תאריכי יציאה, מחיר והרשמה
ארצות הברית – מהחוף המזרחי לחוף המערבי
מספר ימים: 21
טיולים גאוגרפיים
ההרשמה בעיצומה
צפון אמריקה
ארצות הברית, מחוף לחוף - טיולי ייחודי, חוויה חד פעמית עוצרת נשימה. נפלאות העולם המערבי. טיול מהחוף המזרחי לחוף המערבי, מאפשר בדרך לראות מגוון רחב של ערים, אתרים, שמורות טבע ונופים שאין כדוגמתם בעולם. הקניונים הגדולים והעמוקים בעולם, המדבר הגדול, ההרים הגבוהים והמושלגים, הנהרות העצומים, הערים היפות והמיוחדות של "אמריקה", ובעיקר הנוף האנושי הססגוני. שלושה שבועות של טיול נפלא שלא ישכח לאורך זמן. בחלקו הראשון של הטיול נתחיל בצד המזרחי של ארה"ב, נתחיל את הטיול בלוס אנג'לס כולל ביקור באולפני יוניברסל, נעלה צפונה אל סן פרנסיסקו ובדרך נעצור לסיור בעיירות האנוסים כרמל ומונטריי. נטייל רגלית בפרק היוסמיטי המופלא. נבקר בעיר התוססת שמלאה בבילויים ושעשועים - לאס וגאס. נמשיך לביקורים בסכר הובר, פארק זאיון ושמורת ברייס וגול הכותר ביקור בגרנד קניון. בחלקו השני של הטיול נטוס לסיור בוושינגטון כולל ביקור בכת האיימיש בפילדלפיה, נמשיך אל מפלי הניאגרה הכבירים, נטייל בהרים הלבנים ועיר בוסטון המרשימה ונסיים את הטיול בניו יורק האין-סופית. העיר שלעולם לא נחה כמו שאף עיר אחרת לא יכולה לעשות. אלפי מועדונים, פאבים, מוזיאונים ומקומות בילוי וקניות.
 

מסלול הטיול

יום 1: תל אביב – לוס אנג'לס

מפגש בנתב"ג וטיסה טרנס-אטלנטית ללוס אנג'לס, עם הנחיתה ולאחר ביקורת הדרכונים נצא לסיור בעיר. נבקר בהוליווד- אזור הכוכבים הנוצץ של הוליווד, מרכז תעשיית הסרטים הבלתי מעורער של החוף המערבי בפרט ושל אמריקה בכלל. נראה את התיאטרון הסיני שבסנסט בולברד אשר בחזיתו טביעות ידיהם של גדולי שחקני הקולנוע והבידור. נתפעל ממבנים ארכיטקטוניים של תיאטראות ומבני תרבות המקימים לחיים את עידן תור הזהב של הקולנוע האמריקאי של שנות ה-30 ומשאירים בנו ניחוחות קסומים של הקולנוע הקלאסי של פעם. לינה לוס אנג'לס.

יום 2: לוס אנג'לס – אולפני יוניברסל - בברלי הילס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באולפני יוניברסל, שם נראה את מאחורי הקלעים של הסרטים המפורסמים אותם ראינו על המרקע. בפארק מוצגות אטרקציות משתנות הקשורות בסרטים שהפיקו האולפנים, רכבות הרים מטורפות, תצוגות שונות, ועוד ועוד, כיד הדמיון ההוליוודית. אחר צהריים נמשיך לביקור בבברלי הילס השכונה של העשירים והמפורסמים בעולם התרבות המוסיקה והקולנוע. ובה מתגוררים הגדולים שבכוכבי הקולנוע. לא נוותר על "שופינג" של חלונות ראווה. וכמובן, נעבור גם בשדרת הדקלים המפורסמת של בברלי-הילס שמצולמת וידועה בזכות הסרט של אדי מרפי "השוטר מבברלי הילס". לא נוותר על שוק האיכרים הססגוני ועוד ככל שהזמן יותיר לנו. לינה לוס אנג'לס.

יום 3: כביש מס' 1 – כרמל ומונטריי (עיר האנוסים) – סאן חוזה

לאחר ארוחת בוקר, נצא בנסיעה לביקור בעיירה סנטה ברברה, העיירה בנויה בסגנון ספרדי. משם נסיעה בעמק הייו סנטה אינס, נעבור דרך מושבת פילי הים. משם נסיעה בכביש קליפורניה מס' 1 ודרך 17 המיילים. הכביש המפותל עובר לאורך חופי האוקינוס השקט בנוף מדהים של מפרצים, חופי ים ועיירות ציוריות בהן נבקר. עיירת האומנים כרמל, בה בחר לגור (וכיהן כראש עיר) קלינט איסטווד. העיירה מונטריי, שנוסדה ע"י יהודים אנוסים שברחו מספרד בתקופת האינקוויזיציה. יש הסבורים כי תושביה הנם צאצאים של אותם יהודים בשל מנהגם להדליק נרות בקירות ולאכול בשר כבש. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נגיע לסאן חוזה. לינה סאן חוזה.

יום 4: סאן חוזה - סאן פרנסיסקו

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה אל סאן פרנסיסקו אשר לחופי האוקיאנוס השקט. עם ההגעה נצא לסיור בסאן פרנסיסקו של המאה ה 21 שמציעה עולם ומלואו. נופים מרהיבים, חיי לילה סוערים, היסטוריה מרתקת, סיפורים עסיסיים, ותרביות מהגרים הנמהלות זו בזו. את הסיור נתחיל ברציף הדייגים הצבעוני, שפע החנויות, מופעי הרחוב, דוכני הדייגים. נצפה על האי אלקטרז בו נמצא בית הכלא המפורסם. נצא לרחוב לומברד "רחוב הפרחים" המפותל ביותר בעולם... נחצה את גשר שער הזהב בדרכנו לעיירת האומנים סאוסוליטו. לא נוותר על מרכז העיר המיוחד כולל בניין העירייה, מבני השלטון ועוד. הביקור כולל שייט במפרץ פישרמן. לינה סאן פרנסיסקו.

יום 5: פארק היוסמיטי – הסיירה נבאדה

השכמה מוקדמת... ארוחת בוקר, זיכוי חדרים ונסיעה של כשלוש שעות תוך שאנו מטפסים אל הסיירה נבאדה, אל פארק היוסימיטי. את היום נקדיש לנופים וטבע במקום שהוגדר ע״י נשיא ארה״ב טדי רוזוולט כ״גן עדן עלי אדמות״. כבר בכניסה ליוסמיטי נראה את גוש הגרניט האדיר ״אל קפיטן״. מפלי היוסמיטי, מפל הינומת הכלה, צוקים כבירים, בצד מים זורמים וחיות בר מסתובבות, כל אלו עשו את היוסמיטי לפארק היפה ביותר בקליפורניה. הפארק הענק שטחו מעל ל 3,000 קמ"ר, מאופיין בעמק מרהיב ביופיו, עם מפלים מרשימים, צוקים, סלעים בתצורות שונות ויערות עצי סקויה. מקור השם נלקח מאינדיניאנית "אזומאטי" שפירושו – דוב גריזלי (כיום בשמורה יש רק דובים שחורים...). בשמורה נבלה בסיורים רכובים ורגליים ככל שיאפשר הזמן. בשעות הערב לקראת סופו של יום נגיע אל העמק הגדול ביותר בקליפורניה, עמק סאן חואקין ונתמקם ללינה באזור פרזנו.

יום 6: בייקרספילד בירת מוזיקת הקנטרי – קליקו עיירת המערב הפרוע – לאס וגאס

לאחר ארוחת בוקר, זיכוי חדרים ונצא לדרך... נעבור באזור המדברי של שתיים מהמדינות החשובות במערב ארה"ב נבאדה וקליפורניה. במהלך הנסיעה נבחין בשדות המעובדים ובגידולים השונים המשתרעים עד קו האופק. לאחר כשעתיים נסיעה נגיע לבייקרספילד - בירת מוזיקת הקנטרי, הפסקה קצרה ומשם עוד כשעתיים עד קליקו Clico עיירת המערב הפרוע ששוחזרה. כאן נבחין בשרידי תקופת הפריחה ממנה נהנו תושבי המקום בעת כריית עפרת הכסף ונחוש את רוח המערב הפרוע שנשתמרה במקום. ההרגשה היא שהזמן עמד מלכת, בזמן הסיור בעיירה נדמה כאילו עוד רגע יופיע השריף המקומי רכוב על סוס על מנת לעצור פושע... כמובן שנראה גם את אזור מכרה הכסף שבהם התמחתה העיירה. בהמשך הנסיעה, נחצה את הגבול למדינת נבאדה ונגיע ללאס וגאס "עיר האורות והאשליות" שאינה נחה לעולם. לינה לאס וגאס.

יום 7: לאס וגאס - סכר הובר – סיור עיר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בסכר הובר המפורסם (סיור רגלי - בהתאם לאישורים) על גבול נבאדה - אריזונה בקניון בלאק (Black Canyon - הקניון השחור). הסכר האדיר נבנה במשך ארבע שנים, חודש אחד ותשעה ימים ונחנך ב-30 לספטמבר 1935 על ידי הנשיא רוזוולט. בהקמת הסכר השתתפו מעל לעשרים אלף איש מכל רחבי ארצות הברית, כל אלה עבדו כדי להקים מבנה שרוחבו בחלק העליון 15 מטרים ובתחתון 210 מטרים, גובהו 221 מטרים ואורכו 379 מטרים, כאשר עובי יסודותיו 200 מטרים ועומקם כ-150 מטרים.. לאחר מכן נחזור ללאס וגאס לסיור בעיר התוססת שהוקמה ב-1911 כעיר בילויים ושעשועים. לאס וגאס היא מקום מושבם של בתי המלון הגדולים המפוארים והמיוחדים בעולם. המטרה למשוך את האנשים פנימה כדי שיפסידו את כספם בהימורים וזה עובד... כל בית מלון והגימיק שלו מהגונדולות ב"ונציה", אל הפסלים הרומיים הענקיים ב"ארמון הקיסר", מאוניות הפירטים ב"אי המטמון" דרך נווה המדבר עם הר הגעש הפעיל ב"מיראז', ממגדל אייפל הענק ושער הניצחון ב"פריז" אל המזרקות המפורסמות של ה"בלאג'יו" והרשימה עוד ארוכה. הופעות,מסיבות, הימורים וכמובן אסור בלי הקניות בהנחה שעוד נשאר כסף בכיס כשיוצאים מהקזינו. לינה לאס וגאס.

יום 8: שמורות זאיון – ברייס קניון – אגם פאוול - קנאב

יום טיול ארוך ומרתק- היום נצא לביקור בשמורת הטבע המדהימה זאיון (ציון) Zion אשר בדרום מדינת יוטה. שמו של הפארק ניתן לו על ידי החלוצים המורמונים שהתפעלו מהנוף שהיתגלה לפניהם. יום של מים ומדבר. נטייל במפלים, בבריכות, בנחלים, בקניונים שחורצים באבן החול תצורות נוף מדהימות ונתרשם מהגיאולוגיה המרתקת של השמורה. נשלב סיורים רכובים, תצפיות נוף והליכות רגליות קלות. הרכב הסלעים בפארק ציון שונה מזה שבשמורות אחרות ולכן החתירה של המים והנהרות במקום זה מתבטאת בצורה שונות. בהמשך (בהתאם לזמן) נגיע לברייס קניון ''פארק הסלעים האדומים", אחד הפארקים היפים והמרשימים ביותר בארה"ב. בפארק נוכל למצוא צורות נוף מרהיבות בצורת סלעים ססגוניים, בצורות מיוחדות במינן שעוצבו על ידי הטבע בתהליך שחיקה על ידי רוח ומים: אלפי עמודים, חרוטים, צריחים ומבוכים מאבני חול וגיר צבעוניות. לקראת סוף היום נעבור ליד אגם פאוול וסכר גלן בדרכנו ללינה באזור קנאב. לינה קנאב.

יום 9: קנאב - גרנד קניון – וויליאמס

יום טיול ארוך ומרתק- היום נצא לביקור בגרנד קניון האדיר. נחצה את נהר הקולורדו אל הגדה המערבית של הגראנד קניון. ללא ספק אחת מיצירות הפאר של הטבע. קניון מצוקי מרהיב ביופיו, שנחצב במשך מיליוני שנים על ידי נהר הקולורדו באזור הצפוני של אריזונה. עומקו של הקניון מגיע לכ 1,700 מטרים, ורוחבו כ 15 קילומטרים, כאשר במקומות מסוימים הוא מגיע עד 30 ק"מ. כאן נוכל לצפות ביצירת הטבע המדהימה אשר נוצרה ע״י פילוס דרכו של נהר הקולורדו. אין כמו המראה האדיר בו נצפה היום. לאחר הביקור ניסע ללינה באזור וויליאמס.

יום 10: וויליאמס – פלגסטף – סדונה – פניקס – וושינגטון

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה דרך פלגסטאף לביקור בעיירה סדונה המדהימה השוכנת ברקע נוף סלעים אדומים. נמשיך את מסענו לפניקס בהתאם לשעת המראה נצא בטיסה אל וושינגטון בירתה של ארה"ב עם ההגעה נצא לסיור ראשוני בעיר. לינה וושינגטון.

יום 11: וושינגטון

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מרתק בבירת ארה"ב השוכנת על גדות נהר הפוטומק . נערוך סיור בעיר על מרכזיה החשובים והמעניינים של העיר: נראה את גבעת הקאפיטול, הבית הלבן, יד לינקולן, ה MALL המפורסם ועוד. אחה"צ נצא למוזיאון התעופה והחלל הידועים כולל צפייה באחד מהסרטים המוקרנים במקום; את חלקו היהודי של הביקור נקדיש למוזיאון השואה. לינה וושינגטון.

יום 12: וושינגטון - ארץ האמיש – פילדלפיה

בשעות הבוקר נשלים את סיורנו בבירת ארה"ב וושינגטון ונצא בנסיעה למדינת פנסילבניה, ארצם של בני כת האמיש; מקורם של אנשי האמיש מהנצרות אך אורח חייהם מנותק מהעולם המודרני תוך התמודדות יום-יומית עם מגורים באחת מהמדינות המפותחות ביותר בעולם. לאחר הביקור נמשיך לעיר פילדלפיה אליה נגיע בשעות הערב. לינה פילדלפיה.

יום 13: בופאלו - אל מפלי הניאגרה

יום נסיעה ארוך - במהלך היום נחצה את האזורים הכפריים של מדינת פנסילבניה ובשעות אחה"צ נגיע אל אזור העיר בופאלו ואל מפלי הניאגרה - מאתרי הטבע המרשימים ביותר בעולם הממוקמים בנקודת השבר שבין אגם יורון ואגם איירי. בשעות הערב נצא לסיור רגלי ראשוני באזור המפלים, כולל תצוגת אורות מרהיבה וצבעונית על המים הזורמים. לינה באזור המפלים.

יום 14: מפלי הניאגרה – אגמי האצבעות – סיור יין - סירקיוז

בשעות הבוקר נצא לסיור רגלי במפלים המרשימים, האינדיאנים קראו להם "מים רועמים". במהלך היום מצפים לנו עשרות מיליוני ליטרים של מים בוחשים, הנופלים בשאון אדיר וניתכים לכל עבר. את המפלים נראה מכמה זוויות נשוט בספינה עד (כמעט) אל מתחת למפלים. לאחר מכן נצא מזרחה לסיור "אגמי האצבעות" (Finger Lakes)- מקבץ של 11 אגמים בעלי צורה ארוכה וצרה. שני האגמים הארוכים ביותר, אגם קיוגה (Cayuga) ואגם סנקה (Seneca), הם גם בין העמוקים ביותר בארצות הברית. אורכו של אגם קיוגה כ-64 קילומטרים, ואורכו של סנקה 61 קילומטרים. לאחר מכן נמשיך אל נצא אזור היין, שם נסייר באחת מאחוזות היין היפות ונטעם מהיינות הנפלאים שמיוצרים באזור. אחר הצהריים נגיע אל סירקיוז ולמעוניינים יינתן זמן ליהנות באחד הקניונים בגדולים ביותר בארה"ב . לינה סירקיוז.

יום 15: סירקיוז –חוות מייפל - מונטפלייר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון ההרים הלבנים, בדרכנו נחצה אזורים כפריים של מדינת ניו המפשייר עם ההגעה נצא לסיור בחוות מייפל בו מערוך סיור קצר ונלNד על אופי ההכנה ומדוע אזור זה בארה"ב נחשב ליצרני סירופ המייפל הטוב בעולם, נמשיך לסיור עיר בו נחקור את הרחובות הצרים של מונטפלייר הסיור כולל: קתדרלת סנט פייר, שער הניצחון ועוד ככול שיותר לנו הזמן. לינה מונטפלייר.

יום 16: ההרים הלבנים - בוסטון

את היום נקדיש לפארק פרנקוניה (Franconia) שבלב שמורת ההרים הלבנים. נתחיל בקניון פלום (Flume) נלך בשבילי עץ מעל הקניון השוצף והגועש, נעבור דרך מפלים ובריכות טבעיות ונתרשם מהנוף היפה. נמשיך ונראה את "מפל האגן" המתנקז לתוך בריכת גרניט, נטייל לאורך אגם אקו ונשוטט בנבכי היערות ככל שיותיר לנו הזמן. אחר הצהריים ניסע לבוסטון. לינה בוסטון.

יום 17: בוסטון

היום נצא לסיור בקיימברידג עיר האונברסיטאות השוכנת בסמוך לבוסטון. נחצה את נהר צ'ארלס ונבקר בשתיים מהאוניברסיטאות הטובות בעולם: הרווארד והמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס נסייר ברובע הסטודנטים הססגוני ונראה את פסלו של ג'ון הרווארד על שמו נקראת האוניברסיטה ונשמע מדוע פסל זה נקרא "פסל שלושת השקרים". נטייל בחצר הרווארד המפורסמת שעל פיה נבנו מרבית מוסדות האקדמיה האמריקאים ונראה את הספריה האוניברסיטאית בה מצויים, בין היתר, עותק של התנ"ך שהדפיס גוטנברג וכתבי יד נדירים של שייקספיר. בחלק השני של היום נחזור לבוסטון ונבקר באזור באק-ביי נראה את כנסיית השילוש שבכיכר קופלי שהינה מופת לבנייה בלבנים בסגנון הרומנסקי, על רקע גורדי השחקים המודרניים של בוסטון. נמשיך לרחוב ניוברי שדרת המותגים והגלריות היוקרתית של בוסטון ונותיר זמן פנוי להסתובב בין החנויות, בתי הקפה והגלריות השונות. לינה בוסטון.

יום 18: בוסטון - ניו יורק

אחרי ארוחת הבוקר נצא בנסיעה דרומה אל המדינה הקטנה בארצות הברית - רוד איילנד. עם ההגעה נצא לטיול מהנה על קו המים בדרכנו נצפה בקליף ווק, שכונת יוקרה של אמריקה במאה הקודמת ובסוף המאה ה- 19. כמו כן נבקר בבית הכנסת הפעיל הוותיק ביותר באמריקה. לאחר מכן נצא דרומה אל השכנה קונטיקט ונצא לטיול רגלי נחמד על הטיילת של מיסטיק, בין השאר נפגוש גם את הפיצרייה שהתחילה את קריירת הקולנוע של ג’וליה רוברטס בסרט המפורסם מיסטיק פיצה. בשעות הערב נגיע לניו יורק. בהתאם לשעת ההגעה נצא לסיור ראשוני בעיר. לינה ניו יורק.

יום 19: ניו-יורק

ניו יורק –ללא כל ספק מהערים הגדולות, התוססות ולבטח החשובות ביותר בעולם; נראה את מרכז הכספים העולמי "וול סטריט", נעלה לתצפית על העיר מהבניין הגבוהה ביותר- האמפייר סטייט, נצא אל הרובע הסיני ולאיטליה הקטנה , נעבור דרך הגרנד זירו אזור מגדלי התאומים שהופלו ואינם, נסייר בסנטרל פארק, השדרה החמישית, סוהו ועוד ככל שהזמן יותיר לנו. לינה ניו-יורק.

ימים 20-21: ניו-יורק – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את יומנו האחרון לביקור במנהטן "מרכז העולם" ונמצה את המרב מהעיר הענקית. נצא בשייט אל פסל החירות בהתאם לשעת ההמראה נעבור לשדה התעופה אל טיסה חזרה לישראל * סדר המסלול והביקור באתרים עשוי להשתנות בשל זמני טיסות, זמינות בתי מלון ואילוצים אחרים.

רוצים לקרוא את פירוט המסלול מאוחר יותר?

הורידו את מסלול הטיול המפורט בקובץ PDF

 

תאריכי יציאה ומחיר

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר מדריך הערות
20/05/2024 09/06/2024 $7489 בנצי גורן
פופולרי
הזמינו עכשיו
17/07/2024 06/08/2024 $7489 בנצי גורן
פופולרי
הזמינו עכשיו
03/09/2024 23/09/2024 $7489 רויטל לוי-שטיין
פופולרי
הזמינו עכשיו
 
לפרטים נוספים על הטיול
להרשמה
 

המחיר כולל

* טיסות בינלאומיות.
* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון לנובמבר 2023).
* טיסת פנים. (פניקס – וושינגטון)
* מלונות מדרגת תיירות טובה.
* כלכלה: ע.ב ארוחת בוקר.
* מדריך ישראלי מנוסה מצוות "דרכים".
* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.
* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמצוין בתוכנית הטיול.
* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג.
* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
* דמי רישום

המחיר לא כולל

* אשרת כניסה לארה"ב – באחריות המטיילים!
* ביטוח נוסעים.
* ארוחות נוספות.
* שתייה בארוחות.
* הוצאות ושירותים אישיים.
* כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.
* בדיקות קורונה במידה ויידרש
* טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 4-5 דולר ליום לאדם)

תנאי הרשמה וביטול

דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות רישום דיגיטאלי בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 250$, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש וחצי לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים בתשלום באשראי וצ'קים. כמו כן ניתן לשלם בתשלום אחד במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 250$ שלא יוחזרו. מ 36-50 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, מ 15-35 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול, מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 75% מעלות הטיול, מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול.
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה בינלאומיים וטיסות פנים זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו.
מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

הערות חשובות:
* בין 20-24 נוסעים תחול תוספת של 249$ לנוסע.
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 1,989$ דולר ארה''ב
* יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם ללוח הטיסות המעודכן ואילוצים שונים.

מטיילים עם דרכים בזום

מרוקו

מרוקו
מיקי אביקסיס
מרוקו שאהבה נפשי
אונליין

יפן

יפן
אורי כהן
ארץ השמש העולה
אונליין

המלצות

מרים ומנחם לאופר

ינואר 2020

המלצות

חברה מצויינת לטיולים מאורגנת ומסודרת. הטיולים מאוד מושקעים.
והמדריכים מצוינים ועשירים בידע. אם מחפשים טיול אחר ולא שגרתי. זה המקום.

מרה ליפשיץ

ינואר 2020

המלצות

חברה טובה. מוציאים טיולים מעניינים עם מדריכים מעולים. נותנים שרות טוב ויעיל ומכל הלב.
ללא לאות, בחריצות רבה בנושא הגסטרונומי כך הערכתנו ותודתנו הרבה. הינה נכס לחברת דרכים. כמו כן אנו רוצים להודות מקרב לב גם למארגנת הקבוצה אילנה רוזנפלד, אשר פעלהאינטרקציה שלה עם אנשי הקבוצה יצרה תמיד רק טוב ואוירה נעימה, התנהלותה הייתה בשיקול דעת, אצילות נפש, ברוגע, הכל נעשה בנעימות.

 

ריקי וראובן גולדין

ינואר 2020

המלצות

בבוקר והגענו למלון בערב. המדריך עופר וקנין היה מצוין בעל ידע שהשכיל להעשיר אותנו במידע על התרבות, המורשת, הדתות והאמונות בהודו. מודים לחברת דרכים על טיול מעולה להודו! מסלול הטיול היה יפה ומגוון כל יום חווינו דברים חדשים מעניינים ומרתקים, הימים היו מלאים.

ארצות הברית – מהחוף המזרחי לחוף המערבי

מספר ימים: 21, מספר לילות: 19
החל מ-$7489
מחיר לנוסע בחדר זוגי
הזמינו עכשיו
לפרטים נוספים על הטיול