תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
ארצות הברית – מחוף לחוף - מסלול מיוחד לשומרי מסורת
מספר ימים: 20
שומרי מסורת
ההרשמה בעיצומה
צפון אמריקה
ארצות הברית, מחוף לחוף - טיולי יחודי, חוויה חד פעמית עוצרת נשימה. נפלאות העולם המערבי. טיול מהחוף המזרחי לחוף המערבי, מאפשר בדרך לראות מגוון רחב של ערים, אתרים, שמורות טבע ונופים שאין כדוגמתם בעולם. הקניונים הגדולים והעמוקים בעולם, המדבר הגדול, ההרים הגבוהים והמושלגים, הנהרות העצומים, הערים היפות והמיוחדות של "אמריקה", ובעיקר הנוף האנושי הססגוני. שלושה שבועות של טיול נפלא שלא ישכח לאורך זמן.
היתרון של דרכים TRAVEL
לאס וגאס
שמורת זאיון
שמורת הגראנד קניון
מפלי הניאגרה
קנדה – טורונטו
 

מסלול הטיול

יום 1: מוצ"ש – א': תל אביב – לאס וגאס

מפגש בנתב"ג (מוצאי שבת) וטיסה לניו-יורק; עם ההגעה נצא בטיסת המשך ללאס וגאס עיר האורות והאשליות שאינה נחה לעולם. העיר התוססת הוקמה ב-1911 כעיר בילויים ושעשועים. לאס וגאס היא מקום מושבם של בתי המלון הגדולים המפוארים והמיוחדים בעולם. המטרה למשוך את האנשים פנימה כדי שיפסידו את כספם בהימורים וזה עובד... כל בית מלון והגימיק שלו מהגונדולות ב"ונציה", אל הפסלים הרומיים הענקיים ב"ארמון הקיסר", מאוניות הפירטים ב"אי המטמון" דרך נווה המדבר עם הר הגעש הפעיל ב"מיראז', ממגדל אייפל הענק ושער הניצחון ב"פריז" אל המזרקות המפורסמות של ה"בלאג'יו" והרשימה עוד ארוכה. הופעות,מסיבות, הימורים וכמובן אסור בלי הקניות בהנחה שעוד נשאר כסף בכיס כשיוצאים מהקזינו. עם ההגעה נצא לסיור בעיר. לינה לאס וגאס.

יום 2: יום ב': שמורות זאיון

היום נצא לביקור בשמורת זאיון (ציון) Zion אשר בדרום מדינת יוטה. יום של מים ומדבר. נטייל במפלים, בבריכות, בנחלים, בקניונים שחורצים באבן החול תצורות נוף מדהימות ונתרשם מהגיאולוגיה המרתקת של השמורה. נשלב סיורים רכובים, תצפיות נוף והליכות רגליות קלות. הרכב הסלעים בפארק ציון שונה מזה שבשמורות אחרות ולכן החתירה של המים והנהרות במקום זה מתבטאת בצורה שונות. בערב נחזור חזרה ללינה לינה בלאס וגאס.

יום 3: יום ג': גראנד קניון – סכר הובר/ לאס וגאס.

יום טיול ארוך - היום נצא בנסיעה מדברית לעבר מדינת אריזונה בה נמצא הגרנד קניון האדיר. נחצה את נהר הקולורדו אל הגדה המערבית של הגראנד קניון. ללא ספק אחת מיצירות הפאר של הטבע. קניון מצוקי מרהיב ביופיו, שנחצב במשך מיליוני שנים על ידי נהר הקולורדו באזור הצפוני של אריזונה. עומקו של הקניון מגיע לכ 1,700 מטרים, ורוחבו כ 15 קילומטרים, כאשר במקומות מסוימים הוא מגיע עד 30 ק"מ. כאן נוכל לצפות ביצירת הטבע המדהימה אשר נוצרה ע״י פילוס דרכו של נהר הקולורדו. אין כמו המראה האדיר בו נצפה היום. מי שירצה יוכל לבקר במרפסת הזכוכית התלויה בין שמיים וארץ מעל הגראנד קניון (בתשלום נפרד). בהמשך היום נצא לביקור בסכר הובר המפורסם (סיור רגלי - בהתאם לאישורים) על גבול נבאדה - אריזונה בקניון בלאק (Black Canyon - הקניון השחור). הסכר האדיר נבנה במשך ארבע שנים, חודש אחד ותשעה ימים ונחנך ב-30 לספטמבר 1935 על ידי הנשיא רוזוולט. בהקמת הסכר השתתפו מעל לעשרים אלף איש מכל רחבי ארצות הברית, כל אלה עבדו כדי להקים מבנה שרוחבו בחלק העליון 15 מטרים ובתחתון 210 מטרים, גובהו 221 מטרים ואורכו 379 מטרים, כאשר עובי יסודותיו 200 מטרים ועומקם כ-150 מטרים. לעת ערב נחזור ללינה בלאס וגאס עיר האורות והאשליות שאינה נחה לעולם. לינה לאס וגאס.

