תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
סינגפור ואינדונזיה - מסע אל הארכיפלג המוזהב כולל הר הגעש של ברומו
מספר ימים: 20
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
אינדונזיה היא מדינת איים ענקית וקסומה בחלק בו יבשת אסיה נפגשת עם האוקיאנוס השקט. כ- 17,677 (ספירה אחרונה ולא סופית) של איים טרופיים שטופי שמש המשתרעים מצפון ומדרום לקו המשווה ולאורך של למעלה מחמשת אלפים קילומטר. למעלה מ- 220 מיליון תושבים, המחולקים לכ- 100 קבוצות אתניות שונות ודוברים מעל 300 שפות ודיאלקטים שונים. אינדונזיה היא פסיפס אתני שאין כדוגמתו בשום מקום אחר בעולם; מה שהיה ידוע במאה שעברה כ"איי התבלינים" או ה"ארכיפלג המאלאי" ממנו שאבו חומרים לסיפוריהם סופרים כג'וזף קונרד וסומרסט מוהאם הוא עדיין כיום אוסף בלתי נדלה ויוצא דופן של אנשים, מקומות, צלילים, מראות ונפלאות טבע. קרחונים בהרים הנישאים של איריאן ג'איה שם עד לא מזמן הסתובבו שבטים אוכלים אדם, ביצות ענק ויערות גשם ראשוניים בקאלימנטאן (בורניאו) האי השלישי בגודלו בעולם ובסומטרה, האי הרביעי בגודלו. לאורך הארכיפלג יש למעלה מ- 300 הרי געש, כאשר כשני שליש מהם היו פעילים בתקופות ההיסטוריות וחלקם פעילים עדיין כיום! טרסות אורז מדהימות בבאלי, חופים לבנים משובצים בדקלי קוקוס, ריפי אלמוגים מהעשירים בעולם. למרות שהארכיפלג תופש רק קצת למעלה מאחוז אחד של השטח היבשתי בעולם הרי ניתן למצוא כאן אולי את המיגוון העשיר ביותר של צמחיה, זוחלים, דגים וציפורים ביניהם רפלסיה, הפרח הגדול ביותר בעולם ודרקון קומודו, הזוחל הגדול ביותר. אין פלא שהמוטו של אינדונזיה הוא "בינקה טונגאל איקה", שפירושו האיחוד שבגיוון. למרות שזוהי הארץ המוסלמית הגדולה בעולם המוטו נשמר בליברליות מפתיעה ולכן אפשר לראות כנסיה ליד מסגד ואנשים שמתחת לרובד המוסלמי והנוצרי עדיין מקיימים מנהגים רבים של אבותיהם ההינדואים בודהיסטים או אנימיסטיים. לצד ג'אקארטה המתפתחת בצורה מטאורית ניתן למצוא שבטים העוברים רק בימים אלו מתקופת האבן ישירות אל המאה ה-21 ולצד שרידי המנהגים המסוגננים של חצרות הסולטנים בג'אווה את הפולחן הקסום של בני כפר באלינזי.
היתרון של דרכים TRAVEL
ארמון הסולטאן
מופע רמיאנה
טקס טרנס
הלטאות של קומודו
טיול כפרים ברכב שטח
 

מסלול הטיול

ימים 1-2: 9-10.8.23/ תל אביב – סינגפור

מפגש בשדה התעופה ומשם נצא בטיסת צהריים, דרך יעד ביניים, לסינגפור. עם ההגעה בשעות אחר הצהריים, נפגוש את אנשי הקשר המקומיים, נעבור אל המלון להתרעננות ומשם נצא לסיור רגלי באזור המפרץ של סינגפור (מותנה בשעת ההגעה). לינה סינגפור.

יום 3: 11.8.23/ סינגפור

נתחיל את היום בgarden on the bay הגן המדהים והאקולוגי שהוקם על השטח המיובש, כולל דום הפרחים ויער העננים. נמשיך אל עבר המלון marina bay sands. נמשיך אל הרובע הסיני, נבקר במקדש הבודהיסטי של השן שנמצא במרכזו ובמקדש ההינדואי הססגוני. נערוך סיור רגלי ברובע הקלאסי השל השלטון "סיביק ונבקר בבניין העיריה. בשעות הערב סיור רגלי לאזור המפרץ והנהר, שפע של מראות והליכה טובה. לינה סינגפור.

יום 4: 12.8.23/ סינגפור – באלי

ביקור בפארק הציפורים ג'ורונג, שם ניפגש עם עולם עשיר של ציפורים, נחזה במופע הציפורים וניסע ברכבת העילית מעל הפארק הטרופי. בשעות הצהריים נטוס לאינדונזיה. ננחת בבאלי שבה נבצע את סידורי הכניסה. לינה וארוחת ערב באלי.

יום 5: 13.8.23/ באלי

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את סיורנו בבאלי במקדש המים טאמפק-סירינג, מהיפים והתוססים בבאלי. נעלה לתצפית נוף מדהימה מקינטמאני אל אגם באטור והלוע הוולקני של הר באטור. נמשיך אל מופע הקצ'ק – ריקוד הקופים הפולחני. בסיום ניסע אל אובוד, העיירה היפה ביותר בבאלי שתהווה את משכננו בימים הבאים. ארוחת ערב ולינה באובוד.

יום 6: 14.8.23/ באלי- בארונג – סיור רכבים

ניסע לכפר בטובלן ונצפה במופע ברונג המוקדש למאבק של הטוב ברע . נצא לטיול ברכבים עם גג נפתח, נצא אל טרסות האורז היפות, של ג'אטילאווי . נערוך הליכה בין טרסות האורז כדי להכיר את מערכת השקיית המים "סובאק". נמשיך ונבקר במקדש היפה באטו קארו. לינה אובוד

יום 7: 15.8.23/ באלי- קלונג קונג – טקס טוהרה – מקדש האם בסקי

נצא אל מזרח האי, אל חצר המשפט של קלונג-קונג והפסל עדות להתאבדות קולקטיבית בזמן כיבוש הולנדי. נמשיך אל גואה לאווה, מערת העטלפים ולמעשה מקדש קדום. לאחר מכן ניסע לכפר שבו שוכן ידיד קרוב, אידה פדנה טרנה, שהינו הכהן ההינדואי של הכפר כדי לראות ולחוות כיצד מבוצע טקס טיהור וברכה וכיצד מכינים מנחות. חוויה. נמשיך משם אל מקדש האם, המקדש החשוב ביותר בבאלי אשר נמצא על הר בסאקי ונטייל בשביל לאורך מבני המקדש. לינה אובוד.

יום 8: 16.8.23/ באלי – סוראבאיה – הר הגעש ברומו

בשעת בוקר מוקדמת נטוס לעיר סוראבאיה באי ג'אווה. במידה ויתאפשר נערוך סיור קצר בעיר. נסיעה לכיוון הר הגעש ברומו. נעצור בדרך כדי לראות בעבוע של בוץ וולקני חם. תושבי האזור הם שילוב מרתק ומעניין של הינדואיזם עם אסלאם. נפגוש בדרך את טרסות הירקות המדהימות ועצי הכותנה. נערוך טיול רגלי בכפר השוכן בשיפולי הקלדרה הענקית. ארוחת ערב ולינה ברומו.

יום 9: 17.8.23/ הר הגעש ברומו - סוראבאיה - ג'וג'קרטה

בשעות בוקר מוקדמת נעלה אל ההר בג'יפים, נחכה לזריחה מהתצפית ולאחר מכן ניסע עם הג'יפים אל ים החולות שבתחתית המכתש. נעלה על סוסים ועימם נעלה חלק מן הדרך. סיום – עליה אל הלוע הדרמטי המדהים של הר הגעש ברומו. נחזור למלון לארוחת בוקר. לאחר מכן ניסע אל שדה התעופה בסוראבאיה ונטוס אל ג'וגג'קרטה. לינה בג'וגג'קרטה

יום 10: 18.8.23/ ג'וג'קרטה - ארמון הסולטן – פראמבאנאן - מופע בלט רמאיאנה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה בריקשות אל ביקור בארמון הסולטן (Sultan Palace) המפואר מהמאה ה-18 הניצב במרכז העיר והוא הלב של התרבות הג'אוונזית. נבקר בפראמבאנאן, שריד נאה למתחם מקדשים הינדואיים שפרחו כאן במאות ה- 8 עד 10. נמשיך לארוחת ערב שכוללת מופע בלט רמאיאנה - מופע שמשלב מוזיקה, ריקוד ודרמה. לינה בג'וגג'קרטה.

יום 11: 19.8.23/ ג'וג'קרטה – ג'אווה: הסטופה של בורובודור וטקס ג'אטילאן.

הבוקר נצא לביקור באתר הארכיאולוגי החשוב ביותר באינדונזיה: הסטופה של ברובודור ואתר מורשת עולמי עפ"י אונסק''ו. המבנה האדיר המסמל את התפיסה הקוסמית הבודהיסטית נבנה במאות 8-9. באחד הכפרים בסמוך נראה במופע ריקודי ג'טילן – מופע טרנס שאמאני. ארוחת ערב לינה בג'וגג'קרטה.

יום 12: 20.8.23/ ג'וג'גה – אוג'ונג פאדאנג (מקסאר) – האי סולאווסי

ג'וגג'קרטה, העיר שימשה כבירת הסולטנות ההינדו-מוסלמית ושימשה כפטרונית האומנויות הג'אווזית. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במפעל לעבודות באטיק (שיטת צביעת בדים מקומית),ובמפעל הכסף בקוטאג'דה. העברה לשדה התעופה וטיסה לאוג'ונג פאנדאנג (מקסאר) באי סולוואסי. ארוחת ערב ולינה אוג'ונג פאדנג

יום 13: 21.8.23/ אוגו'נג פדאנג – טאנה טורג'ה

טיסת בוקר אל העיר טורג'ה, שבחוף המזרחי של סולאווסי, אי פוטוגני שזכה לכינויים כמו "זרועות התמנון" או "עלי הכותרת של הסחלב". לאחר הנחיתה נתחיל לטפס אל מרומי טאנה טוראג'ה, הרמה הגבוהה בה יושבים בני טוראג'ה. נתחיל לראות את הכפרים והבתים המיוחדים נגיע, דרך נופי הרים תמירים, למחוז חפצנו, רנטפאו – עיירת מחוז בלב ארץ הטורג'ה. את הלינות נעשה ברנטפאו.

ימים 14-15: 22-23.8.23/ סולאווסי: טאנה טורג'ה

בני עם הטוראג'ה התפרסמו בזכות המסורת העתיקה והמורכבת שלהם, שבאה לידי ביטוי בפולחנים וטקסי הקבורה. בימים הקרובים נסייר בכפרים המשמרים את בתי הטורג'ה שצורתם כסירה המוגבהת על גבי כלונסאות. נמשיך לביקור באתרי הקבורה של בני השבט ונלמד עוד על תרבותם העתיקה. אזור המחייה של בני הטורג'ה מתאפיין בנוף מרהיב ומגוון. כולל תצפית מרהיבה מבאטוטומונגה על ארץ הטוראג'ה. ננצל את הזמן ככל שנוכל לטיולים חלקם רגליים באזור. לינה רנטפאו.

יום 16: 24.8.23/ טורג'ה – אוג'ונג פדאנג - באלי

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לטיסה נטוס אל באוג'ונג פאדנג בהתאם לזמן נערוך סיור באוג'ונג פאדנג ומשם נטוס לבאלי. לינה באלי.

יום 17: 25.8.23/ באלי - פלורס

לאחר ארוחת הבוקר נטוס למערב פלורס. עם ההגעה נעלה אל אחד מהכפרים המקומיים לחזות במופע ריקוד מקומי הנקרא קאצ'י, ריקוד מלחמה. נבקר במערת רנגקו שם נוכל להינות משחיה במערה. נסיים בטיול באזור של לבואן באג'ו. ארוחת ערב ולינה פלורס

יום 18: 26.8.23/ האי רינקה ודרקוני הקומודו - פלורס

נצא אל המעגן המקומי ממנו נשוט לאי קומודו נטייל בשמורת דרקון קומודו. האי הוא אחד מהמקומות הבודדים בעולם בו ניתן לצפות בבטחה בלטאות הגדולות ביותר על פני כדור הארץ. דרך הצייד שלהן פשוטה בתכלית: הן אורבות לטרף ליד מקורות מים או ליד נתיבי התנועה ועם הגעתו הן מזנקות ונושכות בחוזקה. רוק הלטאה רעיל ביותר ואחרי יומיים לכל היותר הטרף מוכרע מהנשיכה המזוהמת ומת. אז שבות הלטאות לסיים את הארוחה הדשנה. בהתאם לזמן נהנה מחוף קטן על אי ואפילו נשרקל בסמוך לריף קטן ומקסים. נשוט בחזרה אל פלורס. ארוחת ערב לסיום ולינה פלורס

ימים 19-20: 27-28.8.23/ פלורס - ג'קרטה –ת"א

בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה בלבואן באג'ו ומשם נטוס לטיסה חזרה הביתה דרך יעד ביניים חזרה לישראל

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות: ת"א - באלי אינדונזיה וחזרה.
* טיסות פנימיות: טיסות כמפורט בתוכנית הטיול. – משקל כבודה מקסימלי של 15 ק"ג לאדם
* מיסי נמל, דלק וביטחון (נכון למאי 2023)
* אוטובוס תיירים ממוזג להעברות ונסיעות כנהוג באינדונזיה.
* כניסה סיורים וביקורים, שייט, ג'יפים, רכבי שטח באתרים השונים - כמפורט בתכנית הטיול.
* כלכלה: חצי פנסיון (למעט ארוחות ערב בסינגפור)
* לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה/ דרגת תיירות טובה.
* טיפים לנותני שירותים בחו"ל.
* דמי רישום בסך 400$.
* מדריך ישראלי מצוות "דרכים".

המחיר לא כולל

* ויזה לאינדונזיה לבעלי דרכון ישראלי (סך של 175$ שלא יוחזרו במקרה של ביטול מעבר לתנאי הביטול הרגילים).
* ארוחות מעבר למפורט.
* אשרת כניסה שמשולמת ישירות בשדה התעופה בעלות משוערת של 37$
* הוצאות ושירותים אישיים.
* ביטוח מטיילים אישי.
* תשר למדריך ישראלי מקובל לתת כ- 5 $ ליום לאדם.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 400$, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול
אפשריות תשלומים:
כרטיס אשראי: אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה)
העברה בנקאית: בתשלום אחד של כול הסכום כחודש לפני היציאה
מזומן: ניתן לשלם בהתאם לחוק המזומן,
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 400$ לאדם.
מיום הרישום עד 91 יום לפני הטיול עלות ביטול 250$ לאדם
מ- 61-90 ימים לפני תאריך היציאה עלות ביטול 400$ לאדם,
מ- 45-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 20% מעלות הטיול,
מ- 30-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 40% מעלות הטיול,
מ - 15-29 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 60% מעלות הטיול,
מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 80% מעלות הטיול,
מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 989 $ דולר ארה"ב.
מחיר הטיול לנוסע בחדר זוגי (מבוסס על 25-28 נוסעים): 7,589 $ דולר ארה"ב.
מחיר הטיול לנוסע בחדר זוגי (מבוסס על 20-24 נוסעים): 7,779 $ דולר ארה"ב.
מחיר הטיול לנוסע בחדר זוגי (מבוסס על 17-19 נוסעים): 7,929 $ דולר ארה"ב.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

סינגפור ואינדונזיה - מסע אל הארכיפלג המוזהב כולל הר הגעש של ברומו

לפרטים נוספים על הטיול