תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
תאילנד - בחצרו של מלך סיאם מסלול מיוחד לשומרי מסורת ולקהל הדתי
מספר ימים: 16
שומרי מסורת
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
ממלכת תאילנד, הידועה גם בשמה הקודם סיאם, מכונה ע"י תושביה "פראטת תאי" – מדינת האנשים החופשיים. ההיסטוריה של תאילנד מתחילה עם ההגירה של התאים במהלך האלף הראשון, בבירה הראשונה סוקותאי. במהלך השנים תאילנד חוותה הפיכות קשות, הפגנות עקובות מדם ושינויי שלטון מצבאי לאזרחי ולהיפך. עד שנת 1932 היה כוחו של המלך מוחלט, היום עומד בראש המדינה ראש ממשלה והמלך ממלא תפקיד סמלי, נוכחותו מורגשת דרך האירועים הקשורים לבית המלוכה ודמותו המוטבעת על כל שטרי הכסף. מאז 1946 מולך בתאילנד פומיפון אדוניאדט (המלך ראמה התשיעי לשושלת צ'קרי), למרות תפקידו הייצוגי בלבד, פגיעה בכבודו הינה עבירה חמורה על החוק ומלווה בעונשי מאסר כבדים. תאילנד ידועה בתחושת החופש המוחלט והפינוקים האולטימטיביים ניתנים לשילוב בקלות בכל רגע נתון. פינוקים קולינריים מוגשים בדוכני רחוב פשוטים ואותנטיים, עיסויים מסורתיים לאיזון קווי האנרגיה בכל חלק בגוף וקניות אטרקטיביות במיוחד. הטיול לתאילנד הוא טיול צבעוני מעורר חושים, נזירים ומקדשים בודהיסטים, שבטים פגאניים, רכיבה על פילים וביקורים באזורים שהם גן-עדן ירוק למטיילים. את הטיול נתחיל בבבנגקוק הבירה, עיר אלף החיוכים, התוססת. נצא לסיור בעיר על שלל אתריה המרכזיים וסמטאותיה הצבעוניות. לא נוותר על ביקור בגשר על נהר הקוואי המפורסם ובבירתה הקדומה של תאילנד איוטאיה. נמשיך אל עיר המרכזית והיפה ביותר בצפון – צ'אנג ראי, ממנה נצא בדרכים ירוקות אל משולש הזהב, מפגש הנהרות הגדול על גבול בורמה-לאוס, השבטים הציוריים של צפון תאילנד ושבט ארוכות הצוואר המפורסם שביניהם. נסיים את הטיול באי הנופש פוקט בו נהנה מיופיו של ים אנדמן, איים ייחודיים וחופים מרהיבים. כל זאת נעשה ברמת שירותים גבוהה, הדרכה מקצועית וכמובן שמירה על כשרות כמתבקש.
היתרון של דרכים TRAVEL
שוק הפרחים
השוק הצף סדואק
ארמון המלך
פסל בודהה הענק
פוקט והאיים
 

מסלול הטיול

ימים 1-2: ימים ד'- ה': תל אביב – בנגקוק

נצא בטיסה אל עבר תאילנד. נחיתה בבנגקוק, מעבר ביקורת דרכונים ויציאה לסיור ראשוני בעיר הסואנת ביותר בדרום מזרח אסיה, נראה את שוק הפרחים הססגוני, את השדרות המוארות ואת רחוב קאוסאן הידוע כמרכז התרמילאים מכל העולם.

יום 3: שישי: בנגקוק

היום נסייר באתריה החשובים והמרהיבים של בירת תאילנד. נבקר במקדש ואט טרימיט ונראה את פסל בודהה העשוי זהב ששוקל חצי טון! נמשיך לביקור במקדש בודהה השוכב ונסיים בארמון המלך המפואר. נשוט גם על נהר הצ'ופאייה ובתעלות העיר הישנה. נשוב למלון ונתארגן לשבת.

יום 4: שבת: בנגקוק

אחרי התפילה קידוש, וסעודת שבת חגיגית בבית חב"ד נצא לסיור רגלי באזור ונראה את פינת הסגידה אראוון שבלב העיר.

יום 5: יום א': השוק הצף – קנצ'אנבורי

בבוקר נצא לדמנרן סדואק, השוק הצף הגדול ביותר בתאילנד. נשוט בתעלות המהוות עורק תחבורה חיוני. נצפה באורח חייהם של הסוחרים המקומיים ונראה את התושבים המקומיים החיים על המים. משם נמשיך אל קנצ'אנבורי ואל גשר הרכבת על פני הנהר קוואי שהפך לסמלה של העיר. נבקר בבית הקברות של חיילי מלחמת העולם הראשונה ובמוזיאון הקטן המתעד את הקמתו של הגשר והמסילה אשר גבתה מחיר כבד של קורבנות. נהנה מנוף הנהר ונשוב לבנגקוק.

יום 6: יום ב': איוטאייה

נצא בבוקר לארמון הקיץ, בנג-פא-אין, המשלב בנייה מערבית עם מוטיבים תאיים. נמשיך לפארק ההיסטורי לראות את שרידי העיר איוטאיה, בירתה העתיקה של ממלכת סיאם בין המאות ה-14-18. לאחר הביקור נשוב למלון. לינה בנגקוק.

יום 7: יום ג': בנגקוק – צ'יאנג ראי

נצא בטיסת פנים לצ'אנג ראי שבצפון. עם ההגעה נצא לסיור בעיר. מבני העיר מאוד מיוחדים באדריכלות שלהם ובמוטיבים העתיקים. בעיר פסל ענק של בודהה, שראשו מצופה זהב משם נמשיך לגני המלכה האם בדוי טונג, בערב סיור מיוחד בשוק הלילה המיוחד. לינה בצ'יאנג ראי.

יום 8: יום ד': צ'יאנג ראי ומשולש הזהב

נצא לסיור במרחבי "משולש הזהב" ונהר המקונג, הגדול בנהרות דרום מזרח אסיה. נערוך תצפית אל מפגש הנהרות המהווים את גבולה הטבעי של תאילנד עם בורמה ולאוס. נבקר את תושבי ההרים מגדלי האופיום - שבט האקה והיאו ונעצור בשוק הגדול שבעיירת הגבול עם בורמה - מה-סאי שם מתנהלים חיי מסחר פעילים בסחורות ועבודות יד מבורמה ומסין.

יום 9: יום ה': ארוכות הצוואר- צ'אנג מאי

עם בוקר נצא לעבר צ'אנג מאי, העיר השנייה בגודלה במדינה. בדרכנו נעצור לראות את נשות בני הפדואנג אשר על צווארן טבעות נחושת. מכאן נמשיך בדרך האזור החקלאי עד לצ'אנג מאי, העיר השנייה במדינה המכונה גם 'הורד של הצפון'. נמשיך ונבקר באזור סאנ-קאמפנג להתרשם ממלאכות היד התאיות המסורתיות. נעבור גם בחוות סחלבים, הפרח הלאומי של תאילנד ובסופו של יום נהדר זה נגיע למלון בצ'אנג מאי.

יום 10: שישי: צ'אנג מאי-פילים ושייט רפסודות

נפתח את היום בהתרשמות מיכולתם המופלאה של הפילים בחווה לאילוף פילים והתאמתם לביצוע עבודות שונות במעבי היערות. נחזה במופע הדגמה, נרכב על בעלי החיים הענקיים ולאחר מכן נרד במורד הנחל ברפסודות במבוק הצפות בשקט על פני המים... בסוף היום נשוב לצ'אנג ראי להכנות לשבת. בערב קבלת שבת וסעודת ליל שבת.

יום 11: שבת: צ'אנג מאי

אחרי תפילה, קידוש וסעודת שבת נסייר רגלית בשווקי העיר. במוצאי שבת, נצא למופע "קנטוק" מסורתי.

יום 12: יום א': שמורת דוי אינטנון

היום נעפיל להר הגבוהה ביותר בתאילנד – שמורת דוי אינטנון - שם נצעד ביער גשם קטן עשיר בצמחיה ייחודית, נצפה אל הנוף משתי פגודות יפהפיות שנבנו לכבוד מלך ומלכת תאילנד ונתרשם ממפלים שופעי מים. לקראת הערב נעפיל אל מקדש דוי סוטפ הממוקם על הר שגובהו מעל ל 1,000 מטרים ונהנה מתצפית יפה על העיר צ'יאנג מאי הפרוסה לרגלינו. נלון בצ'יאנג מאי.

יום 13: יום ב': צ'אנג מאי – פוקט

ניפרד מצפון תאילנד ההררית ונעלה על טיסה שתביא אותנו לחלקה הדרומי של תאילנד ואל האי פוקט, אי הנופש והקיט החלומי. בחופיו הלבנים העטורים דקלים ובמים הכחולים נתחיל את הנופש שלנו. לינה בפוקט. בערב אפשרות לצאת למופע "פוקט פנטסי" המרהיב ובו מאות משתתפים (בתשלום נפרד).

יום 14: יום ג': האי קו פי-פי

בבוקר נצא לשייט בים הפתוח ובמפרצים מרהיבים סביב איי קו-פי פי עם אפשרות לשחייה ולצלילה במים הצלולים. בסוף היום נשוב לפוקט.

ימים 15-16: ימים ד'-ה': מפרץ פנג-נגה – בנגקוק – תל אביב

יום טיול ושייט אל מפרץ פאנג-גה הידוע בצוקים המזדקרים מעל לפני הים. נעלה על ה"אי של ג'יימס בונד", נשוט בין צמחיית המנגרובים המיוחדת ונבקר במטע גומי וב"מערת הקופים". אחה"צ נשוב לפוקט ונצא בטיסה לבנגקוק ומשם טיסה חזרה לתל אביב.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות ופנימיות (כמפורט בתוכנית הטיול).
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון אוגוסט 2022).
* טיסות פנימיות כמפורט.
* מלונות מדרגה ראשונה/ דרגת תיירות מעולה.
* כלכלה: ע.ב חצי פנסיון/ שתי ארוחות ביום (אפשרות להכנת כריכים לצהריים).
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג כמקובל במזרח להעברות וסיורים.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מופעים כפי שמופיע בתוכנית.
* שירותי סבלות.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* מדריך/ה ישראלי/ת מנוסה מצוות דרכים.
* דמי רישום ע"ס 200$.

המחיר לא כולל

* מס יציאה בבנגקוק כ 15$.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* ביטוח נוסעים.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* בדיקות קורונה בהתאם לנדרש.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* טיפ למדריך הישראלי (מקובל לתת כ 5 $ לאדם ליום).
* טיפ לתומכת דתית/ מבשלת (מקובל לתת כ 3 $ לאדם ליום).

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 200$, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיס אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.
תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 200$ שלא יוחזרו. מ 30-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 15-29 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* בין 20-24 נוסעים תוספת: 149$ לאדם.
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 689$

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

תאילנד - בחצרו של מלך סיאם מסלול מיוחד לשומרי מסורת ולקהל הדתי

לפרטים נוספים על הטיול