יום 4: יום ד': מדבר המואהבי אל פארק היוסמיטי

הבוקר נעבור באזור המדברי של שתיים מהמדינות החשובות במערב ארה"ב, נבאדה וקליפורניה. נצא אל מדבר המוהבי - המדבר הגדול ביותר בצפון אמריקה. נעצור בברסטאו, באאוטלט לקניות של מותגים במחירים אטרקטיביים. נמשיך בדרך המדברית ונחזה בעצי היהושע המוזרים על המורדות המזרחיים של רכסי סיירה נבאדה. לקראת סופו של יום נגיע אל העמק הגדול ביותר בקליפורניה, עמק סאן חואקין ונתמקם ללינה באזור היוסימיטי.

יום 5: יום ה': הסיירה נבאדה - פארק היוסמיטי - סאן פרנסיסקו

את היום נקדיש לנופים וטבע במקום שהוגדר ע״י נשיא ארה״ב טדי רוזוולט כ״גן עדן עלי אדמות״. כבר בכניסה ליוסמיטי נראה את גוש הגרניט האדיר ״אל קפיטן״. מפלי היוסמיטי, מפל הינומת הכלה, צוקים כבירים, בצד מים זורמים וחיות בר מסתובבות, כל אלו עשו את היוסמיטי לפארק היפה ביותר בקליפורניה. הפארק הענק שטחו מעל ל 3,000 קמ"ר, מאופיין בעמק מרהיב ביופיו, עם מפלים מרשימים, צוקים, סלעים בתצורות שונות ויערות עצי סקויה. מקור השם נלקח מאינדיניאנית "אזומאטי" שפירושו – דוב גריזלי (כיום בשמורה יש רק דובים שחורים...). בשמורה נבלה בסיורים רכובים ורגליים ככל שיאפשר הזמן. בשעות צהריים המאוחרות נרד מהסיירה נבאדה ונצא בנסיעה לעיר המדהימה סאן פרנסיסקו.

יום 6: יום שישי: סאן פרנסיסקו

היום נצא לסיור מודרך בסן פרנסיסקו אשר לחופי האוקיאנוס השקט. סאן פרנסיסקו של המאה ה 21 מציעה עולם ומלואו. נופים מרהיבים, חיי לילה סוערים, היסטוריה מרתקת, סיפורים עסיסיים, ותרבויות מהגרים הנמהלות זו בזו. את הסיור נתחיל ברציף הדייגים הצבעוני, שפע החנויות, מופעי הרחוב, דוכני הדייגים. נצפה על האי אלקטרז בו נמצא בית הכלא המפורסם. נצא לרחוב לומברד "רחוב הפרחים" המפותל ביותר בעולם... נחצה את גשר שער הזהב בדרכנו לעיירת האומנים סאוסוליטו. לא נוותר על מרכז העיר המיוחד כולל בניין העירייה, מבני השלטון ועוד. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת. לינה סאן פרנסיסקו.

יום 7: שבת: סאן פרנסיסקו

בוקר מקסים בסאן פרנסיסקו, לאחר התפילה וסעודת שבת נצא לסיור רגלי באזור המלון. לינה סאן פרנסיסקו.

יום 8: יום א': כביש מס 1 – כרמל – מונטריי (עיר האנוסים) – סאן סימיון

היום נצא בנסיעה דרומה על כביש קליפורניה מס' 1 ודרך 17 המיילים. הכביש המפותל עובר לאורך חופי האוקינוס השקט בנוף מדהים של מפרצים, חופי ים ועיירות ציוריות בהן נבקר. נתחיל בביקור בעיירת האומנים כרמל, בה בחר לגור (וכיהן כראש עיר) קלינט איסטווד. נעצור בעיירה מונטריי, שנוסדה ע"י יהודים אנוסים שברחו מספרד בתקופת האינקוויזיציה. יש הסבורים כי תושביה הנם צאצאים של אותם יהודים בשל מנהגם להדליק נרות בקירות ולאכול בשר כבש. נמשיך בנסיעה דרומה על כביש החוף המפורסם ביותר בעולם. לעת ערב נגיע אל אזור עיירת החוף המקסימה סן סימיון ללינת הלילה.

יום 9: יום ב': סן סימיון – סנטה ברברה – לוס אנג'לס

נמשיך בנסיעה לעבר לוס אנג'לס נצא בדרך מרהיבה ביופייה לביקור בטירת הרסט המדהימה שהוקמה ע"י איל העיתונות הנודע. הטירה שוכנת על הר המשקיף לאוקיאנוס השקט. נמשיך לביקור בעיר סנטה ברברה – המצטיינת דווקא באופי ספרדי ואח"כ בעיירה בעלת האופי הדני סולבנג. וסמוכה לעיירה סן סימיון. נטייל בגנים, בבריכות, במרתף היין ועוד. לעת ערב נגיע אל לוס אנג'לס. לינה לוס אנג'לס.

יום 10: יום ג': לוס אנג'לס – אולפני יוניברסל

הבוקר אנו יוצאים לסיור מודרך בעיר הענקית; נבקר בהוליווד- אזור הכוכבים הנוצץ של הוליווד, מרכז תעשיית הסרטים הבלתי מעורער של החוף המערבי בפרט ושל אמריקה בכלל. נראה את התיאטרון הסיני שבסנסט בולברד אשר בחזיתו טביעות ידיהם של גדולי שחקני הקולנוע והבידור. נתפעל ממבנים ארכיטקטוניים של תיאטראות ומבני תרבות המקימים לחיים את עידן תור הזהב של הקולנוע האמריקאי של שנות ה-30 ומשאירים בנו ניחוחות קסומים של הקולנוע הקלאסי של פעם. נמשיך לביקור בבברלי הילס השכונה של העשירים והמפורסמים בעולם התרבות המוסיקה והקולנוע. ובה מתגוררים הגדולים שבכוכבי הקולנוע. לא נוותר על "שופינג" של חלונות ראווה. וכמובן, נעבור גם בשדרת הדקלים המפורסמת של בברלי-הילס שמצולמת וידועה בזכות הסרט של אדי מרפי "השוטר מבברלי הילס". לא נוותר על שוק האיכרים הססגוני ועוד ככל שהזמן יותיר לנו. בצהריים נצא לביקור באולפני יוניברסל, שם נראה את מאחורי הקלעים של הסרטים המופרסמים אותם ראינו על המרקע. בפארק מוצגות אטרקציות משתנות הקשורות בסרטים שהפיקו האולפנים, רכבות הרים מטורפות, תצוגות שונות, ועוד ועוד, כיד הדמיון ההוליוודית. לינה לוס אנג'לס.

יום 11: יום ד': לוס אנג'לס – ניו יורק

בשעות הבוקר והצהריים עוד נספיק ונהנה מהמשך סיור בעיר המדהימה ומה שלא הספקנו ביום הקודם. בהמשך - ובהתאם ללוח הטיסות, העברה לשדה התעופה וטיסה לניו יורק. עם הנחיתה העברה למלון. בהתאם לשעת ההגעה נצא לסיור ראשוני בעיר. לינה ניו יורק.

יום 12: יום ה': ניו יורק - מנהטן

ניו יורק – "התפוח הגדול", ללא כל ספק מהערים הגדולות, התוססות ולבטח החשובות ביותר בעולם; ימים שלמים שיוקדשו לסיורים וביקורים בעיר. נבקר במנהטן "מרכז העולם" ונמצה את המרב מהעיר הענקית. נצא בשייט אל פסל החירות, נראה את מרכז הכספים העולמי "וול סטריט", נעלה לתצפית על העיר מהבניין הגבוהה ביותר- האמפייר סטייט, נצא אל הרובע הסיני - בו נערוך קניות, נעבור דרך איזור מגדלי התאומים שהופלו ואינם ועוד ככל שהזמן יותיר לנו. בערב אפשרות לצאת למופע על אחת הבמות המפורסמות בברודווי (בתוספת תשלום). לינה ניו-יורק.

יום 13: יום שישי: ניו-יורק היהודית

נצא לסיור מודרך ברחובותיה הסואנים של העיר ונראה את פינות החמד היפות ביותר שלה; סיור בסנטרל פארק, בשדרה החמישית, בעיר התחתית, בחלקו השני של היום נצא לפגוש ב"ניו יורק היהודית" ובמרכזי החסידות שלה. אחה"צ של יום שישי הכנות לשבת, קבלת שבת וסעודת ליל שבת. לינה ניו-יורק.

יום 14: שבת: ניו-יורק

לאחר התפילה וסעודת שבת נצא לסיור רגלי באזור המלון. לינה ניו-יורק.

יום 15: יום א': ניו-יורק – וושינגטון

עם בוקר נצא בנסיעה דרומה לעבר בירתה של ארה"ב– העיר וושינגטון, השוכנת על גדות נהר הפוטומק (כ 4.5 שעות נסיעה). עם ההגעה נערוך סיור בעיר המרתקת, על מרכזיה החשובים והמעניינים של העיר: נראה את גבעת הקאפיטול, הבית הלבן, יד לינקולן, ה MALL המפורסם ועוד. אחה"צ נצא במשותף למוזיאון התעופה והחלל הידועים כולל צפייה באחד מהסרטים המוקרנים במקום; את חלקו היהודי של הביקור נקדיש למוזיאון השואה. לינה וושינגטון .

יום 16: יום ב': וושינגטון - ארץ האמיש – פילדלפיה

בשעות הבוקר נשלים את סיורנו בבירת ארה"ב וושינגטון ונצא בנסיעה למדינת פנסילבניה, ארצם של בני כת האמיש; מקורם של אנשי האמיש מהנצרות אך אורח חייהם מנותק מהעולם המודרני תוך התמודדות יום-יומית עם מגורים באחת מהמדינות המפותחות ביותר בעולם. לאחר הביקור נמשיך לעיר פילדלפיה אליה נגיע בשעות הערב. לינה פילדלפיה.

יום 17: יום ג': בופאלו - אל מפלי הניאגרה

יום נסיעה ארוך - במהלך היום נחצה את האזורים הכפריים של מדינת פנסילבניה ובשעות אחה"צ נגיע אל אזור העיר בופאלו ואל מפלי הניאגרה - מאתרי הטבע המרשימים ביותר בעולם הממוקמים בנקודת השבר שבין אגם יורון ואגם איירי. בשעות הערב נצא לסיור רגלי ראשוני באזור המפלים, כולל תצוגת אורות מרהיבה וצבעונית על המים הזורמים. לינה באזור המפלים.

יום 18: יום ד': מפלי הניאגרה – טורונטו (קנדה)

בשעות הבוקר נצא לסיור רגלי במפלים המרשימים, האינדיאנים קראו להם "מים רועמים". במהלך היום מצפים לנו עשרות מיליוני ליטרים של מים בוחשים, הנופלים בשאון אדיר. את המפלים נראה מכמה זוויות משני צידי הגבול; נראה את המפלים הקנדיים ואת הצד האמריקאי ונשוט בספינה עד (כמעט) אל מתחת למפלים; בהמשך ניפרד מאזור המפלים ונצא בנסיעה אל טורונטו. לאחר ביקור בשעון הפרחים נעזוב את איזור המפלים, נקיף את אגם אונטריו שגודלו כמעט כגודל מדינת ישראל ונגיע לטורונטו הגדולה בערי קנדה. סיורינו בעיר יכלול את בניני העירייה המפורסמים, בנין הפרלמנט וכמובן מרכז איטון, מרכז תת-קרקעי אדיר ובו מעליות זכוכית, בתי קפה, חנויות, מזרקות, מפלי מים ועוד... לינה בטורונטו.

יום 19: יום ה': טורונטו – טיסה לתל אביב

בבוקר המשך סיור בעיר, אחה"צ העברה לשדה התעופה ונצא בטיסה לתל אביב.

יום 20: יום שישי: נחיתה בתל אביב

נחיתה בתל אביב

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
15/06/2024 05/07/2024 $8289 שימי ברס
פופולרי
הזמינו עכשיו
31/08/2024 20/09/2024 $8289 זאב לבנברג
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות.
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון לפברואר 2024).
* מלונות מצוינים מדרגת תיירות טובה.
* כלכלה: ע.ב חצי פנסיון (צהריים כריכים בהכנה עצמית).
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית, ימי סיור מלאים וגדושים.
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג.
* שירותי סבלות.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 250$.

המחיר לא כולל

* ויזה לארה"ב – ניתן לעשות בלינק הבא- https://il.usembassy.gov/he/visas-he/
* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* בדיקות קורונה במידה ויידרש
* טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת כ 5 דולר ליום לאדם)
* טיפ למבשלת/ תומכת דתית (נהוג לתת כ 3 דולר ליום לאדם)

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 250 $, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 250 $ שלא יוחזרו. מ 61-90 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 15% מעלות הטיול מ 31-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 75% מעלות הטיול, מ 14 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* בין 20-24 נוסעים תחול תוספת של 189 $ לנוסע.
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 2,389 $ דולר ארה''ב.
* יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם ללוח הטיסות המעודכן.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

ארצות הברית – מחוף לחוף - מסלול מיוחד לשומרי מסורת

מספר ימים: 20, מספר לילות: 19
החל מ-$8289
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול