תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
וייטנאם וקמבודיה - ארצות המקונג 13 יום
מספר ימים: 13
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
דרום מזרח אסיה
וייטנאם, ממלכה בודהיסטית קסומה ואחת המדינות העניות בעולם. משלבת בה 54 מיעוטים אתניים, מסורתיים המנהלים חיי אורך פשוטים וצנועים הייתה מאוכלסת עוד בתקופת האבן הקדומה. בעברה, תרבויות מפוארות שנכחדו, שנות כיבוש ארוכות ומלחמות עקובות מדם. וייטנאם מחולקת לשלוש יחידות גיאוגרפיות: צפון - דלתת הנהר האדום ורכס הפנסיפן, דרום - חוף ים סין הדרומי, דרום – דלתת המקונג. למרות שכלכלתה מתבססת על חקלאות, רק רבע משטח המדינה ראוי לעיבוד והיא ממגדלות האורז החשובות והגדולות בעולם. קמבודיה, מולדת העם הקמרי, בעברה הרחוק הייתה חלק ממלכת פונאן האדירה (שהייתה בעלת השפעה הודית חזקה) וממלכת צ'נלה (ממלכה קמבודית קדומה). קמבודיה שהייתה ביתם של מלכים ושליטים רבים, ידעה בין השאר מיסיונרים פורטוגזים ומושבות צרפתיות. היא נכבשה ע"י האימפריה היפנית, נאבקה בכיבוש הוייטנאמי וסבלה ממלחמת אחים עקובה מדם, בה הורעבו ונרצחו יותר ממיליון אזרחים על-ידי משטר פול פוט ואנשי הקמר רוז'. רוב שטחה של קמבודיה מישורי, עם שני מאפיינים גיאוגרפיים עיקריים: נהר המקונג וה"טונלה סאפ" (בקמרית: האגם הכביר). מאז ומתמיד נשענה כלכלתה וצמיחתה ההיסטורית והתרבותית על דלתת המקונג, שבתקופות המוקדמות שימשה לסחר בעבדים ואגם טונלה סאפ שהיה ועדיין אחד המקורות העשירים בעולם לדגי מים מתוקים.
היתרון של דרכים TRAVEL
הו צ'י מין סיטי (סייגון)
דלתת המקונג
שייט אל השווקים הצפים
אנגקור ואט
אגם טונלה סאפ
 

מסלול הטיול

ימים 1-2/ 10-11 דצמבר: ת"א – סייגון (הו צ'י מין)

טיסה מזרחה דרך יעד ביניים לעבר הו צ'י מין סיטי (סייגון). לאחר הנחיתה, העברה לבית מלון בהו צ'י מין ללינה.

יום 3/ 12 דצמבר: הו צ'י מין סיטי

את היום נקדיש להו צ'י מין סיטי הידועה יותר בשמה הקודם, סייגון ואשר שימשה כבירת דרום וייטנאם עד לאיחוד בשנת 1975. עם ההגעה נצא לסיור בעיר, נראה את מקדשיה הרבים ושווקיה ההומים, את הרובע הסיני צ'ולון, וכעדות לתקופה הצרפתית נראה מבני ציבור חשובים, כמו כן נערוך ביקור במוזיאון פשעי המלחמה. לאחר ארוחת ערב חגיגית לפתיחת המסע. לינה בהו צ'י מין סיטי.

יום 4/ 13 דצמבר: דלתת המקונג – וין לונג – טיסה לסיאם ריאפ

את היום נקדיש לטיול באזור המיוחד של דלתת המקונג, במפגש המדינות וייטנאם וקמבודיה. את הטיול נתחיל בוין לונג, אחד מהאזורים היפים ביותר בדלתא. נצא בשייט לאזור כפרי רווי בבוסתנים טרופיים וכפרים רבים. נבקר בשוק הצף של קאי בה, מגוון עשיר של ומלא בכל טוב של סחורה ובו כל הדוכנים על גבי סירות. נראה גם את התעשייה המקומית הפורחת, ונתוודע למוצריה. אחר הצהריים נשוב אל סייגון לטיסה לסיאם ריאפ – קמבודיה. עם ההגעה ארוחת ערב ולינה סיאם ריאפ

יום 5/ 14 דצמבר: מתחם המקדשים "אנקור ואט"

שרידי אנקור הנם מהאתרים ההיסטוריים הארכיאולוגיים החשובים ביותר בדרום מזרח אסיה. המתחם המפורסם נבנה בין המאות ה- 7 וה- 11 בתקופה בה שלטה ממלכת הח'מרים באזור. את הסיור נתחיל, בשער הדרומי וב-אנקור תום (אנקור הגדולה) המוקפת חומות ותעלות. נבקר בבאיון שם נראה את פסלי האבן הענקים. נבקר בטרסת הפילים, בטרסת המלך המצורע, הנקראת על שם פסל המלך היושב בראשה. נראה דמויות שֵׁדים מגולפות ויצורים מיתולוגיים נוספים. אחר הצהרים נבקר ב-טא פרום אשר נבנה במקור כמנזר בודהיסטי והיה עשיר מאוד בזמנו. נבקר ב-אנקור וואט אשר נבנה כהר-מקדש מאסיבי המקודש לאל ההינדו-ווישנו. בערב ארוחת ערב והופעת פולקלור.

יום 6/ 15 דצמבר: מתחם המקדשים "אנקור ואט" – אגם טונלה סאפ – טיסה להנוי

היום נצא למתחם המקדשים הרחוקים, אזור שעד לפני כמה שנים היה סגור למטיילים ומאפשר מפגש נדיר עם האתרים הפחות מפורסמים והיותר מיוחדים, כולל שייט על אגם טונלה סאפ. ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה אל הבירה הנוי. לינה בהנוי

יום 7/ 16 דצמבר :האנוי - סאפה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעבר סאפה. סאפה (SAPA) היא עיירה קטנה יחסית המשמשת כמרכז מסחרי לשבטי ההרים. עם ההגעה נתארגן במלון ונצא להכיר את העיירה וסביבתה. ארוחת ערב והעברה למלון בסאפה.

יום 8/ 17 דצמבר: צפון וייטנאם – טיול אל הכפרים ושדות האורז

נבקר בשוק השבועי "באק הא" – Bac Ha (מתקיים רק ביום א') המשמש כמרכז מסחרי לתושבי האזור. נתרשם מרב-גוניות השבטים המגיעים ומהעושר העצום של לבושם הצבעוני. כל שבט וצבעיו הייחודיים. בשוק מוכרים הכול – ירקות, פירות, חמורים (עם האוכפים ובלעדיהם...) וכמובן מוכרים את מיטב הלבוש הצבעוני. נצא לטיול בין הכפרים והשבטים של הצפון נרחיק עד לכפרים לאו קאי וטא ואן, נשלב מפגשים מרגשים עם הכפריים כולל טיולים רגלים בכפרים ושדות האורז האין סופיים באזור. נראה כיצד חיים תושביהם בני ה"מונג" השחורים והדזאו האדומים ואחרים.. בערב נשוב לסאפה לארוחת ערב ולינה.

יום 9/ 18 דצמבר: מפלי הכסף – הנוי

הבוקר ניפרד מסאפה ונערוך ביקור באחד הכפרים החביבים ף קאט קאט. נמשיך לביקור במפלי הכסף המרשימים שם נטייל מעט ונתרשם מן היופי ההררי של האזור. נמשיך בנסיעה לעבר הבירה. עם ההגעה ארוחת ערב ולינה בהנוי

יום 10/ 19 דצמבר: האנוי

יום מלא אותו נקדיש להאנוי, בירתה הצפונית של וייטנאם. נתחיל את סיורנו בכיכר באו-דין שם נראה את המאוזוליאום של הו צ'י מין, מנהיג המהפכה, ונציץ אל צריף העץ בו התגורר עד לסוף ימיו. נמשיך אל פגודת "העמוד הבודד", נבקר במקדש הספרות הקונפוציאני ומשם נמשיך אל הרובע העתיק שוקק החיים ונראה את מקדש NGOC- SON הנמצא באגם HOAN KIEM המהווה את אחד מסמלי העיר. נסייר ככל שיותיר לנו הזמן. ארוחת ערב ולינה בהנוי

יום 11/ 20 דצמבר: הנוי - האלונג

בבוקר נצא בנסיעה לעבר העיר האלונג הממוקמת במפרץ הלונג המפורסם. עם ההגעה נעלה לשייט במפרץ, במהלכו נתרשם מנופי המפרץ והכפרים הרבים בו המקיימים אורך חיים סימביוזי מרתק עם הים. נשוט ונתרשם משגרת המקומיים. לינה וארוחת ערב על הספינה.

ימים 12-13/ 21-22 דצמבר: המשך שייט – האנוי – טיסה לארץ

היום נמשיך לשייט קסום במימי מפרץ האלונג בינות לאותם צוקים ואיים. המפרץ הידוע כאחד מפלאי תבל והנוף סביבו הנם מהיפים באסיה כולה. נמשיך לשוט בכפרים צפים ונתוודע לחיי היומיום של המקומיים. נשוט לעבר מפרץ לאנ-חא היפה ומשם בסיום השייט וארוחת צהריים על הסיפון נצא לעבר הנוי. בהתאם לשעת ההמראה העברה לשה התעופה לטיסה לארץ. * סדר המסלול והביקור באתרים עשוי להשתנות בשל זמני טיסות, זמינות בתי מלון ואילוצים אחרים.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
01/12/2024 13/12/2024 $3789 ענת פוגל
פופולרי
הזמינו עכשיו
 

מדריכים

לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות (דרך יעד ביניים)
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון פברואר 2024).
* טיסות פנימיות: הו צ'י מין – דנאנג, דנאנג - הנוי
* מלונות מדרגה ראשונה/ דרגת תיירות מעולה בערים, לודג'ים בג'ונגל.
* כלכלה: ע.ב חצי פנסיון/ שתי ארוחות ביום.
* מים מינרלים צ'ופרים ופינוקים לאורך המסלול.
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג כמקובל במזרח להעברות וסיורים.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מופעים כפי שמופיע בתוכנית.
* שירותי סבלות.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום ע"ס 150 $.

המחיר לא כולל

* מס יציאה מקמבודיה (במידה ויש צורך ישולם במקום במזומן ע"י הנוסע)
* אשרת כניסה כפולה לווייטנאם ואשרה לקמבודיה – אשרות כולל שירות מזורז - 105 $ לאדם.
כניסה למדינה)
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* בדיקות קורונה במידת הדרוש
* ביטוח נוסעים.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 150$ שלא יוחזרו, ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית. תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 150$ שלא יוחזרו. מ 31-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 20% מעלות הטיול מ 15-30 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 14 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 589 $ דולר ארה"ב.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

וייטנאם וקמבודיה - ארצות המקונג 13 יום

מספר ימים: 13, מספר לילות: 10
החל מ-$3789
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול