הנחיתה בבואנוס איירס נצא לסיור במרכז העיר. כולל השדרות המרכזיות, פלאזה (כיכר) דה מאיו, בניין הקונגרס, בית העירייה, הבית הוורוד קתדראלת מטרופולין ועוד. בהמשך ניסע לשכונה הצבעונית לה בוקה, הממוקמת "בקצה העיר", אחת השכונות המעוצבות והמיוחדות ביותר. בעברה הייתה שכונת עוני וכפר דייגים וכיום היא אחת מהאופנתיות והתוססות בעיר. אחר צהריים נמשיך אל טיילת פוארטו מדרו (אזור הנמל הישן) העמוסה בביתי קפה ומסעדות ונמשיך בסיור במרכז העיר. לינה בבואנוס איירס.

יום 3: בואנוס איירס

נמשיך לסייר בבואנוס איירס... נצא לביקור בית הקברות לה ריקולטה, ככל הנראה המפורסם ביותר בעולם. בית הקברות קבורים אישים חשובים ומפורסמים אשר קבריהם אותרו במגוון סגנונות שמושכים תיירים רבים מרחבי העולם (בניהם אווה פרון, המכונה אוויטה, רעייתו השנייה של חואן פרון) . לאחר הביקור נמשיך לגן הוורדים המרשים בו מגוון רחב של וורדים ועצים מכל רחבי העולם, תחתיהם יהיה ניתן לעצור למנוחה קלה ולשמוע הסברים על העיר המרתקת. בערב נצא ביחד לארוחה משולבת במופע טנגו. לינה בבואנוס איירס.

יום 4: ברילוצ'ה - שוויץ של ארגנטינה – הסיבוב הקטן – רכבל להר קמפנריו

בבוקר נצא בטיסה מבואנוס איירס לעבר ברילוצ'ה (Bariloche), המכונה גם עיירת השוקולדים. האזור מהיפים בארגנטינה, ירוק עד, מלא באגמים, נהרות ופסגות הרים מושלגות. רוב תושבי האזור הם מהגרים גרמנים הגרים בעיירות קטנות וירוקות, בבתי עץ ציוריים הנותנים לאזור חזות שוויצרית. עם הגיענו לברילוצ'ה נצא לסיור בעיירה ובסביבתה. נתחיל ב"סירקוויטו צ'יקו" (הסיבוב הקטן). במהלך הסיור נעצור לתצפיות פנורמיות עוצרות נשימה על ההרים, היערות והאגמים. כן נשלב הליכה ביער היאו יאו (Llao Llao) המיוחד הממוקם על שפת אגם נאוואל הואפי (Lago Nahuel Huapi). בהמשך נעלה ברכבל אל הר קמפנריו, שגובהו 2,050 מטרים, לתצפית מיוחדת על האזור. ממרומי ההר נשקף נוף פנוראמי מרהיב של האגמים מוקפי היער ורכס האנדים שממעל. לינה ברילוצ'ה.

יום 5: דרך שבעת האגמים

בבוקר נצא לדרך שבעת האגמים המפורסמת. הדרך מהיפות ביותר בעולם עוברת בתוך שמורת נאוול הואפי, בין שבעה אגמים מופלאים, כל אגם מאופיין בצבע אחר כשהפסגות הגעשיות המושלגות של רכס האנדים מתנשא מעליהם. אחר הצהרים נחזור לברילוצ'ה. בערב נקנח, איך לא… בשוקולדים תוצרת המקום. לינה ברילוצ'ה.

יום 6: ברילוצ'ה – המעבר לצ'ילה – פוטלפו

בבוקר נצא בנסיעה דרומה, נחלוף על פני העיירה אל בולסון ומשם בדרך מרהיבה ביופייה העוברת בתוך עמק מוריק, וחוצה את המרחב הפטגוני בינות נחלים ואגמים קטנים, כשברקע רכס האנדים הגבוה. בהמשך נחצה את הגבול לצ'ילה, לעיירה הקסומה והצבעונית פוטלפו (Futalepu), שם נבלה את הלילה. לינה פוטלפו.

יום 7: הקראטרה אוסטראל – קרחון ילצ'ו - פיוהאפי

היום נתחיל את מסענו "בקראטרה אוסטראל", זו הדרך הדרומית ביותר ביבשת דרום אמריקה ובעולם כולו ומקשרת בין פורטו-מונט לאגם חואן קררה הגדול. אורכה של "הקרטרה" כ- 1,500 קילומטרים! רק ב- 1988 גמרו לכבוש את הדרך, העוברת בין נופים נפלאים, יערות, אגמים, חופי ים, קרחונים ופסגות הרים מושלגות. את ימי הנסיעה הבאים נעביר בין פוטלפו לעיר קוייקה (Coihaique), שהיא בירת פטגוניה הצ'ילינית. היום נרד בדרך נופית מדהימה לאורך נהר הפוטלפו הכחול לאגם ילצ'ו (Yelcho), בהתאם לשעת ההגעה נלך ברגל לתצפית על קרחון ילצ'ו. את הלילה נעשה באזור הכפרי של פיוהאפי. לינה פיוהאפי

יום 8: הקראטרה אוסטראל – שמורת הקרחון התלוי

היום נצא לביקור בשמורת "הקרחון התלוי" גוש קרח ענקי התלוי בין שמים וארץ, נשלב הליכות רגליות, ותצפיות על הפסגות הקסומות של שמורת "קלאט". לאחר נמשיך בסיור באזור בין האגמים, הכפרים הקטנים והנופים הפראיים של פטגוניה. לינה פיוהאפי.

יום 9: הקראטרה אוסטראל – קוייקה

אחר צהריים נמשיך בנסיעה דרומה "בקראטרה"... הדרך מרהיבה ביופייה, העוברת בין עיירות קטנות ומיוחדות, אשר רוב תושביהן עוסקים בגידולי בקר וכבשים, או בדייג. לאורך הדרך נעבור במקומות מהיפים בעולם. לינה בקוייקה.

יום 10: הקראטרה אוסטראל – אגם גנרל קררה – מערות השיש

יום ארוך... (יציאה מוקדמת – לפנות בוקר) ביום הבא נמשיך בנסיעה לעבר דרום לטיול באחד המקומות היפים ביותר בעולם: אגם גנרל קררה (Lago General Carrera), מהאגמים הגדולים בעולם. הוא נחלק בין ארגנטינה וצ'ילה וגודלו למעלה מ-2.2 מיליון דונם של מים. ניסע לאורך האגם הממוקם דרומית לקוייקה. הדרך לאורכו של האגם מרהיבה, והנופים הנשקפים ממנה הינם מן היפים בעולם. עם ההגעה לחלק הדרומי של האגם נצא לשייט קיאקים אל מערות השיש המרהיבות ביופיין ונשלב טיולי הליכה קצרים. בערב נשוב ללינה בקוייקה. *שייט אל מערות השיש מותנה בתנאי מזג האוויר ותנאי הים

יום 11: בלמסדה – פונטה ארנס

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה בלמסדה, לטיסה מבלמסדה אל העיר הדרומית הגדולה בפטגוניה – פונטה ארנס (Punta Arenas) היושבת על שפת מיצר מגלאן. עיר זו הייתה נמל חשוב ובסיס הצטיידות לכל הספינות שרצו להקיף את יבשת אמריקה, אך לאחר פתיחת תעלת פנמה פחתו מאוד הספינות הפוקדות את הנמל והוא ירד מגדולתו. כיום רק הספינות היוצאות לדייג ב"ים דרייק" ומפליגות לאנטרקטיקה משתמשות בשירותיו. לאחרונה, עם גילוי הנפט באזור, עוברת פונטה ארנס התפתחות מואצת והופכת למרכז שירותים לקידוחים ולזיקוק הנוזל השחור, ואוכלוסייתה מונה כ- 115,000 תושבים. אנחנו נצא משדה התעופה של פונטה ארנס לארוחת ערב ולינה. לינה פונטה ארנס.

יום 12: שייט לאי הפינגווינים מגדלנה – פורטו נטאלס

בבוקר נצא לשייט בתעלת מגלאן לאי מגדלנה. נצפה במושבת קינון ודגירה של פינגווינים מסוג מגלן, כלבי ים ודולפינים. אחרי שנהנה. בצהריים נצא מפונטה ארנס בנסיעה צפונה במרחבי דרום פטגוניה אל העיירה הנחמדה והלבבית פוארטו נטאלס שם נבלה את הלילה. לינה בפוארטו נטאלס. *שייט אל האי מגדלנה וצפייה בפינגווינים מותנה בתנאי מזג האוויר ותנאי הים

יום 13: פארק הקרחונים טורס דל פיינה

השכם בבוקר נצא לביקור בשמורת הטבע טורס דל פיינה (Torres Del Paine) או בתרגום מספרדית "מגדלי הפיינה", שמורת טבע נפלאה זאת היא ללא ספק אחד משיאי הטיול. בשמורה נבקר באגם פהואה (Pehoe), במפל הגדול, בנהר הסראנו (Serrano), באגם גריי (Grey), בלגונה הכחולה (Azul) ובעוד אתרים ככול שהזמן יותיר לנו. השמורה היא אחת מהפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם, משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים, הוקמה בסוף שנות החמישים וממוקמת בצדו הדרומי של "פארק הקרחונים" הארגנטיני. שמה של השמורה ניתן לה בגלל שלוש מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק: "העמוד הדרומי" (Torre Sur), מתנשא לגובה של 2,850 מטרים. "העמוד המרכזי" (Torre Central), מתנשא לגובה של 2,800 מטרים. "העמוד הצפוני" (Torre Norte), מתנשא לגובה של 2,600 מטרים. הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול", המתנשאת לגובה של 3,300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים עצומים, המפורסם מבניהם הוא קרחון "גריי" Gray)). בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים: הקונדור הדרום אמריקאי (הדורס הגדול בעולם), יענים, קרקרות, פלמינגו ושלל ציפורי מים אחרות. סוגים שונים של בעלי חיים: הגוואנקו (מין של אנטילופה ממשפחת הגמלים הדומה ללאמה) וארנבות בר גדולות. לינה בשמורת הפיינה.

יום 14: טורס דל פיינה – חציית הגבול לארגנטינה

נמשיך לסייר בשמורת הפיינה בשעות הצהריים נחצה בנסיעה את מעבר הגבול סרו קסטילו, לארגנטינה ולמדבר פטגוניה. לעת ערב נגיע לעיירת התיירות קלאפטה. לינה בקלאפטה.

יום 15: פארק הקרחונים לוס גלסיירס – שייט אל הקרחונים אופסלה וספגצ'יני

בבוקר נבקר בפארק הקרחונים "לוס גלסייארס". נצא ממעגן פורטו בנדרה (Porto Bandera) "להפלגה באגם ארגנטינו לעבר הקרחונים הרחוקים הגדולים. נתחיל בקרחון אופסלה, הספינה תביא אותנו אל חזית הקרחון ממנה נוכל תצפת על הקרחון המרהיב. הקרחון הגדול בשדה הקרח הפטגוני, נקרא על שם אוניברסיטת אופסלה שבשבדיה שהצטיינה בחקר הקרחונים (גלאציולוגיה) ולכן זכתה בכבוד הגדול - חוקריה היו מהראשונים שחקרו את הקרחונים באזור. נמשיך בשייט מרהיב בין שברי קרח וקרחונים בוהקים בנמים התכולים של האגם ומשם נמשיך אל קרחון ספגצ'יני, עצירה קצרה ונפליג בחזרה לפוארטו בנדראס ומשם ניסע חזרה לקלאפטה. לינה בקלאפטה.

יום 16: אל קלאפטה – הקרחון המתנפץ פריטו מורנו (מרפסות ושייט) – בואנוס איירס

בבוקר נצא לביקור בקרחון הגדול "פריטו-מורנו". הקרחון ממוקם בלב הפארק, על שפת אגם "ארגנטינו", כ- 80 קילומטרים מהעיירה קלפאטה. הקרחון שרוחבו קילומטר וגובהו כ- 40 מטרים נושק לאגם. מדהים לראות את גושי הקרח העצומים הנשברים בקול רעם אדיר ונופלים לתוך מי האגם כשהם יוצרים גלים גבוהים. זוהי תופעה מיוחדת, שבה קרחון עמק מתקדם, למרות שהשדה הקרח ממנו הוא גולש, הולך וקטן. תוך כדי התקדמותו של הקרחון הוא חוצה את אגם ארגנטינו וחוסם את מוצא האגם בקיר של קרח מוצק. אחת לכמה שנים הקיר מתבקע עקב לחץ המים העצום הנוצר על הקיר. זהו אחד מהמראות המופלאים עלי אדמות. הביקור כולל שייט אל הקרחון. אחר צהריים/ ערב נצא בטיסה מקלפאטה לבואנוס איירס. עם הנחיתה העברה למלון. לאחר (בהתאם לשעת הנחיתה) נצא לביקור במדרחוב המקסים של אבנידה פלורידה. לינה בואנוס איירס.

יום 17: מפלי האיגואסו (צד ארגנטינאי) – שייט בסירות מהירות

בבוקר נצא בטיסה מבואנוס איירס למפלי האיגוואסו. לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים (המבט מתחתית המפלים). נצא לסיור בתוך יער הגשם, נרד לתחתית המפלים ונראה את העוצמה מלמטה, נעלה למפל לוע השטן Garganta del Diablo ועוד נקודות תצפית על המפלים ככל שהזמן יספיק לנו. הביקור בצד הארגנטינאי כולל שייט בסירות מהירות אל תחתית המפלים. לינה איגואסו.

יום 18: מפלי האיגואסו (צד ברזילאי)

היום נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים (המבט מלמעלה) נבצע תצפיות מרתקות על המפלים כולל סיורים רגלים קצרים. לאחר הביקור בצד הברזילאי של המפלים נצא לסיור בסכר איטייפו, אחד הסכרים הגדולים בעולם, לקראת סיום נבקר בפארק הציפורים. לינה איגואסו.

יום 19: ריו דה ד'ינרו – רכבל להר הסוכר – סיור חופים

נצא בטיסת בוקר מאיגואסו לריו דה ז'ינרו. ריו דה ז'ינרו - אחת הערים היפות והתוססות בעולם, זכתה לכינוי "העיר המופלאה". היא פרוסה לאורך חופים יפהפיים באוקיאנוס האטלנטי, צוקי גרניט ויערות טרופיים. משולבות בה שכונות יוקרה לצד שכונות עוני הפרושות על מדרונות הגבעות. תושבי העיר המכונים "קריוקה", ידועים כלבביים ונהנתנים. למרות העוני וקשיי החיים, כמעט כל דבר בעיר נגמר בסמבה. הברזילאים אוהבי מסיבות וריקודים ששיאם הוא, כמובן, הקרנבל. עם הנחיתה נצא לעבר שכונת פלמנגו, הנמצאת בכניסה להר הסוכר, אליו נעלה כמובן בשני הרכבלים. מהר הסוכר המתנשא לגובה של 395 מטרים נשקיף על חופיה הקסומים של ריו דה ז'נירו ועל פסגה קסומה נוספת פסגת הקורקובדו. בהמשך היום נצא לסיור רגלי בחוף קופקבנה לטעום מהקצב והססגוניות הברזילאית. לינה בריו דה ז'נירו.

יום 20: ריו דה ד'ינרו – מרכז העיר – מצעד המנצחות

בבוקר נצא לסיור מודרך במרכז העיר ריו, נתחיל בעיר העתיקה הקולוניאלית לרובע סינרלנדיה עם מבניהם ההיסטוריים. קתדראלת מטרופולין המתנשאת לגובה אדיר של 80 מטר ועוד. בערב נצא למצעד הקבוצות המנצחות של בתי הספר לסמבה. זהו אירוע הסיום של הקרנבל ואחד הססגוניים בעולם. לינה ריו דה ז'ינרו.

יום 21: ריו דה ד'ינרו – לה גואה – הגנים הבוטנים

את הבוקר ניקח בכיף... נתאושש מהחוויה במטורפת במצעד המנצחות. בהמשך נפגוש את הג'יפים, איתם נעלה אל פסגת הקורקובדו, משם נמשיך לסיור ביער הטרופי טיג'וקה אחד מהיערות האורבניים הגדולים בעולם, נלמד את היער והצומח שבתוכו נשלב תצפיות, ביקור בפלים וסירים רגליים קצרים. משם נגלוש לביקור בפאוולות – שכונות העוני המרתקות של ריו. משם נמשיך לאזור לה גואה, וסיור קולח בחופים הדרומיים לבלון ואיפנימה. ארוחת ערב חגיגית לסיום המסע BBQ ברזילאי. לינה בריו דה ז'נירו.

יום 22: ריו דה ז'ניירו – תל אביב

בהתאם לשעת ההמראה נצא לעבר שדה התעופה לטיסה ארצה בטיסה מריו דה ז'ינירו דרך יעד ביניים לת"א.

יום 23: נחיתה בתל אביב

נחיתה בתל אביב

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
17/02/2025 10/03/2025 $9989 גילי חסקין
מותאם למצעד המנצחות
הזמינו עכשיו
 

מדריכים

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות (דרך יעד ביניים).
* טיסות פנים (כמפורט בתוכנית הטיול).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון למרץ 2024).
* מלונות מדרגת תיירות טובה/ראשונה
* כלכלה: על בסיס חצי פנסיון.
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* צ'ופרים ופינוקים לאורך המסלול.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* ערכת אוזניות שמע לכל מטייל.
* תחבורה: אוטובוס תיירים, רכבי שטח, מעבורות, סירות וכו'.
* שירותי סבלות.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 200 $.

המחיר לא כולל

* מיסי מעבר המשולמים ישירות ע"י הנוסעים בחלק משדות התעופה ובמעברי הגבול (כ-40 $ לאדם)
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* בדיקות קורונה (במידת הצורך)
* ביטוח נוסעים.
* טיפ למדריך הישראלי נהוג לתת 5 $ לאדם ליום טיול.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200 $, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודשיים לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודשיים לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200 $ שלא יוחזרו. מ 46-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 20% מעלות הטיול, מ 31-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 40% מעלות הטיול, מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 80% מעלות הטיול, מ 14 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* בין 20-24 מטיילים תוספת 189 $ לאדם.
* בין 15-19 מטיילים תוספת: 289 $ לאדם.
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 1,879 $.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

דרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל כולל מצעד המנצחות

מספר ימים: 23, מספר לילות: 21
החל מ-$9989
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול